Forum Polityka, aktualnościKraj

Strajk rolników w Warszawie. Przed Kancelarią Premiera stanie "zielone miasteczko"

Strajk rolników w Warszawie. Przed Kancelarią Premiera stanie "zielone miasteczko"

Wyświetlaj:
jdnjvnjv / 94.240.6.* / 2015-02-20 21:00
jestem rolnikiem posiadam 50 ha.ziemi z (dzierzawami) i 90 szt. bydla . Chetnie wypozycze moje gospodarstwo miastowemu pruzniakowi na 5 lat zeby zobaczyl i sie obral tych doplat unijnych. Jest tylko jeden warunek zeby gospodarstwo po 5 latach zostalo w takim samym stanie
sssiiiiii / 37.152.19.* / 2015-02-20 14:06
a słynny rolnik Adaś kraśko też walczy czy moczy nogi do tańca!!!!!!!!!!
marz.79 / 95.215.52.* / 2015-02-19 22:40
Wywalić ich na zbity ryj. Towarzystwo się rozchulało i tylko strajki, dopłaty, odszkodowania im w głowie. Unia dopłaca, robią z tym co chcą nikt ich nie sprawdza, i jeszcze im mało ciągną od Państwa czyli nas ludzi pracujących w miastach. Czy ktoś im zabronił ubezpieczać uprawy od takich zagrożeń jak dziki-Nie , dziki są od dawna tylko raptem ktoś wpadł na pomysł , a może kasę wyciągniemy od rządu. Pewnie rozkradnijmy ile się da. A Rząd głupi i się daje doić przez górników, rolników, frankowców i zaraz całej rzeszy poszkodowanych przez los ludzi. Kto frankowcom kazał brać kredyt we frankach, połaszczyli się to płacą. Jestem młodą osobą i raczej stronię od tej całej popier... polityki ale to co się wyprawia w Polsce to przyprawia mnie o mdłości. Zygać się chce na cały ten chory ustrój. Gdzie jest prezydent, czy zgadza się na ten cały cyrk??? Bo Pani Kopacz chyba nie ma pojęcia co robi, za chwilę się okaże że podniesie wek emerytalny do 75lat bo przecież trzeba wypłacać odszkodowania cwaniakom.Przyjadą zrobią kilka blokad, marszy i już kasa jest. Ludzie u włądzy stuknijcie się w czoło i zastanówcie nad tym.Wypier... na wies pseudorolnicy, bo Ci prawdziwi to ciężko pracują
jabada1 / 2015-02-19 19:18
Mam pytanie jak zareagują Ci darmozjadzi (rolnicy, górnicy, nauczyciele no i przede wszystkim tak zwani związkowcy i inni z przywilejami rodem z PRL) nie płacący podatków ,chodzący na roczne urlopy, mający 40 dni urlopu, pracujący 20 parę godziny w tygodniu, dostających premię mimo, że firma przynosi straty, kiedy my normalnie płacący normalne podatki, ZUS, mający 26 dni urlopu i zero przywilejów wyjdziemy na ulicę i pogonimy "kota" tym uprzywilejowanym żeby się zabrali za robotę anie bronili anarchicznych przywilejów?
Devbol / 213.238.106.* / 2015-02-19 20:42
Rolnik majac produkcje zwierzeca pracuja srednio 12-14h dzinnie, nie liczac wstawania w nocy do porodow, chorych zwierzat, czy innych sytuacji. Pracuje takze w soboty i niedziele, no chyba ze zwierzeta beda glodowaly " bo dzis niedziela" . I sprzedaje zwierzeta ponizej kosztow produkcji. Kto nazywa rolnika darmozjadem niech nie je tego co rolnik wyprodukowal, czyli proponuje jesc na sniadanie trawe, na obiad powietrze a przed snem jakies syntetycznie wytworzone jedzenie importowane z chin. Wtedy nikt nie dozyje wieku emerytalnego i bez roznicy bedzie czy to jest 65,67 czy 70lat.
ktoś323 / 178.56.238.* / 2015-02-19 20:03
chcesz się zamięnić ty myślisz ze to takie łatwe praca na roli i prowadzenie gospodarstwa nie ma czasu na odpoczynek . byś nie wytrzymała nawet 2 dni a te rolnicy pracują prawdopodobnie do małego . ja pochodzę z gospodarstwa i wiem jaka to jest ciężka praca .od małego pomagałam na gospodarce. tych czasach rolników ma się gdzieś .jak słucham jak wy ich obrażacie i myślicie ze to jest łatwa praca .a te ciągniki to tylko nabrane na kredyty .
KKK007 / 83.238.246.* / 2015-02-19 14:15
PROPONUJĘ ROZPOCZĄĆ STRAJKI O PODWYŻKĘ PENSJI CZY INNĄ "PIETRUSZKĘ" PRZED POSESJAMI ROLNIKÓW - TAK W CZERWCU LIPCU. Niech zobaczą co znaczy problem z wykonaniem swojej pracy oraz jakie koszty może powodować ta ich cholerna blokada dróg!!!!
wsl / 88.128.80.* / 2015-02-19 16:45
Chcesz jest nie miaucz
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Srinagarindra / 77.45.44.* / 2015-02-19 13:48
Czy ktoś słyszał kiedy pojawią się pod p...... sejmem kupcu polscy - dziesiątki tysięcy zniszczonych polskich firm, których Tusk i kolesie już nie potrzebują w charakterze wyborców bo kupili sobie elektorat posadami w budżetówce !?
Myślę, ze nie byłoby tak cichutko jak w przypadku górników i rolników, których sytuacja jest ... stosunkowo dobra w porównaniu z handlem w polskich rękach !!! bo kupcy wpadają w długi, depresje i popełniają samobójstwa patrząc jak dorobek 25 lat pracy obraca się w g..... przy bezczelnym olewajstwie Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej !!!
taki tam / 213.227.93.* / 2015-02-19 13:47
p. Gronkiewicz-Walc powinna zamieść rolnikom kanapki, tak jak zanosiła pielęgniarkom gdy obozowały w "białym miasteczku" za czasów PiS.
io., / 49.149.100.* / 2015-02-19 13:40
Czy nie wydaje się Państwu, że rząd PO bardzo przypomina rząd Janukowycza z Ukrainy, podobne mafijne traktowanie wyborców.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Cela wiezienna czeka / 46.127.114.* / 2015-02-19 12:26
Wszystko zaczelo sie od niego!!!
bsf / 46.45.103.* / 2015-02-19 12:04
Frajerem jest każdy , KTO głosował na PO&PSL!
ala3 / 89.68.129.* / 2015-02-19 14:03
Widzisz w następnych wyborach wygra znów PO i PSL,
bo naród nie chce wiechszycieli.
wichrzyciel / 213.158.222.* / 2015-02-19 19:35
"wichszyciel" ot i wyznanie analfabety fonetycznie świat konotującego.

Najnowsze wpisy