Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
klient1049 / 2014-11-08 14:26
Oszuści Zdecydowanie odradzam skorzystania z usług tego pseudo doradztwa. To naciągacze. Miła gadka szmatka. Obiecanki dużego zysku. No i w końcu człowiek daje się ogłupić. Miałem wolne środki. Zawarłem 2 produkty. Polisę na życie Indywidualne ubezpieczenie inwestycyjne ''my best invest" firmowane przez ing życie pl z coroczną opłatą. Ponieważ nie dysponowałem środkami w następnym roku ing rozwiązało umowę Zamiast zysku odnotowałem stratę na tym trefnym produkcie minus 2100 zł. Drugim produktem którym pseudo doradca Paweł W (notabene od października 2014 zrezygnował z pracy w Open i został Private Bankier) mnie namówił było podpisanie kolejnej polisy tym razem Axa Multi Generator. Już na dzień dobry pobrano prowizję 2% wartości wpłaty. Po roku wypowiedziałem umowę z powodu zbyt dużych miesięcznych opłat za zarządzanie. I na tym produkcie po roku straciłem 3700 zł. W sumie z powodu podsiania umów z pseudo doradcą Open Finace straciłem 6000 zł. W dodatku pieniądze te były zamrożone. W tamtym roku mogłem skorzystać z lokaty o oprocentowaniu 4%. Po roku zyskałbym z tych pieniędzy które zagarnęło Open Finance dodatkowo 1500 zł. I na dodatek Pan Marek W. chciał mi na siłę wcisnąć jeszcze jedną polisę z AXA. Człowiek się uczy na błędach. Mam nadzieję i pokładam ufność w Bogu że ta ich gangsterska polityka oszukiwania uczciwych ludzi wyjdzie im bokami. Omijajcie szeroko Open Finance w Łodzi (Śródmieście), ul. Narutowicza 2.
Michał.W. / 37.8.230.* / 2017-09-01 13:12
Ależ proszę Pana. To nie Open Finance ani produkt bankowy nie jest winny tylko pan. Jak Pan twierdzi po roku zerwał pan umowę . W wielu firmach po roku nic by Pan nie miał. To są produkty nastawione na systematyczne oszczędzanie przez 20-30 lat skierowane do osób, które mają problem z oszczędzaniem. Problem ów polega na tym, że gdy zgromadzą jakieś środki pojawiają się cele, na które chcą je wydać. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest długoletnia blokada środków o któej klient jest informowany. Z biegiem lat zwieksza się też kwota jaką można uzyskać z powrotem aż do momentu końca polisolokaty w której klient otrzymuje cały zgromadzony kapitał i wypracowany zysk. Kto z Państwa doczekał tego momentu? Czytając komentarze - NIKT! Jak można tak publicznie jęczeć skoro samemu się zerwało warunku umowy w tak niekorzystnym momencie (przeważnie po roku). Wszystko jest czarno na białym w tych produktach. P. S. Nie jestem pracownikiem Open Finanse tylko zwykłym myślącym człowiekiem.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-11-11 18:18
Szanowny Panie Tomaszu,

jeśli nie jest Pan zadowolony z jakości usług świadczonych na Pana rzecz przez naszego doradcę finansowego, może Pan złożyć oficjalne pismo w tej sprawie, które może Pan złożyć w każdej placówce naszej firmy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
były klient / 217.8.182.* / 2014-12-13 14:09
Składanie reklamacji kończy niczym, tak więc oczywiście trzeba, ale bardzie dla zasady. Mnie tez oszukali, nie odpowiadali na pisma z zapytaniem, a reklamacji nie uwzględnili. Jeżeli ktoś nie chce potem plątać się po sadach, gorąco odradzam!!! To nie są żadni doradcy finansowi, to zwykli sprzedawcy tego co im się najbardziej opłaca. Przychodzisz i ufasz, że masz fachowca który ci doradza, a po czasie okazuje się, że rzekoma najlepsza oferta jest tragiczna. No i co zrobisz? Skargi??? Ludzie!!! omijajcie to zło najszerszym możliwym łukiem, dla własnego dobra.
Nika_34 / 89.74.226.* / 2015-01-18 22:32
to zależy od człowieka w każdym zawodzie są oszuści, ja nie sprzedam czegoś czego sama bym nie kupiła fakt zarabiam dużo mniej niż niektórzy koledzy...kwestia człowieka nie firmy
klientka / 31.182.204.* / 2014-12-10 16:53
Nie profesjonalna firma , moje ulokowane środki w Open TFI chciałam wypłacić i niestety od ubiegłego czwartku nie mogę się doprosić przelania ich na moje konto. W czwartek system nie działał , pismo zostało wysłane pocztą do dzisiaj przelewu nie ma .Po rozmowie z doradcą finansowym dowiedziałam się że pismo dotarło ale zostało odesłane i może swoje własne pieniądze otrzymam dopiero za tydzień. Brak profesjonalizmu. W dzisiejszych czasach uważam że jest to nie do przyjęcia.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-12-16 23:40
Nie znam szczegółów sprawy, więc nie chciałbym poruszać ich w dyskusji, ale jestem przekonany, że sprawa zostanie załatwiona zgodnie z wszelkimi procedurami i przepisami. Co do czasu zwrotu środków - wybrała Pani korespondencję pocztą, co jak wiemy trwa czasami bardzo długo, skuteczniej jest pojawić się w placówce, gdzie wszystkie niezbędne dokumenty można złożyć i podpisać na miejscu.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Opener / 83.30.234.* / 2014-11-19 19:10
I dostanie Pan nawet na to pismo odpowiedź ,która notabene będzie zadowalająca ale tylko dla pana Piotra Szymańskiego. Reszta to ściema ,kłamstwa i wierutne bzdury, które nigdy i nikomu niczego nie wyjaśnią, bo jak miałby Open Finance wyjaśniać swoje fałszerstwa, matactwa i oszustwa. Możemy im to udowodnić tylko przez prawomocny Wyrok Sądu.
wkurzony / 78.129.174.* / 2014-11-10 14:22
NIC nie straciłeś przez doradcę, a WSZYSTKO przez swoją głupotę! 2% prowizji na dzień dobry? A w umowie nie było o tym ani słowa, prawda? A może nie czytałeś? Po roku zorientowałeś się, że opłaty za prowadzenie są zbyt wysokie? A w umowie nie były one wskazane? Straciłeś kasę wychodząc wcześniej?! Czyli nie wypełniłeś obowiązku, do którego się zobowiązałeś? Czy Ty jesteś 15-letnim gówniarzem, który najpierw coś podpisuje, a potem biegnie do mamy, że go oszukali, czy dorosłym człowiekiem?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - klient1049.]
Marek9494 / 5.172.255.* / 2016-08-11 09:37
Głupie gadanie. Kto jest w stanie przeczytać 10 stron drobnym drukiem.
Ludzie podpisują bo nie przypuszczają że w instytucjach finansowych pracują sami oszuści.
a-r-c / 89.73.112.* / 2015-01-27 17:58
wkurzony: nie po to jest doradca, który obiecuje złote góry, żeby wnikliwie czytać umowę doszukując się oszustwa, drobnych druczków, wszelkich prowizji i kosztów utrzymania, które doradca ZATAJA, a przeciez o których doskonale wie. To podchodzi pod paragraf i tego typu machloje powinno się postawić przed sąd, zarówno daną jednostkę (doradca wciskający kit), jak też całą instytucję jaką jest OF.
oszukany1000 / 217.8.182.* / 2014-12-13 14:17
Bełkot oszusta, na to właśnie możecie liczyć korzystając z oferty tej firmy. Odradzam!!! Tutaj problem nie dotyczy nie czytania umów tylko wprowadzania w błąd, rzekomy doradca wszystko wam ładnie wyjaśni i wytłumaczy, a potem jak podpiszecie umowę zrobi z was idiotów, którzy sami sobie są winni. Jeśli o to chodzi w doradztwie finansowym to Open Finanse ma mistrzostwo świata.
opener / 83.30.234.* / 2014-11-19 19:15
Następny sęp podstawiony przez najgorszą firmę doradczą łykający fałszywy język za odpowiednia kasę od swoich mocodawców.
wkurzony / 78.129.174.* / 2014-11-25 13:59
prawda w oczy kole :)
Wojtek$$$ / 91.213.162.* / 2014-11-03 11:50
UWAGA!!! - doradca z oddziału Warszawskiego na ulicy Wolskiej zataił kilka istotnych szczegółów przy umowie kredytowej co kosztowało mnie kilka tysięcy złotych, a jak poszedłem do nich z reklamacją to wysłali mnie do banku, że tam podpisywałem umowę. Nikt za nic w tej firmie nie odpowiada ( sami mówią że są tylko pośrednikiem ), unikać jak ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomasz2321543 / 109.241.114.* / 2014-10-07 09:22
Również zostałem wrobiony przez pracownika Open Finance oto moja historia ze szczegółami:

http://openfinancegdansk.cosik.pl
leon 515 / 83.22.130.* / 2014-10-24 12:16
Open omijajcie z daleka oraz einasujący ją bank Getin.Ja zrywam z nimi wszelkie kontakty.
ania1956 / 37.30.23.* / 2014-10-22 16:53
Bardzo odradzam! po trzech latach do mojej lokaty doliczono mi siedem złotych !!! a miało być do odbioru po odliczeniu podatku Belki 3tysiące złotych .Taką kwotę na dwa tygodnie przed końcem umowy napisał mi na papierze firmowym doradca open,po mojej interwencji odebrało mojemu w cudzy słowie doradcy mowę .Odesłał mnie ze skargą do centrali! ! ! !
Piotr Szymański / 83.9.152.* / 2014-10-13 12:35
Szanowny Panie Tomaszu,

nasi doradcy finansowi proponują Klientom różne produkty finansowe. Wielu Klientów chwali sobie nasze rozwiązania, które realnie umożliwiają osiągnięcie środków finansowych, które Klient może przeznaczyć na wcześniejszą spłatę zobowiązania kredytowego. Podkreślam jednak, że są to jedynie nasze propozycje.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
1000000 niezadowoly / 217.8.182.* / 2014-12-13 14:26
Nie znam takiego co by chwalił, natomiast znam wielu oszukanych. Propozycje w których skupiacie się jedynie na eksponowaniu korzyści pomijacie zupełnie ryzyko. Mało tego opieracie się o fikcyjne nie sprawdzone dane i "czarujecie" ludzi pewnym zyskiem. Kiedy okazuje się, że to było przekłamanie. No cóż "widziały gały co brały" To wasze metody pracy. Ostrzegam wszystkich myślących, bo po fakcie nikt wam nie pomoże.
@Tomi / 91.213.162.* / 2014-10-08 12:23
Uwaga na oddział w Pruszkowie koło Warszawy!!! Oszukał mnie tam doradca na inwestycji i kredycie ( tak kiepskiej gotówki nigdzie bym nie dostał )
Piotr Szymański / 83.9.152.* / 2014-10-13 13:11
Szanowny Panie Tomaszu,

jeśli nie jest Pan zadowolony z jakości usług świadczonych na Pana rzecz przez naszego doradcę finansowego, może Pan złożyć oficjalne pismo w tej sprawie. Proszę opisać przebieg współpracy z wszelką dokumentacją, jaką Pan posiada. Pismo może Pan złożyć w każdej placówce naszej firmy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
little_Mario / 46.175.233.* / 2016-06-03 16:45
Proszę podać choć jeden przykład, gdzie po złożonej reklamacji klientowi przyznano rację i rozwiązano sprawę na jego korzyść.
kałasznikow 12 / 83.30.218.* / 2014-10-01 22:45
Opem Finance dopiero w momencie założonej sprawy sadowej czasem próbuje własne oszustwa zakończyć jakąś ugodą . Wszelkiej maści eksperci z Open Finance, AXA i inni podobni to zwykli pajace próbujący nieudolnie tłumaczyć te różnego rodzaju przekręty finansowe tej firmy ,która za swój CEL świadomie wprowadza swoich klientów w błąd aby niekorzystnie rozporządzali swoim mieniem, ale to kiedyś musi się skończyć
mateusz210 / 217.153.158.* / 2014-09-29 19:10
Odradzam. Zostałem przez tych niby doradców oszukany. Tak oszukan, ponieważ podczas rozmów o jednym z produktów zostały mi pokazane dane historyczne wzięte z sufitu. Cóż straciłem trochę pieniędzy, ale zyskałem naukę na całe życie. Łatwo jest zarządzać nie swoimi pieniędzmi. Jeszcze raz odradzam!!!
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-10-02 12:48
Szanowny Panie,

staramy się robić wszystko, aby każdego dnia dążyć do osiągnięcia najwyższego poziomu usług świadczonych przez naszych doradców finansowych. Niestety, z uwagi na wielkość naszej firmy, czasami zdarzają się sytuację, które nie powinny mieć miejsca.

Jeśli ma Pan zastrzeżenia do jakości usług świadczonych przez naszego doradcę finansowego, z którym miał Pan okazję współpracować, będę wdzięczny za przekazanie ich telefonicznie (darmowy numer infolinii 801 600 200) lub poprzez wizytę w jednym z wielu naszych oddziałów.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Anonimowy / 83.23.254.* / 2014-09-25 09:39
Dołączę się do większości opinii jakie można przeczytać o nich, zdecydowanie ODRADZAM jakiekolwiek doradztwo finansowe OPEN FINANCE. Tam ludzie, którzy pracują patrzą tylko na swój zysk i swoje prowizje od banków - niekoniecznie z zyskiem dla klienta. To samo tyczy się ubezpieczeń na życie itd. Patrzą tylko jak wyciągnąć z Ciebie kasę na wszelakie możliwe sposoby od super lokat z zyskiem niesamowicie wielkim ale masz zamrożone pieniądze przez 10 lat !!! I tak na dobrą sprawę jak nie pilnujesz tego i nie rozumiesz zasad bankowych oraz giełdy to utopisz te pieniądze bez kompletnego zysku za to z mega stratą pieniędzy oraz nerwów. Generalnie najlepiej iść do oddziału banku osobiście, my mamy małe dzieci i nie mieliśmy czasu a to był błąd - trzeba było wsiąść opiekunkę i samemu załatwiać wszystko. NIE POLECAM NACIĄGACZE I OLEWACZE JAK COŚ IDZIE NIE PO ICH MYŚLI !!!
Piotr Szymański / 178.255.46.* / 2014-09-26 12:18
Szanowny Panie,

chciałbym odpowiedzieć na Pana wpis, wyjaśniając pewne sprawy, ale nie wiem jaki temat chciał Pan poruszyć. Mam kłopot z wyłapaniem produktu, z którego korzystał Pan przy współpracy z naszym doradcą finansowym. Pisze Pan zarówno o lokacie, jak i o produkcie strukturyzowanym, a także o giełdzie. Na koniec stwierdza Pan, że najkorzystniej jest pojawić się samodzielnie w banku - z czym absolutnie się nie zgadzam - jak rozumiem po kredyt?

Liczę na odpowiedź.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Zawiedziona!!!! / 83.14.254.* / 2014-09-18 14:24
Absolutnie nie polecam, proszę wejść w internet wyszukać ranking najlepszych kredytów hipotecznych i iść samemu do 3 pierwszych banków.
Ja czekam już 2 miesiące, tak ekspresowo działają, a że wnioski już poskładali więc ja wycofując je wydawało by się że cofnę się do początku, i cały czas mi szkoda tego zrobić, ale poczekam do poniedziałku jak się nic nie ruszy to polatam sama i złoże w 3 kolejnych bankach i sama sobie wybiorę to co chcę!! Tragedia, do banków jak dzwonię, bo mój doradca co chwilę się szkoli i jest nie dostępny, to mówią że on złożył wniosek w moim imieniu i oni nie mogą mi udzielić żadnych informacji!!!!!!
TRAGEDIA - OMIJAĆ OPEN FINANCE głębokim łukiem, najgorsze że koleżanka mnie ostrzegała, a ja nie posłuchałam!!!
Piotr Szymański / 178.255.46.* / 2014-09-26 11:39
Szanowna Pani,

doradcy finansowi Open Finance nie składają wniosków w imieniu Klientów. Robi to Klient samodzielnie, wpisując we wniosku doradcę jako osobę polecającą.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Paulina Nowicka / 77.112.75.* / 2014-09-10 11:37
Witam,

Szczerze mówiąc jestem zaskoczona szeregiem negatywnych opinii na temat działań pracowników Open Finance.
Właśnie zakończyłam współpracę z biurem w Koszalinie i Panią Moniką Kujawa - Sysak.
Wspaniała osoba, bardzo zaangażowana, życzliwa i bardzo kompetentna.
Mieliśmy z mężem problem aby otrzymać kredyt mieszkaniowy, ponieważ spodziewamy się dziecka, ja przebywam na zwolnieniu L4, moje średnie wynagrodzenie z 12 miesięcy wynosi ok 2800 zł netto, umowę mam na czas nieokreślony od 2007 r i dodatkowo mieliśmy wkład własny 40% wartości nieruchomości. Bank w którym do tej pory mieliśmy konto i lokaty, odmówił na kredytu ponieważ jestem w ciąży - nie rozumiem tego do dziś. Od razu skontaktowałam się z Open Finance i jeszcze jego samego dnia zostałam umówiona do doradcy w Koszalinie.
Chcę Państwu przekazać, że umowa kredytowa z bankiem została przeze mnie podpisana na 7 dzień roboczy od chwili kiedy złożyłam u Pani Moniki zaświadczenie o dochodach. Mało tego, wstępną decyzję, że kredyt mam przyznany dostałam tego samego dnia kiedy dostarczyłam zaświadczenie.
Pani Monika Kujawa - Sysak, osobiście chodziła do banku i wszystko załatwiła, była ze mną w ciągłym kontakcie telefonicznym, informowała o każdym kroku, była ze mną na podpisaniu umowy w banku, sama wszystkiego dopilnowała, wypełniła za mnie wszystkie wymagane wnioski, znała odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie, traktowała mnie bardzo indywidualnie, ludzko i życzliwie.
Kompetencję i obsługę przez tego konkretnego doradcę oceniam jako idealną!
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tak miłą współpracą.
Jak dla mnie pracownik roku. Dziękuję!
fajansometr / 83.30.236.* / 2014-09-10 14:00
Nawet jeśli to co pani napisała jest prawdą to tak pani Monika czyli jej Firma otrzymała za tę usługę prowizję, co nie przekreśla faktu iż w oszukiwaniu i naciąganiu klientów na różnego typu formy tzw. oszczędzania pani Moniki koledzy dopóki nie złapią ofiary czyli nowego klienta też są bardzo uprzejmi i życzliwi. Tylko póżniej okazuje się ,że urywa się z nimi kontakt a wszystko co miało być faktem i prawdą jest zwykłym oszustwem. Świadczą o tym opinie prawników i pozwy sądowe.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-09-11 23:53
Szanowny Panie,

Open Finance jest największą w Polsce firmą doradztwa finansowego, w konsekwencji również zatrudniającą największą liczbę doradców finansowych. Biorąc pod uwagę tę wartość, trzeba, niestety, liczyć się z tym, że część usług nie zostanie wykonana na najwyższym możliwym poziomie. Staramy się jednak robić wszystko, aby każdego dnia dążyć do osiągnięcia tego poziomu.

W dążeniu do tego celu nieocenione są opinie naszych Klientów. Jeśli zatem ma Pan zastrzeżenia do jakości usług świadczonych przez naszych doradców, będę wdzięczny za przekazanie ich telefonicznie (darmowy numer infolinii 801 600 200) lub poprzez wizytę w jednym z wielu naszych oddziałów.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
cyrkielet / 83.30.225.* / 2014-09-04 23:14
Nikt Ci tyle nie da ile obieca doradca OPEN Finance. I nikt Cię tak nie oszuka jak te [...] z kolesiami z AXA. Już dochodzi do sytuacji,że rzucają w nich kamieniami


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Piotr Szymański / 83.31.181.* / 2014-09-09 12:39
Szanowny Panie,

nasi doradcy finansowi analizują i polecają oferty należące do banków.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Jawata / 83.11.96.* / 2014-08-18 11:18
Witam, trzy lata temu wpłaciłam na lokatę z gwarancją kapitału. Po 3 latach wypłacili mi o 1000 zł mniej ! Dość, że nie zarobiłam, to jeszcze mam stratę na ich kosztach manipulacyjnych ! Obiecują złote góry, super zyski, a to są zwykli złodzieje ! Uważajcie na nich ludzie :(
mariana / 83.144.65.* / 2014-08-26 13:53
A na co była gwarancja w umowie? Na część kapitału, inwestowany czy jak? Bo z tego co mi się wydaję to dość normalne że na takich rzeczach jest jakieś ryzyko..
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-08-19 23:59
Szanowna Pani Jawato,

nasi doradcy finansowi świadczą usług doradcze z zakresu wyboru oferty lokat bankowej z ofert banków. Wypłata środków z lokaty, jak również ustalenie ich wysokości to kompetencja banku, w którym złożyła Pani środki na lokacie. Jeśli ma Pani w tej kwestii jakieś zastrzeżenie proszę skierować je do Pani opiekuna w banku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Bioly-B5 / 79.191.12.* / 2014-08-06 19:57
Ja mam produkt o nazwie Plan inwestycyjny Axa. Przy zawarciu umowy obiecano mi, że co kwartał otrzymam wiadomość w jakie fundusze najlepiej lokować wpłacane środki. Dopóki Pani z którą spisałem umowę pracowała w oddziale było ok, ale gdy odeszła z pracy nie otrzymuję maili z tymi danymi. Nie mam pojęcia jak te pieniądze lokować. Co ciekawe nie mogę się doprosić by ktoś dopisał mnie do listy klientów i po prostu wysyłał to bo przecież inni klienci dostają te wskazówki, a ktoś przejął polisy pracownika który odszedł. Zaproponowano mi jedynie abym udał się do oddziału na spotkanie z agentem jakby nie można było załatwić tego przez telefon. Pewnie chcą mi wcisnąć jakiś produkt, bo nikt darmo nic mi nie wyśle, ale ja nie chcę. Jak nic się w tej sprawie nie zmieni to wypłacam całą kasę i idę do Generali albo ING. Miałem też inne produkty z Open, ale się nie wypowiem. Czekam na jakieś info czy ktoś wreszcie wklepie moje dane i co kwartał mi wyśle w jakie fundusze lokować pieniądze, czy się rozstaniemy.
Piotr Szymański / 31.61.140.* / 2014-08-11 13:08
Szanowny Panie,

jak już napisałem poniżej, w tej sprawie konieczny jest kontakt z Pana doradcą finansowym lub wizyta w naszym oddziale.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
JMMMM / 89.73.78.* / 2014-07-29 22:00
Open finance zmienia oprocentowanie lokat podczas ich trwania. Wysyła umowy, które jak później twierdzi zawierają błędy i zostały wygenerowane przez pomyłkę i i nie są zgodne z kartami produktu (wtedy okazuje się, ze faktyczne oprocentowanie jest niższe o połowę). Niezły patent na robienie ludzi w konia
Piotr Szymański / 83.9.176.* / 2014-07-30 10:05
Szanowna Pani Justyno,

proponowane w Open Finance oferty lokat są ofertami banków, które jako jedyne posiadają kompetencje do ustalania i zmiany ich warunków.

Nasza firma nie ma żadnej możliwości do zmiany warunków umów podpisanych przez Klientów z bankami.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Bioly-B5 / 79.191.12.* / 2014-08-06 20:11
A może Pan zmobilizować oddział z Kielc by wysyłał informacje w jakie fundusze lokować "Plan inwestycyjny AXA", bo nie mogę się doprosić, tylko każą mi przyjść na spotkanie z doradcą, ale po co skoro nie mam środków do inwestowania i nie dam się na nic namówić. Chcę tylko by mnie dopisano do listy osób, które co kwartał otrzymują maile o sposobie alokacji składki.
Piotr Szymański / 31.61.131.* / 2014-08-09 19:12
Szanowny Panie,

w tej sprawie muszę prosić Pana o kontakt z Pana doradcą finansowym albo o wizytę w naszym oddziale.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
przekrętomierz / 83.30.221.* / 2014-07-24 21:08
Wspaniały doradco z OPEN FINANCE Panie Szymański jak Pan mi wpłaci sto tysięcy na dziesięć lat i 20% za zarządzanie jak to jest w Pana firmie Open Finance to ja też Panu dam gwarancję i jeszcze zabezpieczenie notarialne w postaci ziemi i dołożę Panu jeszcze rower. dwukrotnie przekraczający wartość telewizora ,który dawała pańska firma .Dodatkowo obiecam Panu wszystko co Pan chce.
przekrętomierz 2 / 83.30.221.* / 2014-07-24 21:12
Dodatkowo jak nikt inny dam jeszcze Panu Gwarancję - ale tylko na Rower
Budujący / 31.182.94.* / 2014-07-22 22:40
Dwa miesiące temu tez chciałem poradzić się "pseudo specjalistów" dotyczące korzystnego kredytu na budowę domu. Poszedłem więc na umówioną wizytę, na którą byłem umówiony przez konsultantkę telefoniczne. Brak jakigokolwiek wysłuchania, klepie regułki o stanach 0 budynku, mówi mi co to jest stan surowy itp. itd. ...daj mi coś powiedzieć myślę!! Podpowiedziałem Szanownej Pani, że może by się o zarobki spytała, o członków rodziny, o nieruchomości będące własnością, a najlepsze że nawet się nie spytała o kredyt jaki mnie interesuje. Zero pojęcia!! Rozmowa skończyła się tym że przeliczy mi możliwości kredytową i odzwoni. Wtedy panią słyszałem ostatni raz. Prawda jest taka że jak pani nie usłyszy ze dochody są większe niż 10.000 zł na osobę to nawet nie chcą dalej z Tobą rozmawiać. Dziękuje za możliwość wypowiedzi.
Piotr Szymański / 81.95.123.* / 2014-07-23 15:52
Szanowny Panie,

czy mógłbym dowiedzieć się z usług, którego oddziału Open Finance Pan korzystał? Co do zasady bowiem nasi doradcy finansowi umawiają się z Klientem na spotkanie. Zgodzi się Pan ze mną zapewne, że rozmowa o finansach przez telefon nie jest komfortowa.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Budujący / 31.182.94.* / 2014-07-25 00:48
Zgodzę się z Panem w 100%, że przez telefon o takich sprawach się nie rozmawia, dlatego urwawszy się z pracy przyszedłem na umówione spotkanie już do Placówki, gdzie zostałem potraktowany,... gdzie nie zostałem potraktowany poważnie. Nie chciałbym podawać Oddziału Open Finance, ale wiem, że następna osoba korzystająca z tej Palcówki szybko wystawi podobny komentarz i nie wytrzyma podając jej miejscowość. Po prostu żal mi tej Pani (a co najlepsze jest kierowniczką Oddziału),bo o prace w dzisiejszych czasach jest trudno, zwłaszcza jak o niczym się nie ma pojęcia. Niech pracuje..., a brak zadowolonych klientów prędzej czy później spowoduje zamkniecie Oddziału.
Piotr Szymański / 31.61.140.* / 2014-08-06 14:51
Szanowny Panie,

Staramy się każdego dnia oferować naszym Klientom najwyższą jakość usług świadczonych przez naszych doradców finansowych. Niestety, przy tak dużej liczbie oddziałów i jeszcze większej liczbie doradców czasami ta sztuka nie udaje się. Każdy czasem ma przecież gorszy dzień. Proszę o wyrozumiałość dla zaistniałej sytuacji i - w miarę możliwości - o udanie się do innego oddziału naszej firmy. Jestem przekonany jednak, że nasza firma może zaoferować Panu satysfakcjonującą Pana pomoc w wyszukaniu najkorzystniejszej oferty kredytu bankowego na budowę domu.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Jacek Łabuziński / 89.228.162.* / 2014-07-16 22:38
Trzy lata temu, "zainwestowałem" przy pośrednictwie "rekomendowanym" przez open finance" w MULTI STRATEGIA 10000 pln.
Na szczęście była to inwestycja z gwarantowaną kwotą zwrotu na koniec umowy.
Po upływie trzech lat, otrzymałem zwrot zainwestowanej kwoty i 0,80pln zysku!!!!!
Tak, OSIEMDZIESIĄT GROSZY!!!!
Strach pomyśleć gdybym skusił sie wtedy na "super nadzwyczajne oferty" tzw. doradców tych naciągaczy!!!
Żeby dopełnić opinię o tych bezczelnych cwaniakach, dodam że po wygaśnięciu mojej z nimi kontraktacji, nie mogłem opędzić się od telefonów i wiadomości mailowych oferujących mi następne lokaty z niebotycznymi zyskami!!!
Nie chcę używać słów uznanych powszechnie za obelżywe i wulgarne.
Przestrzegam przed open finance i podobnymi firmami.
Piotr Szymański / 84.10.232.* / 2014-07-19 17:47
Szanowny Panie,

z Pana opinii wynika, że nasza firma wywiązała się ze wszystkich obowiązków i gwarancji. Potwierdził Pan wypłatę zainwestowanej kwoty. Ubolewam nad brakiem możliwości wypłaty Panu większej kwoty zysku z inwestycji, lecz, niestety, to kwestia nie pozostająca w naszej kompetencji.

Co do kwestii uporczywych kontaktów ze strony naszych doradców finansowych - najmocniej Pana przepraszam za tę sytuację oraz proszę o zwrócenie uwagi podczas kolejnej rozmowy o braku chęci kolejnych kontaktów oraz usunięcie danych z naszej bazy kontaktowej.

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Michał.W. / 37.8.230.* / 2017-09-01 13:26
Dokładnie.. dlaczego państwo nie narzekacie na te produkty bankowe. OF ma w ofercie tylko to co jest na rynku. Nie wyczaruje wam nic innego. Jak jakaś marka samochodu jest do bani to jakoś wszyscy potrafią najeżdżać na daną markę a nie na salon samochodowy.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: