Na skróty
Forum Forum finansoweInneOpen Finance opinie

Open Finance opinie

skomentuj
barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
AnalitykOF / 83.30.237.* / 2014-04-16 22:31
W TVN Biznes 2014 04 16 UKRYTE PUŁAPKI KREDYTÓW objaśniała (o zgrozo!)analityk pani Halina Kowalska z OPEN FINANCE.Z firmy ,która tych pułapek, haczyków Sama stosuje jak najwięcej. Bardzo się powiększały żrenice pani analityk gdy objaśniała to w co sama nie wierzy. Porównać to można do PEDOFILA, który molestował i zgwałcił tysiące dzieci a teraz objaśnia w TVN JAK SIE USTRZEC go ustrzec na przyszłość. Paranoja
DEL / 79.184.171.* / 2014-04-15 18:40
!!!TYLKO NIE FIOLETOWI!!! Kupowałem samochód w weekend a doradca w Poznaniu zwlekał do samego końca tj. piątku a potem zaproponował kredyt na 15% choć wcześniej mówił o 7,99%. Brudne chwyty patrzą tylko jak tu najwyższą prowizję zgarnąć i dziwnym trafem Getin ma zawsze najlepszą ofertę!!! Przestrzegam! W czasach hossy najlepsi "doradcy" zgarniali po 20kpln na miesiąc pensji wraz z prowizją z procentu! Dlatego tak włażą w tyłek;) Powstrzymałem się i dostałem w Ali*rze na 12% choć była jeszcze fajna promocja DUET w W*K. Dodam, że mam historię ok w BIK i zarobki znacznie powyżej 2 progu. Nie Pozdrawiam Fioletowych a kredyt lepiej poszukajcie sobie sami byle nie w Parabanku hehe bo to już nawet komentarza nie jest warte.
macieko / 83.30.217.* / 2014-04-02 09:27
AMBER GOLD to przy nich PIKUŚ.
Justyna598 / 89.73.78.* / 2014-04-13 11:41
Open Finance zmienił w trakcie trwania lokaty (po 2,5 miesiąca trwania 5-miesięcznej lokaty) jej oprocentowanie na niższe. Mimo, żę dostałam potwierdzenie mailowe i w pdfie zawarcia umowy na lokatę 5%, to okazało się, że oprocentowanie to było niezgodne z kartą produktu i moja reklamacja została odrzucona. Czyli przez 2,5 miesiąca byłam wprowadzana w błąd i mimo, że bład jest po stronie Open Finance, bo to oni przeslali błędną ofertę i bledne umowy...reklamacja zostala odrzucona.
Grzegorz Gibki / 46.215.45.* / 2014-03-20 11:06
Szanowna Redakcjo.

Chciałbym Państwa zainteresować tematem mojej inwestycji w firmie Open Finance o pięknej i nośnej nazwie : 4 Lata Dokoła Świata.
Rozpoczęcie tej inwestycji miało miejsce w grudniu 2008 r. a jej zakończenie nastąpiło po 4 latach w 2012 r. W okresie tym wszystkie główne światowe indeksy urosły po ok. 50%, natomiast ta inwestycja zakończyła się bez żadnego zysku.
Dysponuję reklamą/ofertą Open Finance z 2008 r. na podstawie której zdecydowałem się na tą inwestycję, jak również e-mailem wysłanym do firmy z prośbą o pisemne potwierdzenie/rozliczenie owej inwestycji.

Pragnę poinformować, że na podstawie zapisów w umowie inwestycji, zdaję sobie sprawę z faktu bezzasadności jakichkolwiek prawnych roszczeń jednak odnoszę wrażenie, że działania firmy Open Finance były niewłaściwe, a być może nieetyczne.
Po zakończeniu inwestycji w grudniu 2012 r. został mi przydzielony nowy doradca inwestycyjny w innym łódzkim oddziale firmy (chociaż wiem, że ten który namówił mnie na tą inwestycję - nadal pracuje), który najpierw zwodząc mnie długo (to szkolenia w firmie, to popsuty telefon) nie odpowiadał na pytania o wynik tej inwestycji a następnie jak państwo widzicie przysłał wiadomość która ma być potwierdzeniem ostatecznego wyniku inwestycji.
Proszę zwrócić uwagę na notatkę w treści wysyłanych przez firmę wiadomości e-mailowych :

Czy samo to nie jest nastawione na zapewnienie sobie poufności w podejmowanych działaniach i pozostawienie klienta w pewnym osamotnieniu - osaczeniu ?

Jeszcze nie dawno głośno było w kraju o aferze Amber Gold. Pragnę uzmysłowić Państwu, że dla mnie w pewnym sensie wynik netto tej inwestycji jest podobny do wyniku jaki osiągnęli klienci tej oszukańczej firmy. Zainwestowałem 20.000 zł. i w okresie wszechobecnych wzrostów otrzymałem zamiast 30.000 tylko zainwestowaną kwotę, natomiast klient Amber Gold z zainwestowanych 20.000 być może po jakimś czasie (u mnie to trwało 4 tata) z masy upadłościowej otrzyma połowę zainwestowanych środków. W obu przypadkach strata wynosi 10.000 zł.
Oczywiście sytuacja ta dotyczy nie tylko mnie ale szerszego grona osób - wszystkich którzy zdecydowali się na tą inwestycję. W okresie tym funkcjonowały w Open Finance jeszcze inne podobne inwestycje (łatwiej podjąć decyzję jak ma się z czego wybierać) o równie działających na wyobraźnię nazwach :
- Skarby Pustyni
- Pewna Dziewiątka
- 4 Strony Świata,
jednak nie posiadam informacji na temat ich wyniku inwestycyjnego.

Szanowna Redakcjo.
Czyżby w majestacie prawa, pewne osoby w białych kołnierzykach, sprytniejsze od szefa Amber Gold - Marcina P. znalazły lepszy sposób na oszukanie klientów ?
Czy opisana przeze mnie inwestycja nie zasługuje na miano Afery Amber Gold - Bis ?

Z poważaniem..........Grzegorz Gibki.
Piotr Szymański / 83.9.154.* / 2014-03-24 12:17
Szanowny Panie Grzegorzu,

zamieszcza Pan ten sam wpis na wielu forach internetowych. Pozwolę sobie zatem odpowiedzieć Panu ponownie, licząc, że zauważy Pan chociaż jedną z moich odpowiedzi.

Celem produktów strukturyzowanych jest ofiarowanie Klientom możliwie najbezpieczniejszej formy inwestowania posiadanego przez nich kapitału. W tym celu łączą one niektóre cechy właściwe dla lokat (gwarancje zwrotu 100% zainwestowanego kapitału) oraz programów inwestycyjnych (możliwość osiągnięcia zysku z inwestycji). W przeciwieństwie do lokat nie wymagają jednak zamrożenia dużej kwoty pieniędzy.

Ofiarowana przez nas naszym Klientom gwarancja, o której napisałem powyżej, jest swoistym spadochronem i daje Klientowi pewność, że nawet jeśli zainwestowane środki nie przyniosą oczekiwanego zysku, otrzyma on od nas zwrot 100% zainwestowanego kapitału.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Zyczliwy / 194.11.254.* / 2014-03-14 16:17
Trzymaj sie z dala od Open Finance. Jest to przestepcza organizacja zalozona w celu zdzierania pieniedzy z niczego nieswiadomych ludzi. Ja zostalem przez nich oszukany na kilka tysiecy zlotych, ale sa tacy co potracili dziesiatki, a nawet setki tysiecy.

Jeśli skorzystałeś z usług:
Open Finance
Getin Noble Bank
Idea Bank
albo innej spółki należącej do Getin Holding

lub dopiero zamierzałeś skorzystać
sprawdź najpierw forum na stronie
www.wrobieni.com.pl
bo moze juz zostales oszukany.
KA267 / 83.18.230.* / 2014-03-14 08:30
Open Finance to pospolici oszuści od tygodnia bez żadnej podstawy prawnej mam zablokowane ponad 2 tysiące na ich beznadziejnym koncie i nie mogę nic zrobić. Codziennie dzwonię, pisze skargi, zero reakcji. Na ich pseudo lokatach straciłam zamiast zyskać przez te ich zapiski drobnym druczkiem w których jest coś zupełnie przeciwnego do tego co mówi "konsultant" (na prawdę to naganiacz frajerów). UNIKAJCIE !!!!
hipcio 2014 / 83.30.214.* / 2014-03-13 10:56
NIE NIE NIE Wczoraj podziekowalam za bardzo mila wspolprace,ktora trwa od 08.2013r.i do tej pory cisza.Sa to ludzie,ktorzy powinni byc zwolnieni z takiej funkcji i jeszcze nazywaja ich Doradcami tylko do czego?Moja slynna i beznadziejne OF znajduje sie w Rybniku.Ostrzegam !!!
kaem / 83.18.227.* / 2014-03-11 14:40
Ludzie nie dajcie się namówić na żadne gówno które oferuje Open finance. Co innego mówi doradca a co innego jest w umowie ale dowiecie sie pewnie dopiero tak jak ja po przeczytaniu tych kilku stron drobnym druczkiem . Zaufałem bez czytania podpisałem i wpakowałem się jakaś pseudo lokatę na 15 lat ze teraz po wplaceniu juz 15tys jakbym zrezygnował dostane 2tys kapitalu bez zadnych odsetek.Uwaga to oszusci!
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-11 23:32
Szanowny Panie keam,

nasi doradcy finansowy są uczulani na konieczność informowania Klientów o okresie umownym, jak również o opłacie likwidacyjnej i powodach jej istnienia. Jeśli wypełni Pan swoje zobowiązanie, czyli utrzyma produkt w okresie umownym, otrzyma Pan od naszej firmy gwarancję zwrotu 100% zainwestowanego kapitału, zatem nie straci Pan ani złotówki z tego, co zostanie zainwestowane przez naszą firmą w Pana imieniu.

Jasio55 / 89.78.89.* / 2014-04-07 21:41
Szanowny Panie
Wasi doradcy są uczulani na niedoinformowanie lub wprowadzanie w błąd klienta za cenę zdobycia jego oszczędności. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Niech Pan nie wypisuje takich delikatnie określając andronów. Po prostu Open Finance to oszuści!
Piotr Szymański / 159.205.236.* / 2014-04-10 05:25
Panie Janie,

ubolewam nad Pana negatywną oceną jakości usług świadczonych przez naszych doradców finansowych. Jako, że opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle ważne i cenne, proszę o podanie większej ilości merytorycznych argumentów stojących za Pana krytyką.

Jasio55 / 89.78.89.* / 2014-03-18 21:16
Po prostu doradcy OF są oszustami. Pomimo powołania się na OWU - określone tam terminy, doradca przekonuje, że w określonych warunkach są inne niż w OWU. Po podpisaniu umowy okazuje się, że jednak w OWU są prawdziwe, a doradca nic takiego nie wpierał. Mam własnoręczne opisy kłamliwych wywodów doradcy. TO POPROSTU OSZUSTWO JAK CAŁE OPEN FINANCE TO OSZUŚCI!
moradwkubeł / 109.196.87.* / 2014-03-12 12:41
Bredzi Pan jak we mgle. każdy kto wchodzi w w te produkty musi stracić a utrzymuję bandę naciągaczy przez wiele ,która z tego żyje. Śmiejecie się póżniej frajerom w nos a tak naprawdę macie ich serdecznie w d....e Ostatnio kasjerka w Makro w Sosnowcu przedstawiła mi swoja historię i pana z Open Finance z produktem na ,którym straciła świetnie inwestując według (tfu) doradcy 50 000 złotych. Nie ma w Polsce jak na razie sprawiedliwości i właściwych ustaw zabraniających takich praktyk jakie stosuje ta pazerna firma z AXA we współpracy.
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-12 22:10
Szanowny Panie,

zależy mi ogromnie na merytorycznych opiniach naszych Klientów. Jeśli jest Pan w stanie przedstawić swoje zdanie na temat usług świadczonych przez naszych doradców finansowych, bardzo chętnie przeczytam Pana komentarz. Proszę jednak o większą ilość argumentów, które pozwolą mi pochylić się nad Pana opinią.

Antyopenfinance / 79.186.53.* / 2014-03-14 19:37
Warto może najpierw kontrolować swoich doradców...Ja złożyłem wnioski o kredyt hipoteczny przez of, doradczyni twierdzi że złożyła je do 4 banków - został złożony w jednym(prawdopodobnie tam gdzie ma najwyższą prowizję) , osobiście przeszedłem się po bankach żeby sprawdzić - jak jej przekazałem że wnioski nie zostały złożone zostałem potraktowany jak bandyta, który bezprawnie ja kontroluje. Po miesiącu nieświadomego oczekiwania nic...podała mi moje zdolności kredytowe, które w czterech bankach mogę wyliczyć w ciągu godziny!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!! NIGDY WIĘCEJ OPEN FINANCE!!! TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!
Piotr Szymański / 159.205.240.* / 2014-03-19 23:57
Szanowny Panie,

nasi doradcy finansowi otrzymują takie samo wynagrodzenie niezależnie od tego, w jakim banku Klient podpisze umowę kredytu gotówkowego. Chciałbym prosić o pogłębienie Pana opinii o więcej szczegółów w zakresie złożonych wniosków, gdyż oszacowanie zdolności kredytowej jest PIERWSZĄ czynnością, jaką nasz doradca wykonuje na rzecz Klienta.

kaem / 83.18.227.* / 2014-03-12 11:54
jasne przez 15 lat bede placil i nic z tego nie mial...... a mialo byc po 7-11 procent rocznie.
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-12 22:06
Szanowny Panie keam,

gwarancja zwrotu 100% zainwestowanego kapitału oznacza jedynie, że nie straci Pan zainwestowanych środków, a nie przesądza - co oczywiste - o braku zysków.

rec_vip / 160.83.30.* / 2014-03-17 14:10
proszę mi zatem wskazać punkt/paragraf w deklaracji na temat słowa "GWARANCJA", bo z tego co przeczytałem, a chyba umiem czytać nie znalazłem tego słowa, a jedynie "celem funduszu depozytowego jest OSIĄGNIĘCIE".
grajsb / 82.160.39.* / 2014-03-07 20:33
Ja mam u nich produkt stabilne oszczędzanie, ale już wiem że źle zrobiłem!!!
Kontakt z nimi po podpisaniu umowy jest żaden. Mam również produkt 2-letni typu Twój Zysk i guzik z tego mam bo lepiej bym wyszedł na jakiejkolwiek lokacie a dodatkowo chcąc dowiedzieć sie czy po dwóch latach zainwestowane pieniądz i "ten zysk" wrócą na konto nie mam do dziś żadnej informacji. Bedę musiał po prostu udać się do nich zaraz w dniu zakończenia i zaytać o to i pewnie bez problemów się nie obejdzie.
stenog. / 82.160.131.* / 2014-03-02 19:29
Jest ukierunkowane tylko i wyłącznie po to by każdy klient jak najwięcej stracił, biorąc kredyt czy podpisując jakąkolwiek umowę z tzw. polisą ubezpieczeniową razem z AXA i TU EUROPA. To zwykli oszuści ,nagrywajcie te przekręty tych pseudodoradców.
Piotr Szymański / 159.205.215.* / 2014-03-12 22:13
Szanowny Panie,

proszę o oparcie swojej opinii na rzeczowych argumentach. Nasza firma bardzo ceni sobie opinie o naszych doradcach finansowych, jednak ciężko odnieść się do komentarza pozbawionego argumentów na poparcie stawianych w nim tez.

Liczę na dyskusję.

aga1111111 / 91.223.64.* / 2014-02-26 22:45
nie polecam, w open dostałam marże na kredyt hipoteczny 1,5, a w tym samym banku u pracownika banku 0,7 ... Już wiem na czym zarabia open. Lepiej pochodzić samemu za kredytem. Doradcy finansowi - brzmi dumnie ...
aga11111111 / 91.223.64.* / 2014-02-28 22:15
Pomyłka - nie marże tylko prowizję
saga888 / 78.8.62.* / 2014-03-07 23:47
klientowi który nie odróżnia pierwotnie marży od prowizji ciężko dogodzić :)
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-03-04 00:03
Szanowna Pani Agnieszko,

bardzo proszę o podanie więcej szczegółów opisywanej przez Panią sytuacji. Kredytu w którym banku ona dotyczyła?

Chciałbym w tym miejscu również pokreślić, że nasze wynagrodzenie wynika jedynie z zapisów umów współpracy podpisanych z bankiem. Nasza firma nie zarabia na prowizjach płaconych przez Klienta w momencie podpisania umowy na kredyt gotówkowy.

Ani Open Finance, ani żaden z naszych doradców finansowych nie ma także żadnego interesu w wyższej prowizji od kredytu płaconego przez Klienta.

Bynajmniej. Nasi doradcy mają interes w tym, aby wszelkie opłaty związane z kredytem były dla Klienta jak najniższe.

Tylko wtedy istnieje bowiem szansa na polecenie doradcy przez Klienta, a to właśnie polecenie jest najlepszą wizytówką dobrego doradcy finansowego.

Wisia / 83.31.207.* / 2014-02-26 10:30
Dla mnie Open Finanse to takie dwa w jednym.Czyli porównywarka kredytów i kalkulator kredytów. Własnie takie miałam pierwsze wrażenie jak rozmawiałam z doradcą finansowym w sprawie kredytu konsolidacyjnego .
Kaśka9999 / 83.238.233.* / 2014-03-13 01:06
Ja dzięki doradcy z Open Finance wybrałam najkorzystniejszy dla mnie kredyt. Do tego nieoceniona pomoc doradcy z szeregiem formalności. Gdybym miała jeszcze raz brać kredyt na pewno skorzystałabym jeszcze raz z ich doradztwa
Lucyna289 / 178.42.172.* / 2014-02-20 10:14
Ja otworzyłam przez open finanse rachunek maklerski i według mnie maja niską prowizje za prowadzenie tego konta. Kredyt hipoteczny również na atrakcyjnych warunkach można u nich dostać .
zzzx / 79.190.40.* / 2014-01-28 16:17
to firma, ktora posredniczy, nic nie ryzykuje, bierze za to bandyckie prowizje i oplaty, konstruuje umowy tak, ze jeszcze nie wyjdziesz z ich biura i juz straciles, tylko tego nie wiesz. Tzw doradcy wala scieme, zwyczajnie klamia, np. o oplatach, zyskach, warunkach wyjscia itd. Potem przez miesiac robia wszystko, zebys nie dostal umowy, kont itd i nie mogl sie wycofac z umowy. Jak minie miesiac, jestes ich. Placz i zgrzytanie zebow. W zyciu nie spotkalem sie z taka sciema i bandytyzmem finansowym. Jesli ktos nie jest ekspertem od umow i finansow, niech omija ich punkty z daleka. Ja stracilem kilkanascie tys.
Aisa383 / 31.11.213.* / 2014-02-13 11:22
W pełni zgadzam się, że open finance trzeba omijać z daleka - pracują tam niekompetentni doradcy, którzy nie potrafią dokładnie przeliczyć zdolności kredytowej i nie odróżniają przychodu od dochodu. Ja proponuję przy kredytach hipotecznych załatwiać formalności bezpośrednio w bankach lub ewentualnie poszukać indywidualnego doradcy.
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-24 22:01
Szanowna Pani,

zapewniam Panią, że nasi doradcy finansowi to osoby posiadające odpowiednie wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Gwarantują przy tym najwyższy poziom profesjonalizmu przy doradztwie Klientowi, dla którego nie tylko badają zdolność kredytową, analizują wszystkie dostępne oferty kredytu gotówkowego dostępne na rynku, ale również wyręczają Klienta we wszelkich możliwych formalnościach związanych z procesem kredytowym. Mają ponadto tę przewagę nad bezpośrednią wizytą w banku, którą Pani była życzliwa polecić, że mogą bez przeszkód porozmawiać z Klientem o ofercie konkurencyjnego banku, która może okazać się dla Klienta najkorzystniejsza.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

aga 111111111111111111 / 91.223.64.* / 2014-02-27 18:28
Szanowny Panie, najkorzystniejsze dla Klienta to odpuścić sobie wizyty w tego typu tworach tylko samemu podejść do banku. Nic dzisiaj nie ma za darmo, a jezeli ktoś tak myśli to jest głupcem, a ja przekonałam się na czym zarabiacie - wyższa marża za udzielenie kredytu niż w tym samym banku u pracownika pionu kredytowego.

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-03-04 00:17
Szanowna Pani Agnieszko,

proszę wybaczyć, jeśli na drugi Pani post o takiej samej treści odpowiem prawie tymi samymi słowami.

Pozwolę sobie zwrócić Pani uwagę, że w banku Klient otrzymuję usługę od sprzedawcy kredytu, a nie usługę doradczą, którą świadczą nasi doradcy finansowi.

Zmuszony jestem również sprostować błędnie opisywaną przez Panią kwestię naszego wynagrodzenia. W żadnym stopniu nie zależy od bowiem nie tylko od marży i prowizji płaconej bankowi przez Klienta, ale nie zależy od żadnej opłaty ponoszonej przez Klienta na rzecz banku przy zawieraniu umowy kredytu gotówkowego!

Nasze wynagrodzenie jest wypłacane bezpośrednio przez bank - za podpisanie przez Klienta umowy kredytowej - zgodnie z treścią umowy współpracy naszej firmy z bankiem. Długość i wysokość kredytu, prowizja banku, marża banku, czy też sam wybór przez Klienta konkretnego banku, nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia.

Kazadi / 80.238.112.* / 2014-01-28 22:19
twierdzi Pan, ze firma oszukala Pana na kilka tys.... a czytal Pan przed podpisaniem umowe? Ludzie no badzmy dorosli...
Lolo!@3 / 62.29.160.* / 2014-01-29 12:37
Zapewniam cię, że dam ci taką umowę np. programu Pareto, że bez wizyty w dobrej kancelari prawnej nie połapiesz się o co w niej chodzi ( najważniejsze rzeczy są w załącznikach do funduszu ). Umowy w tej firmie są specjalnie tak skonstuowane, także nie pisz bzdur bo każdego kto jest nieuważny można oszukać. Dziwi mnie, że KNF nie weźmie się za takie rzeczy, za co oni biorą pieniądze w tych instytucjach opłacanych z pieniędzy podatników?
kasikw / 87.206.35.* / 2014-02-21 22:27
PARETO to wielkie oszustwo i AFERA!!!!!!!!!!
Piotr Szymański / 159.205.248.* / 2014-02-20 22:41
Szanowna Pani,

wszelkie umowy to wzorce umowne będące pod stałą kontrolą UOKiK. Zapewniam Panią, że wszystkie zapisy są również zgodne z wszelkimi wytycznymi KNF. Niezależnie od powyższego nasi doradcy finansowi mają wręcz obowiązek dochowania wszelkich starań ku należytemu poinformowaniu Klienta o szczegółach każdej podpisywanego przez niego umowy.

Najistotniejsze informacje można również bez trudu znaleźć na naszej stronie internetowej -> www.open.pl/inwestowanie-i-oszczedzanie/jak-to-dziala.html

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Dziekit / 82.160.131.* / 2014-01-23 18:36
Doradztwo OPEN FINANCE to tak jakby ktoś pomógł staruszce przejść na drugą stronę jezdni tylko zapomniał jej powiedzieć ,że niestety ale za ta usługę musiał ukraść jej portfel.
Piotr Szymański / 83.24.125.* / 2014-03-10 10:01
Szanowny Panie,

opinie naszych Klientów są dla nas niezwykle istotne, lecz Pana komentarz, niestety, jest pozbawiony argumentów, co uniemożliwia poznanie powodów jego negatywnego wydźwięku. Proszę zatem o rozwinięcie Pana opinii.

Liczę na dyskusję.

oszukana wrocławianka / 159.205.106.* / 2014-03-17 23:20
Zgadzam się w 100% z tymi, którzy uważają was za oszustów. Zostałam wrobiona w Multiprofit oraz w Pareto. Ciekawe dlaczego ten sam doradca zaproponował mi 2 produkty strukturyzowane w tym samym TU Europa, przeciwko któremu toczy się proces zbiorowy , nabór zbiera prestiżowa kancelaria w Warszawie. Po 5 latach systematycznego oszczędzania na Multi po 500 zł. miesięcznie, straciłam 5 000 na samy kapitale, a gdzie sowite obiecane zyski. Gdybym wtedy włączyła dyktafon, dziś śmiałabym się Pawłowi Komar w twarz (OF we Wrocławiu, obecnie w Warszawie). Co to kretyn proponuje samotnej kobiecie 2 tak ryzykowne produkty na tyle lat? Doradca chce pan powiedzieć, łowca prowizji za głowę.Poszłam do was po kredyt na zakup mieszkania, a ten palant wrobił mnie w cholerne produkty strukturyzowane, twierdząc,że zakup małego mieszkania to bardzo niepewna inwestycja. Do końca życia nie przestanę pisać o nim złych opinii, a jak wygram w totka, wytoczę mu proces o zniszczenie zdrowia i ograbienie mnie z moich oszczędności.Pracuję w ogromnej korporacji i wieszam na was psy od lat, wystawiam wam bardzo negatywne opinie,bo jesteście drugim Amber Gold w białych rękawiczkach. Wszyscy powinniście trafić za kratki.Jestem na etapie zaskarżenia waszej oszukańczej działalności w organizacjach UE.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: