Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
Andrzej Grzegorzewski / 79.213.186.* / 2020-01-11 21:26
Mieszkam zagranica. Podczas pobytu w Warszawie w 2018 roku przeniosłem moje udziały w funduszu Franklin Templeton do Open Finance gdyż ich pracownik Kamil Biernat zapewniał mnie, że będę mógł sprzedać odziały bez konieczności przybycia do Warszawy. Sporządziłem notatkę z rozmowy i przesłałem ja mailem do pana Biernata. Gdy po roku chciałem sprzedać udziały napisał, że muszę stawić się osobiście. Przełożona jego, pani Aleksandra Bulwicka, jednak poprosiła mnie o wypełnienie formularza dyspozycji sprzedaży i przesłanie do niej. Dopiero po miesiącu powiadomiła mnie, że muszę jednak przybyć do Warszawy bo takie przepisy ma Franklin Templeton. Franklin Templeton wyjaśnił mi pisemnie, że dopuszczenie formy korespondencyjnej jest w gestii open finance.
Sprawa ciągnie się już prawie cztery miesiące. Zostałem zmuszony stawić się osobiście. Koszty mojego przybycia do Warszawy i strata na kursie wynoszą około 2000 EUR. Open finance odmawia ich pokrycia
MaciekO / 188.146.59.* / 2019-03-12 07:56
Najgorsze co może być dla nas klientów to to ,że oni jeszcze istnieją . Dwa procesy sądowe przeciwko Open Finance wygrane z tą firmą świadczą jaką politykę doradczą oni prowadzą. Świadek z Open Finance jeden wogóle się nie stawił na proces,drugi z Jaworzna Szczakowej zapomniał jak produkt,który oferował miał przynisić zyski klientowi. Wszystko to co mówią to wielka ściema za ci tak naprawdę nie ponoszącodpowiedzialności.
Kredyt Hipoteczny200 / 193.106.131.* / 2018-06-11 13:12
Kredyt Hipoteczny to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.

Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.

Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.

Nasze usługi są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA
telefon: 660-067-603
Marcin685 / 188.137.38.* / 2018-06-03 16:26
Byłem z żoną w Open Finance aby zorientować się gdzie możemy dostać kredyt hipoteczny. W naszym przypadku sprawa troche skomplikowana, bo żona pracuje za granicą, a ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Na spotkaniu, przedstawiciel powiedział nam od razu, że na pewno nigdzie nie dostaniemy kredytu, bo żaden bank nie bierze pod uwagę zarobków z zagranicy. W zamian za to, Pan z Open Finance zaproponował nam kredyt gotówkowy na mniejszą sumę. Okazało się, ze go nie dostaniemy (miało tego być 160 000). W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że są 2 banki gdzie jednak zarobki z zagranicy są brane pod uwagę (Millenium i BGŻ BNP Paribas). Zadzwoniliśmy do Pana z Open Finance żeby go o tym poinformować na co on powiedział, że to niemożliwe i na pewno nigdzie tak nie jest. No i cóż o tym myśleć? Brak profesjonalizmu i ignorancja? Czy może czyste wyrachowanie bo facet stwierdził, że z tamtych banków nie dostanie prowizji? Jedno wiemy: nie warto było w ogóle iść do Open Finance po poradę bo tylko straciliśmy niepotrzebnie czas. Umowe o kredyt hipoteczny podpisaliśmy tydzień temu. Dostaniemy 350 000. Okazało się, że można.
KarinaCe123 / 193.106.131.* / 2018-04-23 11:36
Ja mam doświadczenia i to miłe doświadczenia z firmą Finance Home http://financeh.pl/ i szczerze polecam współpracę z Panią Iloną Makuch, dzięki niej śpię na prawdę spokojnie bo wynegocjowane warunki kredytu są takie jak sobie życzyłam, bez pomocy profesjonalistów nie było by to możliwe, wiem co mówię bo na początku próbowałam sama ugryźć temat.. i niestety nic z tego dobrego nie wyszło, jedynie niepotrzebne nerwy..
Katarzyna C / 37.7.196.* / 2018-04-22 11:13
bardzo jestem zadowolona z konsultanki z Open Finanse moja skala oceny to 10
rav22 / 79.110.207.* / 2018-03-20 18:03
Oszuści i złodzieje. Straciłem przez nich sporo pieniędzy. Naciągnęli mnie na Pareto - można poczytać w internecie. Radzę trzymać się z daleka od tych "doradców"
MG23 / 176.221.122.* / 2017-12-29 13:40
Zostałem wrobiony w polisolokaty przez pracownika Open Finance w Gdańsku, Pana Bartosza, z tego co wiem ten Pan już awansował (ciekawe dlaczego) i jest kierownikiem oddziału Open Fianance w trójmieście. Tutaj więcej informacji na temat działalności Open Finance http://openfinancegdansk.cosik.pl
KochamOF / 188.146.59.* / 2019-03-12 08:53
Jak to dlaczego awansował ? Dlatego ,że złupił wielu takich jak pan .Proste.To jest ośmiornica finansowa GH.
Dorota 1234 / 188.124.177.* / 2017-12-08 16:12
W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam składki które wyniosły 17372,40.Z moich comiesięcznych wpływów były opłacane składki za zarządzanie. Rok temu chciałam zlikwidować konto. Przelał mi na konto AEGON część pieniędzy w kwocie 12 tyś. Do wypłaty rok temu pozostało 5 tyś .Na dzień dzisiejszy moje pieniądze pozostawione na 2-funduszach topnieją. 2 fundusze są w likwidacji .Po przeliczeniu jednostek zostało 1500 zł.(nie mogę ich nadal wypłacić ) 2.Umowa lokaty Inwestycyjnej NOBLE BANK-zawarta 2010 roku. Wpłaciłam 20390zł.Przez 4 lata nie miałam dostępu do tych pieniędzy nie otrzymałam żadnego loginu do konta. Nie przychodziły żadne listy z saldem konta . 3.Absolutna Stopa Zwrotu-założona 2012 roku. Wpłaciłam 20370zł.Dzisiaj mój rachunek jest ujemny i wynosi około 17 tys. Nie mogę nic z tymi pieniędzmi zrobić bo za wyjście jest opłata. Patrzę tylko jak pieniądze topnieją. Skorzystałam za jego namową z produktu,który przyniósł same straty. Doradca nie sprawdził mojego dotychczasowego doświadczenia z inwestycjami. Jestem pewna ,że jego interes (prowizja)był ważniejszy niż mój zysk i bezpieczeństwo moich pieniędzy.Doradca nie zapytał się o moje doświadczenie inwestycyjne wykorzystując w ten sposób moją niewiedzę .Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu produktu. -wypracowany zysk miał być na ewentualną nadpłatę mojego kredytu hipotecznego ztw."poduszka finansowa" .Doradca kilkakrotnie zapewniał mnie że jest w stanie przewidzieć zyski i że z pewnością nadpłacę kredyt.Pokazywał mi fikcyjne wykresy pokazujące fikcyjne zyski.Pośrednik podkreślał profesjonalizm zarządzających funduszem i co najważniejsze doradca nie podkreślił że tak samo jak mogę zarobić mogę stracić. .Celowo zachęcił mnie do zainwestowania dużo wyższej kwoty niż zamierzałam ,argumentując to wyższymi zyskami. Ja skorzystałam pod wpływem nacisku Doradcy z produktu ,który nie był adekwatny do mojego doświadczenia inwestycyjnego.Dzisiaj 08.12.2017r byłam w open finanse zlikwidować fundusz ABSOLUTNA STOPA ZWROTU.wpłaciłam 21 tyś dzisiaj do wypłaty mam 17600.STRATA 3400 zł.Jest to moja trzecia inwestycja z której wychodzę z minusem.NIKOMU NIE POLECAM OPEN FINANSE.UWAŻAJCIE
pszc / 188.146.173.* / 2018-07-30 22:23
To wszystko co Pan Panie tu opisał to norma a nie jakieś szczególne lub wyjątkowe zdarzenie. Ja wygrałem z nimi dwie sprawy sądowe za niedozwolone praktyki finansowe czytaj oszustwa.
Tadeusz143 / 94.254.231.* / 2017-12-08 07:50
Witam

na pierwszym spotkaniu zostałem zmuszony do podpisania takich dokumentow:

https://zapodaj.net/050dcb4d51161.jpg.html
https://zapodaj.net/cb4089dc917bc.jpg.html
https://zapodaj.net/e0592793c6653.jpg.html

Prosze napisac z jakimi konsekwencjami wiaze sie podpisanie wyzej wymienionych dokumentow
Pozdrawiam
rudetube / 178.212.146.* / 2017-12-19 22:40
to nic strasznego
to informacja o pośredniku - wymagana ustawowo oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Tadeusz143 / 94.254.231.* / 2017-12-08 07:46
hej

na pierwszym spotkaniu zmuszono mnie do podpisania nizej pokazanych dokumentow:
IMG_9444.jpg
IMG_9455.jpg
IMG_9456.jpg

prosze napisac jakie konsekwencje wiaza sie z podpisaniem takich dokumentow.
Pozdrawiam
Tadeusz143 / 94.254.231.* / 2017-12-08 07:46
hej

na pierwszym spotkaniu zmuszono mnie do podpisania nizej pokazanych dokumentow:
IMG_9444.jpg
IMG_9455.jpg
IMG_9456.jpg

prosze napisac jakie konsekwencje wiaza sie z podpisaniem takich dokumentow.
Pozdrawiam
MaciekO / 83.30.205.* / 2017-11-27 18:52
czytaj uważnie tą reklamę OPEN FINANCE Oszustwo na każdego !!!!!!!!!!!!!!!!!
opener / 83.30.38.* / 2017-11-09 20:28
Oszuści z Open Finance przegrali kolejną sprawę w Sądzie Okręgowym w Częstochowie w związku tzw. polisą na życie Libra II . Opłata tzw. likwidacyjna jest opłatą nielegalną i nie ma uzasadnienia w świetle polskich przepisów prawa. Nie może więc być stosowana w umowach .
grazka198 / 2017-09-05 17:43
Uwaga!!!Open Finance to oszuści, to zwykli sutenerzy. Kojarza naiwnych ludzi z najdroższymi bankami(maja od nich prowizje) np. IdeaBank, ze niby ne te chwile to jedyny bank, obiecują, ze później znajda tanszy kredyt, po czym po prostu się ulatniają, nie odbierają już telefonow, nie odpisują na listy. Oszusci!!!!!Calkowity brak profesjonalizmu. Ostrzegam przed ekipa z OF przy rondzie Wiatraczna w Warszawie, omijajcie te spelune wielkim lukiem. Lepiej pochodzić samemu po bankach zamiast dac się naciagnac przez tych pseudo specjalisow
MkaDerka / 188.146.99.* / 2017-11-02 19:50
Zdecydowanie zgadzam się z tą opinią. Skorzystaliśmy z Mężem z pomocy pana z OF w Kaliszu. Z racji tej, że Małżonek wiecznie w delegacjach, ja sama z małymi dziećmi, a to był Nasz ostatni moment na wzięcie kredytu (w euro-w takiej walucie wypłata) na dom udaliśmy się do doradcy. Oczywiście wyliczenia, zapewnienia, duża zdolność kredytowa, 3 banki brane pod uwagę: deutsche bank, pko sa, alior bank. Niby alior najlepszy według doradcy. A raczej koleżanka doradcy tam pracująca. Tak więc było to łatwienie kredytu pod nich niż dla nas. Po złożeniu przez pana z OF wniosków kontakt znikomy, nie oddzwanianie, nie odbieranie tel, przeciąganie wszystkiego, zdawkowe informacje o toku sprawy itd itp, wręcz utrudnianie. Miał pomóc, a dosłownie większość sami dzwoniliśmy pytaliśmy już później do banku. No i wynajdywanie coraz to nowych dokumentów (tu już przez bank-więc aliora odradzamy-katastrofa). Z podobno miesiąca otrzymania kredytu, przedłużyło się wszystko do blisko 6. My to rozumiemy, że mogło coś wyskoczyć, ale Nasza sprawa to były cyrki. Duża zdolność kredytowa nic nie dała, bo jak zbliżał się termin podpisania dokumentów okazało się, że wydłużyli Nam sami obowiązkowo okres kredytowania o 2 lata, pojawiło się też obowiązkowe ubezpieczenie, podwyższone % za niby niski wkład własny (miał być to normalny wymagany wkład własny), a i Męża wniosek okazał się być naszym wspólnym wnioskiem, chociaż Mąż prosił Pana z OF by mnie wycofał póki był czas, a tego nie zrobił. Potem nie było odwrotu. Mieliśmy już dość w tym czasie aliora, więc poprosiliśmy doradcę by złożył wniosek w pko sa, ponieważ z aliorem nie wiedzieliśmy już nic, przedłużało się wszystko no i jednak pko miało dużo lepsze warunki (chyba na całości około 50 tys). Pan podobno poszedł do pko, a potem zniknął, stanęło wszystko w miejscu. Podejrzewam, że umyślnie zaniedbał sprawę. Został Nam więc alior i rozczarowanie po Panu z OF. A wydawał się naprawdę kompetentną, w porządku osobą. No cóż...
MkaDerka / 188.146.99.* / 2017-11-02 19:51
Dodam tylko, że to sprawa z ubiegłego roku. Wszystko trwało od około 06.2016 do końca 11.2016 :/
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: