Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
Wściekła / 37.128.11.* / 2015-02-24 19:16
Mam inne IP jak widać.To po pierwsze.
Po drugie:
Open finace -złodzieje i oszuści!
Nie wypłacają 100% (a co dopiero zyski) lecz 10% z całych środków!!!
Zero kontaktu z przedstawicielami.
Również sprawę zgłosiliśmy do rzecznika praw ubezp. oraz do prokuratury.
Zosia912 / 78.8.91.* / 2015-02-18 15:45
Unikać. Nie wywiązują się z umowy. Nasza sprawa niestety trafiła do rzecznika praw konsumenckich...totalna porażka, zero odzewu na telefony, brak wcześniej obiecanego kontaktu, odsyłanie klienta od konsultanta do konsultanta. Złodzieje, wzięli kase za polisę, mama opłacała składki ze swojej biednej emerytury, a teraz, kiedy zmarła, nie możemy tych pieniędzy odzyskac.
123425 / 83.16.106.* / 2015-02-07 18:43
Open Finance to nieuczciwa firma, cel zawsze ten sam - zwabić nieświadomego klienta do oddziału, obiecać ponadprzeciętne zyski,pokazać mu fałszywe tabele i wykresy żeby uwierzył, że może zarobić na ich produktach, a kiedy podpisze umowę nikt nawet nie odbierze od niego telefonu ani nie odpisze na maile i pisma. Klient liczy się do momentu podpisania umowy, później zostaje sam z problemem i z brakiem pieniędzy, bo wpłacone środki w dziwny sposób przepadają i nie ma ani zysku, ani wpłaconego kapitału...
openfrajer11111 / 37.31.150.* / 2015-02-13 11:46
Dowody na to - tysiące oszukanych klientów, świadomie wprowadzannych w błąd.Procesy sądowe i pozwy zbiorowe przeciwko tym praktykom. Wyroki sądowe unieważniające stosowanie przez tych pseudodoradców w umowch tzw.klauzul niedozwolonych. Gdy myslę o tej firmie robi mi sie nidobrze.
abcd604 / 83.16.106.* / 2015-02-01 10:52
Firma stworzona po to żeby wyłudzać pieniądze od klienta, powtórka z Amber Gold. Zastanówcie się zanim coś podpiszecie z nimi jak nie chcecie stracić oszczędności życia.
DAREK514 / 91.222.127.* / 2015-02-04 20:14
ODRADZAM ZAKŁADANIE JAKICH KOLWIEK LOKAT LUB WYKUPU OBLIGACJI KOLEJNY PRODUKT KTÓRY MI ZAPRONOWANO W OPEN FINANCE 3 Z KOLEJI PO KILKU LATACH 2 LUB 3 LETNIE PRODUKTY SUMA 100 000 ZŁ PRZYNIOSLO ZYSK OKOŁO 150ZŁ TAK TAK OKOŁO 150ZŁ A KARY ZA WCZEJŚNIEJSZE WYJŚCIE SĄ BADZO DOTKLIWE GORĄCO ODRADZAM
Kubas609 / 87.99.104.* / 2015-01-31 10:52
Nie polecam produkty do bani doradcy nie mówia o kruczkach jakie czychaja na ludzi popracowałem tam miesiac i zrezygnowałem oszusci a w szczególnośći filia w Katowicach ulica Mariacka 17
cyrkiel333 / 83.30.228.* / 2015-01-25 20:48
Najpierw oszukiwali na kredytach walutowych, potem wymyślili kolejne oszustwo polisolokaty.Potwierdza to UOKiK oraz wyroki sądowe o zakazie stosowania w umowach klauzul niedozwolonych. Szambo finansowe. Czemu KNF na te i inne oszustwa reaguje tak późno.
zer / 31.61.131.* / 2015-01-21 01:25
firma która jak sądze nie wie co znaczy
słowo doradca.doradza się na dobre i na
złe i rolą doradcy jest to czynić.
firma,która tego nie czyni nie jest godna
nosić nazwy firma doradcza a za taką
uważa się open finance.doradcy mają w oczach
tylko swoje złotówki dlatego przestrzegam
przed powzięciem decyzji o skorzystaniu
z doradztwa open fainance
macieko / 83.30.217.* / 2015-01-23 18:14
Firma stworzona po to by oszukiwać podle na proponowanych przez siebie produktach finansowych mydląc przy tym klientom oczy jakoby są to dla nich dobre rozwiązania. Sami byli tzw. doradcy OPEN FINANCE potwierdzają to na portalach internetowych a [...] "Piotr Szymański" nieudolnie próbuje te oszustwa tłumaczyć.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
oszukany759 / 83.16.106.* / 2015-01-20 19:48
Odradzam ,,pseudo doradców" z Open Finance. Oszukali mnie na 15 tysięcy złotych.
oszunany2 / 77.252.90.* / 2015-01-18 16:32
Radzę uważać na tych "pseudo doradców", straciłem przez nich 15 tysięcy złotych, z premedytacją wprowadzają klienta w błąd byle tylko otrzymać prowizję od sprzedanego produktu. Banda złodziei!!!
karolla_b / 85.222.114.* / 2015-01-17 19:58
My z mężem w porę poznaliśmy się na tych oszustach i nie kupuliśmy mieszkania za ich pośrednictwach od dewelopera który był z nimi w zmowie, ale pani z opena wpadła w taki szał, tak nam życie utruła, dzwoniła co 30 min, groziła karami, że z tych nerwów poroniłam ciążę... :(
mionni / 195.95.144.* / 2014-12-29 15:00
niestety wiekszosc negatywów piszą te same osobym, ktore podszywaja sie pod innych. Wystarczy spojrzec na adres ip.
marcin_tom / 79.110.196.* / 2015-02-05 22:58
No to teraz napisze inna osoba. Patrz nr IP, jak nie wierzysz. Będę odradzać Open Finance tak długo jak długo będą istnieć. Najpierw wrobili mnie w Aegon - 6 lat strat. Odrobiłem dopiero jak przestałem korzystać z ich profesjonalnych porad. Potem kredyt indeksowany CHF - w 2009 połapałem się w jaki kanał dałem się wciągnąć. Miałem zdolność w PLN, to mi to z głowy wybili i zaproponowali super kredyt w CHF. Można było nie brać powiecie, tak? Jak bym się znał na kruczkach finansowych to bym do nich nie szedł po poradę, a tak dałem sobie wcisnąć dwa buble, które do dziś mi ciążą. Ja mam zamiar pozwać tych oszustów.
DRACULA 333 / 83.30.223.* / 2015-01-05 21:41
Niestety pozytywnych opinii na temat tego mega oszustwa Open Finance nie ma bo musieli by je wystawiać sami doradcy (tfu) lub ich mocodawcy (tworzący piramidę oszustwa w polskim państwie )
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2015-01-08 21:41
Nasi doradcy nie mają czasu na zamieszczanie opinii w Internecie, bo zajmują się sprawami naszych Klientów. Jestem jedyną osobą zatrudnioną w naszej firmie, która odpowiedzialna jest za kontakt z Klientami w sieci Internet.

Jakby miał Pan jakiegokolwiek Pytania, służę swoją pomocą.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Janek55 / 89.78.89.* / 2015-03-01 22:34
Tak, pozostali pracownicy oszukują klientów.
oszukany821 / 83.16.106.* / 2014-12-27 15:37
Banda złodziei!!! Oszukali mnie na 10 tysięcy złotych!!! Przestrzegam wszystkich przed podpisywaniem czegokolwiek z tymi oszustami.
oczytejmałej / 83.30.218.* / 2014-12-23 22:36
Jeżeli masz ochotę stracić swoje oszczędności lub pozyskać kredyt z najbardziej niekorzystnym oprocentowaniem lub dostać pożyczkę na możliwie najgorszych dla Ciebie warunkach lub wpuścić się w plan finansowy na długie lata na ,którym nie zarobisz nic a tylko wtopisz to doradca OPEN FINANCE na pewno CI w tym bezwzględnie pomoże. Póżniej inny Doradca Open Finance ( twój już dawno przestanie od Ciebie odbierać telefony) poinformuje Cię ,że możesz skorzystać z bezpłatnej infolinii ,która delikatnie mówiąc wyjaśni Ci ,że tak naprawdę możesz nas pocałować w d..ę frajerze. Trzeba było dokładnie czytać umowę ,ale nie przejmuj się nie Ty jeden nawet jak byś się z nią zapoznał to i tak po pewnym czasie [...]. Dziękuję za wypowiedż

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

ssssssssssssssssslak / 83.30.218.* / 2014-12-23 15:39
Firma utworzona po to by oszukiwać Polaków wciskając im produkty jakoby dobre dla nich a tak naprawdę stworzone by tylko Open Finance Sam mógł jak najwięcej na nich zarobić. Coś takiego jak dobro klienta zupełnie nie istnieje. Mówił ostatni o takim postępowaniu w swoim programie Grzegorz Miecugow
oczyytejmałej / 83.30.229.* / 2014-12-25 18:20
Sam pan Piotr Szymański z Open Finance stwierdza, że doradca działając na szkodę klienta działa na szkodę własną, tylko wówczas kiedy wyszkolony i nastawiony na takie działanie dopóki zastawia swoje wnyki jeszcze tego nie wie. Za chwilę jest już na tyle wypalony swoim działaniem, że firma Open Finance,która dostatecznie już się dzięki niemu obłowiła dziękuje mu za współpracę. Tak jest jej zresztą wygodniej w sprawach przed sądem. Są też dowody na to, że niektóre osoby -tfu doradców przenosi w inne rejony Polski.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-12-25 17:03
Szanowny Panie,

system wynagradzania naszych doradców finansowych jest skonstruowany w taki sposób, że nagradza doradców działających dobrze, mających dobrą opinię wśród swoich Klientów. Właśnie dlatego Klienci nie podpisują z nami żadnej umowy współpracy, aby mogli zakończyć współpracę z nierzetelnym doradcą w każdej chwili bez podania powodu, bez żadnych konsekwencji. Doradca działając zatem na szkodę Klienta, działa na szkodę własną. A z takim doradcom bardzo szybko dziękujemy za współpracę.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
były / 83.13.37.* / 2015-01-02 11:35
Pracowałem w tej firmie i dobrze wiem jak ona działa. Wszyscy się dziwili że odchodzę przecież mam dobre wyniki w pracy, nie chciałem sprzedawać tego co trzeba tylko to czego klient potrzebuje.Jest nacisk na produkty inwestycyjne i tyle. Nie ma nagród dla rzetelnych doradców (kiedyś było)a doceniani są tylko ci co dobrze sprzedają inwestycje. Szkoda że ktoś rozwalił naprawdę dobra firmę.
a-r-c / 89.73.112.* / 2015-01-27 17:47
Racja, byłem zaproszony 4-5 lat temu na rozmowę, oraz w zeszłym roku. Obsługa zupełnie inna, oczywiście poszło ku gorszemu.

Obecnie próbowano mi za wszelką cenę wcisnąć obligacje w kredyt hipoteczny, "doradca" wpychał mi umowę nawet wiedząc, że nie mam jeszcze zarezerwowanej nieruchomości. Na początku był miły, z biegiem czasu robił pranie mózgu, na koncu gdy widział, że nie jestem zdecydowany, obsługa zmieniła podejście w taki sposob, że jego nachalność na podjęcie decyzji jeszcze bardziej mnie wycofywało, chcąc już stamtad całkiem odejść. Na sam koniec Pan miał mnie wyraźnie w 4-ech literach, bo nie dałem mu zarobić.
ocyztejmaej / 83.30.229.* / 2014-12-25 17:53
To wierutna bzdura i ściema .Gdyby Wasz system wynagradzał doradców mających dobrą opinię wśród klientów już dawno by nie istniał.
Klientka87 / 78.150.73.* / 2014-11-29 22:48
Okropny serwis. Ciagle niedopowiedzenia, korzystają z niewiedzy osób ktore przychodzą i szukają alternatyw na inwestycje. Nigdy nie skorzystamy ponownie i GORĄCO odradzam wszystkim. Obietnice brzmią pięknie na poczatku w pózniej jest jak zwykle takze nie dajcie sie skusić obietnicami wysokich zwrotów
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-12-15 15:03
Szanowna Pani,

nasi doradcy finansowi odpowiadają na wszystkie pytania Klientów przede wszystkim tych, którzy nie posiadają wiedzy z zakresu finansów. Dbałość o najwyższą jakość naszych usług jest codziennie przez nas monitorowana w różny sposób. Jeśli nie jest Pani zadowolona z jakości usług świadczonych przez naszego doradcę finansowego albo spotkała się Pani z przypadkiem niewłaściwego doradztwa, będę zobowiązany za poinformowanie naszych konsultantów o takim zdarzeniu, korzystając z bezpłatnej infolinii 801 600 200 lub składając wizytę w najbliższej placówce naszej firmy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: