Forum

Komentarze użytkownika "warren buffet"

warren buffet / 2010-09-07 08:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i kto do władzy dojdzie ? PIS ? SLD ? to jest wałkowane od 21 lat....
warren buffet / 2010-09-07 07:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
teraz to już państwu bedziemy oddawac nie 80% pensji a 81%

brednia, choroba, nowotwór....

Re: GPW: Brak sesji w USA nie odstraszy inwestorów od akcji

warren buffet / 2010-09-07 07:00 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Nową obowiązkową składkę szykują pracującym senatorowie Platformy Obywatelskiej. Przygotowali już założenia do ustawy o podatku pielęgnacyjnym, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Nowe obciążenie, które wyniosłoby 1 proc. wynagrodzenia, ma zapewnić finansowanie pomocy osobom potrzebującym stałej opieki.

Jednocześnie parlamentarzyści Platformy zamierzają zmienić system wypłaty tego zasiłku. Teraz otrzymuje go każdy, kto przekroczył 75 rok życia. Po reformie zasiłek objąłby tylko niesprawnych. Poza tym wypłacany byłby w czekach, przeznaczonych wyłącznie na opłacenie usług pielęgnacyjnych.
warren buffet / 2010-09-07 01:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jestes niewolnikiem - co da fabryka

ja tego unikam :)
warren buffet / 2010-09-07 01:44 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Swoją drogą to te traby powietrzne też przez
wiatraki, wiat odbija sie od wiatraka do wiatraka i
az dostaje od tego kręćka.

tutaj upatruje bardziej złożonego procesu :)
warren buffet / 2010-09-07 01:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

Akurat filtr cząsteczek stałych to filtruje sadzę a nie
CO2.

to ja o tym wiem. niezachowanie odpowiedniej temperatury czegos tam wypalania skutkuje komplikacjami. kowalskiemu sie mowi ze to dla ekologi....


A co do klimatu, to ja jakś tego globalnego ocieplenia za
oknem nie widzę

baaaa.. czemu sa powodzie ? bo sroga zima zostaje zastąpiona nagle latem - 20 st cel.... i złogi sniegu są drastycznie topione. nie ma ani wiosny ani juz jesieni.

dowod ? przed chwila bylo lato, 40 stopni, a teraz wieczorem juz mamy prawie szron na autach. jest poczatek wrzesnia, do kalendarzowej zimy mamy jakies 3,5 miesiaca.
warren buffet / 2010-09-07 01:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja mam w aucie pioniera za 400 złotych i gra mi rok jak marzenie. po co przeplacac i kombinowac :) USB i grywa
warren buffet / 2010-09-07 01:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
i trzeba było dopisać, że wydał tyle CO2 w atmosfere co 20 lat działalności hameryki....... zdejmijcie te śmieszne filtry cząstek stałych i inne bzdury z Kolwalskiego, ktory po 50 000 km musi zaplacic 8000 zł za jego wymiane....

banda złodzieji

Re: GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

warren buffet / 2010-09-07 01:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Indonezyjski wulkan Sinabung wybuchł po raz kolejny. Była to jego najsilniejsza erupcja odkąd uznawany za nieczynny wulkan obudził się po czterystu latach uśpienia - podaje Associated Press.
warren buffet / 2010-09-07 01:15 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szkoda tylko że TATA może wyprodukować auto za 4000 zł i tak u nich chodzi, a u nas ono będzie i tak po 30 000 zł.... bo państwo nie wpuści takiej przepaści cenowej. homologacje da z sufitu i finitio

zyjemy w niewoli i tyle. troszke inna niewola jak za II wojny, ale niebawem będziemy tesknili za komuną....

ps. volvo z lat 90 jest perfekcyjne. ciosane, brzydkie, ale perfekcyjne.
warren buffet / 2010-09-07 00:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem, ze wole stare auto i sam se w nim grzebac, niz nowe i odkręcać koło za pomocą LAPTOPA
warren buffet / 2010-09-07 00:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jak tacy mądrzy i EKONOMICZNI to niech np auto co kosztuje 300 000 kosztuje 100 000..... no bo to nie made in germany a made in korea.... skoro koncern sprowadza np tanie zaciski hamulcowe za miske ryzu to niech cena jest odpowiednia..

w hundayu sie łuszczy lakier po pół roku, w ceed kia to samo, stuki w zawieszeniu po 200 km, kolumna kierownicy ma wade fabryczną... szok ze precyzja niemieckiej motoryzacji bierze części od takich koncernów...

japońce sie o tym gorzko przekonali, nawet oświadczenie wydali, ze z jakosci zeszli na masówe.... gorzko żałują....

po co powielac błedy ? ale nie jestem szefem BMW
warren buffet / 2010-09-07 00:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
700 lekko, bo nowe, lepsza lokalizacja. wynajęte stare.
warren buffet / 2010-09-07 00:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest hańba, to jest żenada płacić te same pieniądze za tandete... sądziłem że tylko VW... ale widze ze nie tylko z niemieckiej prezycji sięga po tandete....

co prezycji niemieckiej brakuje, aby musiała sięgać po koreańską ?

odpowiadam: księgowi u władzy. inżynierowie od 2001 roku siedzą cicho.

Re: GPW: Inwestorzy raczej podzielą optymizm zza Oceanu

warren buffet / 2010-09-07 00:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
BMW, największy na świecie producent samochodów klasy premium, podał w piątek, że ma obecnie kontrakty z 12 koreańskimi dostawcami. Ostatnio podpisał wartą 170 milionów dolarów umowę z Mando Corp na produkcję systemów hamulcowych.

„To pierwszy raz, kiedy luksusowa marka motoryzacyjna przyznała publicznie, że używa w swoich samochodach koreańskich części”, powiedział Ko Tae-bong, analityk w IBK Investment & Sceurities.

„Spodziewamy się, że nie pozostanie to bez wpływu na takie koncerny motoryzacyjne jak Volkswagen”, dodał.

Najnowsze wpisy