Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Miller: Możemy być dumni, choć nie wszystko idzie dobrze

Miller: Możemy być dumni, choć nie wszystko idzie dobrze

Wyświetlaj:
Polska / 83.24.7.* / 2009-05-03 13:51
ja czekam na cud:) jak 50% tuskomatołków:)
hen / 95.49.207.* / 2009-05-01 13:18
a dlaczego nie weszliśmy? między innymi dlatego że po dwu latach rządu premiera milera deficyt budżetowy odleciał w kosmos i w połowie 2004 roku komisja europejska nałożyła na polskę procedurę nadmiernego deficytu
Natter / 2009-05-01 21:00 / Tysiącznik na forum
To nie tak deficyt to był za czasow Buzka . Balcerowicza a pózniej Bauca
hen / 79.191.128.* / 2009-05-02 21:12
widzę żeś wielbicielem milera nie mającym pojęcia jaki deficyt zafundował nam twój ulubieniec " Deficyt budżetowy wyniósł w 2003 roku 36,99 miliarda złotych" to było równe 4,1% PKB, a jak wiemy unia dopuszcza 3%, a czemu unia nałożyła procedurę w połowie 2004? bo 2004 zapowiadałsię gorszy niż 2003 "Deficyt budżetu w przyszłym roku wyniesie prawdopodobnie 45-47 mld zł, mimo że wicepremier Jerzy Hausner planował jego ograniczenie - poinformowała we wtorek dziennikarzy Halina Wasilewska-Trenkner" a maju 2004 pisano "IBnGR: Deficyt budżetowy w 2004 roku wyniesie około 52 mld zł

Polska Agencja Prasowa SA Puls Biznesu, pb.pl,12.05.2004 15:00
PAP: Ekonomiści z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową (IBnGR) uważają, że faktyczny deficyt budżetu w 2004 roku wyniesie około 52 mld zł. Rząd zaplanował, że deficyt wyniesie 56,7 mld zł z uwzględnieniem 11,4 mld zł dotacji do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych"
Natter / 2009-05-03 13:16 / Tysiącznik na forum
Nikt tu nikogo nie uwielbia niema potrzeby.Fakt jest taki że Balcerowicz widząc co się świeci jak zwykle zwinał zagle. i ten deficyt wygarnął min. Bauc . Co dalej po Buzku przejął Hausner to już inna sprawa.
Piotr -Anestezjolog / 81.0.182.* / 2009-05-01 12:49
Ludzie, jak można tego komunistyczego betona i gnide zapraszac do tak szacownego portalu?
Po prostu przchyba przestane was czytac. Wstyd.
Miejsce komuchów na śmietniku historii
Natter / 2009-05-01 13:55 / Tysiącznik na forum
tak sadzisz? też byłem kiedyś takiego zdania ale to nie komuna wyrzucała ludzi z mieszkań na smietki, lub zakwaterowywała w budynkach które się palą jak pochodnia Ostatnia tragedia w Kam. Pomorskim daje przykład że ten piękny kapitalizm nie jest dla wszystkich. Gierek budował z betonu ale te budynki się nie paliły i nie waliły powinnieniesz się nazywać amnezjolog
Piotr-Anestezjolog / 88.90.143.* / 2009-05-01 14:21
Panie Netter,
Ja pisze o Millerze i komuchach wiec nie mieszajmy w to tragedii w Kamieniu Pomorskim i tych biednych ludzi.
Oczywiście kapitalizm nie jest dla wszystkich ale na razie nie wynaleziono lepszego systemu.
Poza tym czuje ze Pan jest chyba troche starszej daty i teskni Pan za komuną.
A jak ja sie powinienem nazywac nie musi mnie pan pouczać.
A tak a propos na pochodzie juz Pan był dzisiaj z czerwoną szturmówką?
Natter / 2009-05-01 14:30 / Tysiącznik na forum
Z tym pochodem i szturmówka to głupie pytanie nigd na pochodzie nie byłem. Co do jednego masz rację - bardzo starej daty.A tu Miller wypowiadał się o Unii a nie o historii komunizmu
Piotr-Anestezjolog / 88.90.143.* / 2009-05-01 14:41
No fakt z tym pochodem troche mnie poniosło. Przepraszam Pana.
Widzi Pan okres moich studiów przypadł na stan wojenny i byłem w NZS i dostałem od ZOMO kiedys porządne lanie i nawt przesłuchiwał mnie idiota porucznik MO i groziło mi wyrzucenie ze studiów. Na szczescie dziekan wstawił sie za mną i skonczyłem medycyne w terminie.
Ja po prostu nie trawie Millera i jego głupkowatego uśmieszku. Poznałem tez kiedys osobiscie kumpla Miller pana Pęczaka podczas pracy w szpitalu ( ten sam sort "złotoustego" komucha).
I mysle ze jest to wielka ironia losu dla Polski że komuniści wprowadzili nasz kraj do Unii Europejskiej.
Natter / 2009-05-01 15:08 / Tysiącznik na forum
No i tu się zgadzamy bo kiedyś też słuchałem jeszcze sekretarza Millera w auli Uniwersytetu też nabrałem do niego dystansu.Ale to historia sprzed kilkudziesięciu latJak podchodzę do tych czasów to odsyłam do komentarza Płaskonia.Nie generalizuję ale do medyków mam gorsze nastawienie niż do socjalizmu oby Panu nie zdarzyła się taka pomyłka jak lekarzowi spesj neurologii który nie wiedział co to nerw kulszowy.
Natter / 2009-05-01 15:17 / Tysiącznik na forum
P.s Anestozjolog prawidłwo mnie znieczulił do operacji i przebudziłem się w przewidzianym czasie.
Piotr-Anestezjolog / 88.90.143.* / 2009-05-01 15:32
Jasne ze nie ma co uogólniac jesli chodzi o lekarzy. Rozumiem ze Pana niechec wynika z przykkrych doświadczen. Naprawde szczerze współczuje.
A propos nerwu kulszowego to ja w swoim życiu zrobiłem kilkaset? , moze wiecej blokad tego nerwu i prawie zawsze z dobrym skutkiem.( nie wiem co to był za specjalista który nie wiedział o n. kulszowym , w koncu to najdłuższy i najgrubszy nerw!!!) Pracuje w dużym uniwersyteckim szpitalu z ogromnym oddziałem ortopedii. Obecnie od kilku lat Polską choc mój kraj jest mi bardzo drogi .
Pozdrawiam i życze udanego wekendu. Ja niestety mam dyżur i obowiązki wzywają. Miło było Pana poznac.
Piotr-Anestezjolog / 88.90.143.* / 2009-05-01 15:42
P.S.
Miało być:
Obecnie od kilku lat poza
Polską choc mój kraj jest mi bardzo
drogi .

Najnowsze wpisy