Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie płacisz alimentów? Trafisz do Krajowego Rejestru Długów

Nie płacisz alimentów? Trafisz do Krajowego Rejestru Długów

Wyświetlaj:
Ireks / 80.48.71.* / 2008-09-24 08:42
i bardzo dobrze, będize w końcu sposób na zamożnych tatusiów którzy narobili dzieci w róznych częściach kraju i nie tylko, a teraz nie poczuwają się do odpoiwedzialności, jak nie dostanie jedyn z drugim kredytu to się skończą dawne czasy laby...
kamil cz / 78.8.76.* / 2011-04-14 15:20
OSTRZEGAMY PRZED KRD czyli Krajowym Rejestrem Dłużników !

Szukam firmy i osoby oszukane przez KRD (a zwłaszcza Oddz. WROCŁAW)

Ja zostałem oszukany przez KRD Wrocław. Po podpisaniu umowy z KRD , dopisałem kilku moich dłużników i okazało się , że pomimo wielu wpisów w KRD (na bardzo duże kwoty) oni dalej działają tzn. oszukują i wyłudzają , a żeby było śmieszniej to mają nawet "wykupione" certyfikaty w KRD jako rzetelnej firmy !!!
Pomimo rozwiązania umowy (3 m-czny okres wypowiedzenia) przysyłają mi f-ry z pogróżkami typu sąd , windykacja, blokady nip itp. itd.

Pomimo, że ja już dawno zamknąłem działalność, ( KRD nie odzyskało ani złotówki z moich dłużników , a była to pieciocyfrowa kwota!!!) to "killerzy" z KRD dalej wysyłają f-ry.
Coraz to wieksze... ostatni raz logowałem się u nich w czerwcu 2010, a f-ry są za korzystanie z ich usług do dnia dzisiejszego.

Dodam, że próbowalismy do nich dzwonić, kontaktować się osobiście, umówić z dyrektorem itp, ale a oni śmieją się w twarz, twierdząc , że g...wno im zrobimy i że takich
"pogróżek" mają ok. 100 dziennie. Przy okazji okazało się, że to chyba jeden z najlepiej strzeżonych budynków we Wrocławiu. Ochrona była niemiła i prawie siłą wyprosiła nas z budynku, pomimo naszego spokojnego tonu i pełnej kultury ! Niestety

Na nic reklamacje pisemne i rozwiązanie umowy . Nie można się od nich uwolnić !

Czy jest na nich jakiś sposób !
Pewnie jest nas więcej !
Nie dajmy się oszustom!

STOP ZŁODZIEJOM !
MALWINKA CELINSKA / 83.15.108.* / 2008-10-04 18:15
bardzo dobrze terz jestem za tym zeby porzadnie wziac sie za tych h*** darmozjadów i lenió którzy wyrzekli sie dzieci tylko potrafia narobic a teraz LEZA DO GóRY K******* A MATKI SIE SAME MECZA
samo zycje / 91.94.122.* / 2010-03-28 16:03
nie kazdy tatus jest tragiczny pomysl o tym bo matki tez sa nieodpowiedzialne zeby kogos ocenic trzeba go poznac pisz uwaznie nie rob bledow
wiewiórka / 83.23.162.* / 2008-10-02 14:34
bardzo dobrze jestem za tym by w końcu tatusiowie marni zaczeli spłacać swoje długi....
karolt80 / 83.20.99.* / 2008-11-05 08:00
Uwazam,ze wiewiorki na drzewach powinny sie wypowiadac raczej.......chyba .Zalezy o kim piszesz taka jest prawda.Wszystko jest kwestia sytuacji.Co z takimi ojcami,co maja obowiazek alimentacyjny,gdzie prawnie sa tylko "ojcami". Gdzie biologiczna mama szukala frajera.......Oczywiscie sie zgadzam z Twoim zdaniem,ale bywa roznie.Tyle konfliktow ile zlosci w Nas samych. Pozdrawiam i przepraszam .
belcia553@wp.pl / 79.191.64.* / 2010-11-04 11:13
Mój były jest kuty na cztery łapy.Zatrudnił się na najniszych zarobkach i komornik nie może zciągnąć długu.Pracuje jeszcze na prywatkach po godzinach.I tak nikt mu nic nie zrobi bo takie mamy chore prawo u nas.Brak słów na takich draniów co oszukują .

Najnowsze wpisy