Forum Forum finansoweKredyty

reklamacja za złe rozpatrywanie wniosku o kredyt

reklamacja za złe rozpatrywanie wniosku o kredyt

asdek / 81.190.134.* / 2006-03-25 11:59
Staram sie o kredyt budowlany w BGŻ, wypłata gotówki ma odbywać się w transzach. w oddziale banku pracuje pani, która sama przyznała, że uczy się na moim wniosku, nie zna regulaminu, wydzwania do innych banków w pobliskich oddziałach. Regulamin przewiduje 5 dni na rozpatrzrenie wniosku, a ja po 11 dniach dostałam informację o tym aby zanieść dodatkowe dokumenty, o których wcześniej kierownik banku nie informował. Dodam że przez cały ten okres kierownika banku nie ma, leżała w szpitalu a teraz jest na szkoleniu.
Szlag mnie trafia jak widzę tego babsztyla miotającego się i nie wiedzącego co z tym zrobić.
z jej niewiedzy zostałam narażona na dodatkowe koszty przy załatwianiu kredytu. Pisząc reklamację obawiam się, że nie udzielą mi kredytu., choć według innych banków mam 100% zdolność kredytową. Nie wierzcie bankom, co innego mówią, a co innego robią., zwłaszcza jak mają niekompetentnych pracowników. BGŻ stanowczo odradzam.
tasmat / 81.190.194.* / 2006-04-19 21:25
Fakt! również mam niemiłe doświadczenia z BGŻ. mówię o oddziale w Giżycku. pracownicy niedoświadczeni, jak pytałem się o fundusze inwestycyjne to mi gość powiedział , żebym sobie wziął ulotki. likwidacja konta to też niezła przygoda. kiedy chciałem pobrać ostatnie pieniążki z konta zaj ęło to panu w kasie ponad 20 minut. wychodził przy tym z kasy 4 razy nie mówiąc gdzie idzie i po co . nie wiedziałem czy mam czekać czy co?!?! można by mnożyć przykłady ale nie ma po co . opuściłem na szczęście ten przybytek!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: