Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kredyty we frankach szwajcarskich. Będzie ranking banków przyjaznych frankowiczom

Kredyty we frankach szwajcarskich. Będzie ranking banków przyjaznych frankowiczom

Wyświetlaj:
Małgorzata K.I. / 83.20.90.* / 2015-04-29 08:05
Oto standardy PO :
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Nikt mi nie pomógł , zlekceważono mnie i odesłano do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
piotr916 / 89.68.57.* / 2015-02-10 10:14
Dodał, że dzięki temu także banki będą mogły dowiedzieć się, jaka jest oferta na rynku i do czego powinny aspirować.

To jest genialne stwierdzenie , banki nie znają oferty innych banków ?
adugadsuyghiu / 195.177.210.* / 2015-02-06 21:59
ciekawe czy będzie ranking polityków przyjaznych bankom
szczurołap / 83.9.186.* / 2015-02-05 21:42
Ranking najgorszych praktyk [....] byłby zdecydowanie bardziej kompletny i miarodajny. Jeżeli nadzór finansowy z MF na czele zaczął cokolwiek mówić (bo robić nadal nie robi) w temacie nadużyć banków w zakresie kredytów w CHF dopiero po tym, jak ruch wykonał SNB, tym gorzej to o nich świadczy. Gdzie oni byli wcześniej? O problemach związanch z tymi produktami głośno jest od 6 lat. [...] informacja o tym w którym banku mnie oszukują, skoro i tak nie mogę zmienić banku, bo tenże nadzór zlikwidował kredyty nibywalutowe i nie mogę się przenieść do innego banku bez przewalutowania? [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
POSOŁ NIKODEM / 77.254.71.* / 2015-02-05 20:47
Rząd podjął szerokie działania w celu pomocy frankowiczom !PO wołano zespół do zbadania działań banków ,zatrudniono ekspertów ,podjęto szereg działań mających na celu wypracowanie kompromisów i udogodnień a także zapewnieniu stabilności i rzetelności prac stabilizujących ,zamówiono szereg ekspertyz i skonsolidowano działania wszystkich instytucji państwowych i prywatnych ,podjęto intensywny i wyczerpujący dialog ze stronami zainteresowanymi ,przyjęto szereg projektów ,założeń i możliwych rozwiązań ,wypracowano możliwe systemy rozwiązań ,przyjęto wszelkie możliwe kierunki i założenia systemowe ,ustalono że są niezbędne i konieczne ustalenia ustalające kierunek dalszych prac tak by zarysować szkielet systemowy mogący stanowić podstawy prawne i finansowe do dalszy prac legislacyjnych ,wypracowano zarysy rozwiązań optymalizujących i krystalizujących prace nad rozwiązaniami systemowymi ,zaproszono do prac i dialogu organizacje rządowe i pozarządowe .......SŁOWEM ZROBIONO WSZYSTKO CO MOŻLIWE BY POMÓC WAM DRODZY OBYWATELE !!!Bądzmy ufni i pełni wiary w naszych posłów ,senatorów i rządzących ,miejmy zaufanie do prezydenta wymiaru sprawiedliwości i wszystkich instytucji i organów państwowych.Jak pokazały nam doświadczenia naszej młodej demokracji możemy być ufni i spokojni o naszą przyszłość ale bowiem dzierżona ona jest w dobrych rękach elit naszego narodu które z trudem i mozołem budują naszą przyszłość w trosce o nasze wspólne dobro narodowe by żyło nam się lepiej!!Jeśli jeszcze nie przekonałem któregoś z Was drodzy wyborcy -zapraszam na mój wiec wyborczy lub do biura poselskiego .Jestem otwartym na wasze wszystkie potrzeby , troski i problemy -razem jakoś na pewno je rozwiążemy!!.............................................................................................Zp.Wasz zależny od pari ,kasy ,banków i prywatnych interesów szczerze oddany POSEŁ!!!
Pilot27 / 83.23.208.* / 2015-02-06 06:54
Jak Turek sprzedaje tombak na autostradzie A4 to też znajdą się tacy co to kupią, Ty na pewno nie, ale jak masz kupić mieszkanie za 300 000 zł to pędzisz po kredyt nie zastanawiając się za co go oddasz, byłeś też cwańszy od leszczy, którzy brali w złotych. Teraz masz jednak pretensję do wszystkich tylko nie do siebie. Spójrz w lustro, kogo widzisz?
POSOŁ NIKODEM / 77.254.71.* / 2015-02-06 15:26
Moja niezłomna wiara w nasze państwo i rządzących nie zostanie zachwiana przez zaplute karły reakcji!!!A moje ciężko zapracowane pieniążki na szczęście trzymam w banku szwajcarskim ,kredycik mam nieoprocentowany z naszej poselskiej kasy somopomocowej
AgataPrzybysz / 91.189.219.* / 2015-02-05 20:30
Po co komu taki ranking? I tak wszyscy wyciągnęli wnioski, ze bank nie jest instytucja godna zaufania i trzeba omijać łukiem banki i produkty bankowe: karty kredytowe, pożyczki, kredyty. I tak wszystkie banki robią ludzi ba szaro, Jakie ma znaczenie, który jest najlepszy w tym temacie. Niech lepiej pan minister skupi się na rozwiązaniu systemowym problemu. A jeśli się nie skupi to nas jesieni wybierzemy kogoś bardziej kompetentnego.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
piotr916 / 89.68.57.* / 2015-02-10 10:20
Moim zdaniem nie ma banków przyjaznych , banki zamiast strzyc owieczki zaczęły z nich zdzierać skórę -to zwykła chciwość
newspool / 77.253.76.* / 2015-02-05 20:08
Opublikowany zostanie ranking ubojni najlepiej traktujących owce. Listę najlepszych praktyk stosowanych wobec owiec utworzy ministerstwo rolnictwa we współpracy z Rzecznikiem Praw Zwierząt. O inicjatywie poinformował Naczelny Lekarz Weterynarii który wyjaśnił, że łagodna polityka ubojni w znaczący sposób obniża niezadowolenie owiec.
udqqueygd / 83.24.230.* / 2015-02-05 20:06
Chyba tylko Szczurek jest taki naiwny i myśli, że jeden bank nie wie co oferuje drugi. Ktoś weźmie za ten ranking kupę szmalu a to wszystko g***o da. Boże, patrzysz na tych oszołomów i nie grzmisz.
chfat / 66.249.93.* / 2015-02-05 20:28
Za kilka stów zrobilbym to w jedno popołudnie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
xdfhxfdh / 83.24.33.* / 2015-02-05 19:58
Nastepne pół roku będą opracowywać piękną prezentację w pałerpojncie.
zxc12 / 83.28.211.* / 2015-02-05 19:56
rola państwa zatrudniającego "specjalistów" w każdej dziedzinie polega na ostrzeganie obywateli przed spekulantami
Czy możemy na to liczyć za nasze podatki?????
hrt / 83.24.33.* / 2015-02-05 20:00
Nieeeee! I gdzie w gumiakach na salony władzy z głupimi pytaniami sie pcha? Waaadza ma ważniejsze sprawy.
bsf / 84.40.141.* / 2015-02-05 19:20
Czy Szczurek to jest ten REKOMENDOWANY przez Belkę w czasie spiskowania w knajpie ?
mic583 / 83.25.58.* / 2015-02-05 19:04
Podziękujemy na wyborach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
g / 94.254.209.* / 2015-02-05 19:03
Najsmutniejsza jest bezsilność, pozory pseudorządu sięgają dna. Brak słów
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chfat / 66.249.93.* / 2015-02-05 20:31
Parabanki profesjonalizmem przebijają Pararząd
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy