Forum

Komentarze użytkownika "Prokurator"

Komentarze użytkownika: Prokurator

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-07 16:42 / Uznany Gracz Giełdowy
A z kąd ta niechęc do Pana Krauze????
Kiedyś ci nieco czytałem o panu K. w internecie na innych portalach i z nich wiem kim jest pan K. i jakie ma zamiary.

Prokurator.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-07 11:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,PoczątkującyInwestor".
A co zrobisz, kiedy cena akcji ,,Biotonu" spadnie na 14 groszy?
na przyszłość radzę Ci, szerokim łukiem omijaj wsZystkie spółki, z którymi cokolwiek wspólnego ma pan Ryszard Krauze. On i tak, prędzej czy później Cię wykiwa. To tylko kwestia czasu.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-10 18:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Hhhmmm. Podobno nie ma ludzi nieomylnych. Pomylić więc może się każdy. W opisanym wyżej przypadku niekoniecznie trzeba było natychmiast ,,opieprzać". Na początek można było ,,profilaktycznie" i delikatnie zwrócić autorowi takiej informacji uwagę na jego bląd. Dopiero, gdy sytuacja by się powtórzyła przypomnieć,że to już drugi raz i taką informację zwyczajnie zignorować.

Prokurator.

Prokurator.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-08 20:59 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Masz jakieś zastrzeżenia do mnie?
Przecież ja tu się pojawiam bardzo sporadycznie i chyba nie zdążyłem Ci ostatnio podpaść.

Prokurator.

Re: PETROLINV

Prokurator / 2011-06-06 19:21 / Uznany Gracz Giełdowy
I znów wszyscy dali się nabrać na stary, wyświechtany numer pana R.K.
Najpierw podajemy t.zw. ,,dobrą informację" dla leszczy, że już jesteśmy blisko ropy. Leszcze windują cenę do góry. Wtedy, kidy uznamy to za stosowne gonimy leszczom swoje akcje przy wysokiej juz cenie i po tym podajemy informację, że tym razem też się pomuliliśmy. Aż dziwne,że jeszcze ktoś daje się na to nabierać.

Re: Jak kupić WIG20 ??

Prokurator / 2009-05-06 17:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Szanowny Panie.
WIG20 to indeks giełdowy mierzący poziom cen 20 największych pod względem kapitalizacji spółek giełdowych. Żaden z indeksów giełdowych nigdy nie był, nie jest i nie będzie przedmiotem handlu. Kupić można jedynie akcje spółek wchodzące w skład indeksu WIG20, a nie sam indeks.Wszelkie informacje na ten temat znajdzie Pan na oficjalnej stronie internetowej Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowycha pod adresem: www.gpw.pl.
Życzę powodzenia w inwestowaniu na giełdzie.

Prokurator.

Re: BIOTON

Prokurator / 2011-06-08 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wolftek1"
Wszystkie spółki,z którymi cokolwiek ma wspólnego pan Ryszard K. od bardzo dawna już omijam szerokim łukiem.
Odnośnie kontaktu na GG, tak dziwnie się składa,że zawsze, kiedy tam wejdę, nikt nie jest aktywny.Prawie codziennie wymieniam poglądy na temat giełdy na czacie portalu ,,Facebook.com"

Re: TAURON

Prokurator / 2012-11-10 20:30 / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz to dopiero będzie jazda w górę na Tauronie. W miniony piątek akcje te zaliczyły dno ostateczne, od którego się odbije dośc mocno.
Prokurator / 2010-06-01 18:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,tak sobie".
Dlaczego pozwalacie się ta poniżać!!! Nie wiecie,że istnieje Kodeks Pracy i Inspekcja Pracy!!!!? Umiecie się tylko poniżać jak kundle żeby tylko mieć t.zw. ,,pracę". Pomyśleliście o swoich emeryturach? ma cie chociaż jakieś umowy o pracę? Ja mam w nosie takich ,,pracodawców". Jeśli taki cwaniak nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec mnie, ja nie muszę wywiązywać się z moich obowiązków wobec niego. To chyba jasne!!!!!
Prokurator / 2007-08-08 14:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,decathlopionki".
Zapraszam Cię do działu ,,Rekomendacje".
Prokurator.
Prokurator / 2011-03-22 20:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam!
Ja natomiast notwania akcji spółki ,,FON" analizuję technicznie. Niestety, pod względem technicznym obecny kurs akcji ,,FONU" nie wygląda najlepiej.Z tego punktu widzenia wygląda na to,że wczorajszy wzrost ceny do poziomu 0,49zł. był wzrostem tylko spekulacyjnym i możliwe są dalsze spadki ceny czyli nawet zmiana obecnego, krótkiego trendu horyzontalnego, na spadkowy.
Prokurator.
Prokurator / 2008-01-29 20:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,qwety123456".
Przepraszam. Podobnie rzecz ma się z akcjami spółki ,,Advadis".
Jeszcze raz przepraszam.
P.S. Za chwilę podam 44 rekomendacje sprzedaży akcji spólek giełdowych.
Prokurator

7 nowych rekomendacji kuna ( 21.01.2008r.)(2)

Prokurator / 2008-01-21 21:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem. tym razem mam dla Państwa następujące rekomendacje:.
,,Asbis" kupuj z limitem ceny6,33 zł.
,,Energoinstal" kupuj z limitem ceny 13,80 zł.
,,N.T.T. System" kupuj z limitem ceny 2,21 zł.
,,Olympic" kupuj z limitem ceny 10,47 zł.
,,Oponeo pl." kupuj z limitem ceny 7,18 zł.
,,Orcogroup" kupuj z limitem ceny 209,48 zł.
,,Pekao" kupuj z limitem ceny 176,25 zł.

wszystkie zlęcenia na podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia 24.01.2008 r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.

Re: do Prokuratora o MCI

Prokurator / 2008-01-23 21:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,misiek84".
Witam cię wieczorem.
Wchwili obecnej dla akcji spółki ,,MCI" nie otrzymuję żadnych sygnałów. Mimo to napewno odradzam Ci sprzedaż tych akcji. Proponuję raczej poczekać na rekomendację sprzedaży dla akcjispółki ,,MCI". Uważam bowiem, że obecnie mamy do czynienia z początkiem wybicia się rynku w górę z głębokiego dołka. gdybyś teraż sprzedał, możesz za jakiś czas żałować, że zrobiłeś to zawcześnie. Sądzę ,że jeżeli wstrzymasz się ze sprzedażą będziesz mógł sprzedając później sprzedać drożej, a tym samym przynajmniej zmniejszyć straty. Pozdrawiam Cię.

Prokurator.

4 nowe rekomendacje w tym dwie sprzedaży (23.01.2008r.)

Prokurator / 2008-01-23 21:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich wieczorem. Poniżej podaję moje najnowwsze rekomendacje na najbliższe sesje giełdowe:.

,,Fon" sprzedaj z limitem ceny 0,07 zł.
,,Kompap" sprzedaj z limitem ceny 9,75 zł.
,,Optimus" kupuj z limitem ceny 2,36 zł
,,Unicredit" kupuj z limitem ceny 16,75 zł.

Wszystkie zleceniana podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ważności do dnia 29.01.2008r.włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekoimendacji.

Prokurator.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy