Forum Forum finansoweKredyty

Oszukani przez DomBank działajmy razem

Oszukani przez DomBank działajmy razem

dombank / 2008-10-22 00:38
Panienki z infolinji nic nam nie pomogą . Bank sobie jakoś poradzi a jak nie , to oni tam tylko pracują.Natomiast my ryzykujemy naszym własnym majątkiem.
Jasne możemy się sądzić racja jest po naszej stronie , tylko że efekt tego zobaczymy za lata. Już teraz współnie wywierajmy nacisk medialny na bank ;prasa radio
TV ,jesli ktoś ma kontakt a nie chce brać w tym czynnie ucdziału
niech go udostępni.
Równolegle powinniśmy sie wymieniać adresami mailowymi i telefonami i wystąpić z pozwem zbiorowym .
Wyświetlaj:
tyruyt / 5.173.221.* / 2016-06-29 20:24
Owieczki poleciały na strzyżenie... tak się prosili o te franki... teraz chętnie by się zamienili...
marzena25-31 / 89.73.30.* / 2015-03-02 23:58
i co dalej siedziec cicho czy walczyc w sadzie ,sadzac sie mozna stacic wszystko nawet mieszkanie i gdzie pójde z rodziną :( wszyd mi ze jestem polką bo tylko u nas w kraju mogą sie dziac takie zeczy
polak który niema zdolnosci w złotych wciskają franki a człowiek ciemny jak masa bierze bo co chce miec własne m niz płacic całe zycie obcym na wynajmie
wojtas 1999 / 77.253.25.* / 2010-03-31 18:30
Od momentu zalozenia tego tematu nic sie nie zmienilo DomBank tak jak oszukiwał i kradł, tak i oszukuje do dziś. Okradł nas i nawet nie potrafi sie wytlumaczyc od pol roku. Ten bank to jakas pomylka naliczyl nam do kredytu jakies odsetki kwoty sie nie zgadzaja i co najciekawsze nie odpowiadaja na zadne zapytania. Nawet od radcy prawnego ktory wyslal do nich pismo nic sie nie dowiedzielismy uzasadniajac to ze pelnemocnictwo nie jest na papierze firmowym banku. i nie bedzie odpawiadaj osobom trzecim. To jest zalosne a zarazem bezlitosna sytuacja dla klienta. Ten bank robi co chce jak chce i nie wie nic. ludzie ktorzy tam pracuja nie maja zadnych kommpetencji poniewaz na zadane pytania kazda z konsultantow odpowiada inaczej w tym samym dniu. moim zdaniem skromnym to jest opanie sie z koniem ale jesli ktos jest wytrwaly to moze cos sie uda nam udalo sie uzyskac jedna odpowiedz na 10 pytan albo i jeszcze wiecej. Co najciekawsze nikt nie reaguje KNF umywa rece zaslaniajac sie ze nie podlega DomBank pod nich. to jest stworzona spolka do prania brudow i tyle.
Adrianna / 77.79.228.* / 2009-02-02 13:23
a co z klientami Polbanku ?
czy tez można złożyć skargę ?
Bank szwajcarski obniżył stopy procentowe, ale moje oprocentowanie nie spadło ?
napisałam zapytanie do Polbanku w tej sprawie. Dostałam odpowiedź, zę obniżka stóp przez Bank Szwajcarski nie ma wpływu na mój kredyt !!!
czy to możliwe ???
prosze o radę.
dzieki
Oszukany klient / 80.48.4.* / 2009-01-08 17:34
ja tez mam kredyt w tzw"DomBanku" to bardziej przypomina lichwiarstwo.Mam tam kredyt od 2005 roku , oprocentowanie podnoszą co 3 miesiące tak więc obecnie mam 12 % a zeby było śmieszniej to zadłuzenie kredytowe po 4 latach spłacania jest większe niż brałem. Proszę was nie bierzcie tam kredytów bo będziecie żałować tak jak my. Za kazdą wześniejszą spłate musicie płacic odsetki a co miesiac dopłacamy do raty róznice bo z ich tabeli nie ma co korzystać bo zawsze biora tak jak chcą . np. wpłaciliśmy po nizszym kursie a dnia następnego kurs wzrósł i przysłali nam dopłatę kilku franków za samo wysłanie monitu liczą sobie 30zł plus odsetki bo odsetki za 15 dni bo szybko nie zawiadamiają więc z 10 zł musimy dopłacić 50zł i tak jest prawie co miesiąc)
Unikajcie DOM_BANKU z daleka to złodzieje!! Powiedzcie wszystkim swoim znajomym i nie dajcie im zarabiać na nas!!!!!
GOSIA447 / 87.204.89.* / 2014-10-14 14:08
ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIM CO ZOSTALO TU OPISANE ZLODZIEJE JESZCZE RAZ ZLODZIEJE.KUSZA KREDYTAMI HIPOTECZNYMI NA OSWIEDCZENIE ZA PRZYKLAD PODAM CUDOWNY KREDYT STOKROTKA NA KTORY DALAM SIE NABRAC. DZIS JESTEM PO SPRZEDAZY MIESZKANIA.MUSIALAM KONIECZNIE SPLACIC TEN KREDYT PO 4,5 ROKU KREDYT NIC SIE NIE SPLACIL MUSIALAM ZAPLACIC KARE ZA WCZESNIEJSZA SPLATE 11000 ZL. KREDYT ZAMIAST MALEC ROSL. OCZYWISCIE PANI KTORA GO UDZIELALA NIE PRZEDSTAWILA HARMONOGRAMU SPLAT GDZIE WIDNIALO IZ 100 ZL TO SPLATA KAPITALU A 1400 ZL TO ODSETKI DO BANKU. OCZYWISCIE NIC NIE POWIEDZIALA O MOZLIWOSCI ODSTAPIENIA OD KREDYTU ANI NIE DALA TAKIEGO PISMA. GDY CHCIALAM WGLAD W DOKUMENTY PO SPLACIE KREDYTU DOSTALAM ODPOWIEDZ ,ZE ZA KAZDY DOKUNENT MUSZE ZAPLACIC 30 ZL. DZIS NIE MOGE POZBIERAC SIE SAMA ZE SOBA JAK MOGLAM POPELNIC TAKI BLAD TAK DAC SIE OSZUKAC.OSTRZEGAM OMIJAJCIE TEN BANK SZEROKIM LUKIEM ZEBYSCIE NIE MUSIELI PLAKAC. BANK ZGARNAL 84000 ODSETEK PRZEZ 4,5 ROKU DODATKOW KARE W WYZEJ WYMIENIONEJ KWOCIE A JA MUSIALAM ODDAC WIECEJ JAK WZIELAM. NA MOJE PYTANIE GDZIE JEST OSOBA KTORA UDZIELILA MI TEGO KREDYTU,KTORY ZRUJNOWAL MI ZYCIE USLYSZALAM ZE JEST ZWOLNIONA BO BYLO NA NIA WIELE SKARG. EWELINA WYKOWSKA TO CUDOWNY PRACOWNIK DOM BANKU
K.Ska / 79.97.206.* / 2009-01-14 23:47
Dolaczam do grupy! DomBank to najwieksi zlodzieje. Wzielam kredyt na 500000 zl a splacam tak wysoka rate, ze za 30 lat, boankowi splace 1500000 zl!!!! 3 razy tyle co mieszkanie jest warte..........potwory zdzieraja pieniadze jak tylko sie da!!!!!!!!!Niech nikt sie czasem nie zdecyduje na kredyt w piekle!
ataga / 212.182.114.* / 2012-05-25 15:22
zgadzam się, spłacam kredyt hipoteczny od 7 lat, a jeszcze mam więcej do spłacenia niż wzięłam.
olenkanew / 213.158.197.* / 2008-10-29 20:19
po interwencji w knb dzis moj kredyt zostal uruchomiony - opoznienie 13 dni
krzysytof wronski / 84.168.89.* / 2008-11-22 19:03
na moja druga transze czekam juz trzy miesiace!!! pomozcie, bo moj doradzca finansowy nie daje sobie rady... mam pytanie co to jest to knb, moze i mi sie uda. moj adres e-mail: krzyniu519@wp.pl pozdrawiam
załamany_klient_dom_banku / 2008-10-28 12:22
ja tez mam problem z dom baniem odział Łódz tzn. moze powiem wam od początku chodzi o umowe nr. 103275, ktora defakto nie podpisalismy bo umowe wogóle dom bank nie przysłał do pośrednika, wniosek podpisałam dnia 15,09.2008 promese od posrednika otrzymalam ok. 24.09.2008 roku, ze chcielismy kredyt hipoteczny we frankach Bank proponuje nam wymiane na PLn, przyznam sie szczce rze ze zgodzilismy sie, było to w dniu 09.10.2008 roku i tyle opowiescie bo dopiero sie zaczeło pośrednik, ja wogole nie wim skad ona sie wzieła na tym stanowisku, ale do sprzedazy kredytów sie nie nadaje, dzwonie do niej osobiscie codziennie a ona wciaz z ta sama odpowiedzia nie ma umowy, a tym bardziej srodków, wiec ja dzwonie do jakiegos kirowniczka regionalnego ktorego tak czy siak nic nie obchodzi a tym bardziej klient to saMO umowy nie a czas leci. wiec wczoraj dzwonie do dombanku osobiscie pytam o umowe a oni nie udziela mi jakich kolwiek informacji poniewaz na tym etapie powinien pytac bank posrednik wzglednie opiekun regionalny. co prawda w bazie istniej komentarz ze umowa została zlecona do napisania, dnia 10.10.2008 roku, i nic czekamy daj boze nastepny miesiac. powiedzcie ludzie moi drodzy co mam robic ?dzis napisalam reklamacje do cok@dombank.pl, czy wogole mi odpisza? co mam robic
ewciak / 82.160.209.* / 2009-01-28 18:37
wycofaj sie,ja tez dlugo czekalam,robili sztuczne problemy,doczekalam sie po 3,5miesiaca i bardzo zaluje.
pawelnak / 83.18.206.* / 2008-11-04 15:10
Moja żona właśnie dziś zabrała dokumenty, a czekaliśmy 2 miesiące. Decyzja pozytywna, wycena zatwierdzona i to wszystko. Niby umowa w trakcje realizacji, ale to chyba tylko dla uspokojenia. Ponadto jeżeli już człowiek może z kimś porozmawiać, to nikt nic nie wie AMBA. Zero informacji, jakbyśmy nie istnieli. A przecież wystarczy powiedzieć "nie damy wam kredytu" i cześć. Poziom obsługi poniżej poziomu morza.
Gall Anonim / 78.151.240.* / 2008-10-29 09:47
Czesc Wszystkim,Apropo nowej propozycje DOM BANKU!!!SWietnie ze poruszyliscie ten temat.Ja tez mam umowe na kredyt we franach szwajcarskich.teraz zaproponowali oprocentowanie 9,75 - duzo wieksze niz poprzednie 6,56 wynosilo oprocentowanie zawarte w umowie w skali roku ,Teraz chca 9,75 %.Podwyzszyli ponad 3%.Co do splaty kredytu tez sie nie wysilili poniewaz Pani Z Dom Banku napisala ze splata bedzie wynosila miesiecznie okolo 770 zl.OKOLO>>>CO MA ZNACZYC OKOLO.CZYLI ile ,,, 700 zl, 780, 800zl.???Pozatym dzwonilem do DOM BANKU ---ze chce wziasc kredyt zeby ich srawdzic i oczywiscie powiedzieli ze udzielaja kredyt we frankach szwajcarskich,Przepraszam bardzo -- jak moga udzielac kredyt we frankach skoro tyle osob i ja czekam juz ponad miesiac na wyplate kredytu we frankach szwjcarskich i nie moge sie doczekac a teraz jak sie okazuje BANK nie posiadafrankow szwajcarsskich i chce mi wyplacic w WALUCIE POLSKIEJ,WIEcie moi drodzy -- FRANK SZWAJCARSKI poszedl w gore dosc znacznie,,Powiedzmy ze Bank kupil tysiac frankow o 2 zl, teraz frank jest po 2,60 powiedzmy - wiec jezeli wyplaci komukolwiek z NAS krredyt we frankach bedzie Bank niestety duzo stratny -- ale to jzu nie MY kredytobiorcy powiinnismy sie tym martwic UMOWA JEST UMOWA!!!!! Czy Bank jej dotrzyma???Jak na razie nie dotrzumuje umowy z kredytobiorcami.Ze mna i z Wami.Moze warto poszukac innego Banku .Nie ludzic sie ze Dom Bank da kredyt.Podejrzewam ze DOM BANK ma duze klopoty finansowe.Nie zdziwie sie jak oglosza Bankructwo.
AnnaAnnaAna / 79.190.36.* / 2008-10-28 17:45
mam pododbną sytuację,laska która u nas była pośrednikiem dosyłała dkumenty do banku od września i dopiero teraz sie dowiedzieliśmy, że dzisiaj dotarły wszystkie dokumenty do wypłaty do banku, dzisiaj!!! a umowę z bankeim podpisaliśmy 22 wrześnai, i myśleliśmy , ze bank nam nie wuypłaca pieniędzy, a tu dzwonimy do banku i nam mówią ,że nie ma kompletu dokumentów!!! ja nie wiem, czy to coś da, ale w banku dali nam adres mailolwy do gościa, u którego można złożyć reklamacje bezpośrednio: p.kubisz@dombank.pl
smooth / 2008-10-22 01:05 / portfel / Tysiącznik na forum
ale o co chodzi?
dombank / 2008-10-22 08:23
DomBank nie dotrzymuje podpisanej umowy kredytowej /nie chodzi o promesę/ .To znaczy nie wypłaca pieniedzy pomimo złożenia wszelkich dokumentów i spełnienia wszelkich formalności (np ja mam pisno z DomBbanku ze kredytobiotca 102744 złożył w dniu ... wszystkie wymagane dokumenty. W moim wypadku opóżnienie wynosi już 2 tygodnie ponad termin "nieprzekraczalny' . Inne banki nie uruchomią kredtu wcześniej niz za 4-6 tygodni . A kochany dombank wczoraj zaproponował przewalutowanie ale na nowych bardzo niekorzystnych warunkach . Rata ma być droższa o 1,200 zł. Takich jak ja jest wielu wyjściem jest wspólne działanie. Ja jestem w sytuacji szczególnej gdyż pod zapewnienie Dom BANKU o przyznanym kredycie kupiłem nieruchomość obciążoną hipotecznie a za zabezpieczeniem roszczeń wierzyciela i sprzedającego jest mój majątek !! Oto co czyni wiara w instytucje zaufania publicznego za jaką miałem Bank.
Scooby / 87.205.66.* / 2008-10-23 22:07
Witam,
tez mam kredyt w DomBanku. Pierwszą transzę wypłacili mi w równo 7 dniu roboczym od zarejestrowania dokumentów. Jutro (w piatek, 24.10) mija siedem dni roboczych od zarejestrowania w banku w dziale wypłat kompletu dokumentów niezbędnych do wypłaty drugiej transzy. Czytając w internecie, oglądając TV i słuchając radia obawiam się, że nie wypłacą mi tej transzy na czas. Rozmawiałem dziś telefonicznie z Komisją Nadzoru Bankowego pod nr 022 54 87 265. Dowiedziałem sie, że skargi na działalność banków można składać pod tym numerem oraz na mail: dok@knf.gov.pl Usłyszałem tez, ze masa ludzi dzwoni w tej sprawie. KNF zacheca każdego o pozostawienie skargi. Ja wiem, że jesli jutro DomBank nie wypłaci mi obiecanej transzy, bedę składał skarge w KNF oraz wystosuję do tego banku wezwanie do zapłaty przez kancelarię prawną wraz z naliczeniem odsetek za każdy dzień opóźnienia oraz wskazaniem strat, jakie poniosę w przypadku nie wypłacenia tej transzy. Prawnik powiedział mi, że w tego typu sprawach jest to najlepszy sposób i dłużnicy sie uginają. Mój kredyt ma charakter konsolidacyjny, mam do spłaty inne zobowiązania tym kredytem. Inne banki nie będą się hamować w naliczaniu mi odsetek karnych. Wiem, że oszukanych przez DomBank jest w Polsce co najmniej kilkaset osób, dlatego apeluję do wszystkich, aby składać skargi do KNF na podane wyżej namiary oraz kierowac wezwania zapłaty do DomBanku w tej sprawie. Razem możemy naprawdę wiele, nie ma co sie patyczkować z oszustem. To, że nie ma na rynku CHF to nie nasz problem, may umowy. Bank nie działa od dziś, on umowy proponuje, wiec wiedział na co sie decyduje. Wszystkim, którzy obawiają sie ostro zareagować wobec niecnych praktyk DomBanku powiem jedno - gdy Wy będziecie się spóźniać choć parę dni ze spłatą raty, DomBanku nie bedzie obchodzić, ze w tym momencie nie macie pieniędzy, naliczy Wam 30 zł za monit i odsetki karne, wpisze opóźnienie do BIK-u i nie przyjmie żadnych wyjaśnień.
dombank / 2008-10-24 23:39
mnie sie udało dziś dostać pieniadze które na mocy umowy kredytowej należały mi sie od 6,10,2008 . a jak Twoja sprawa?
"dombank"
Nadal uważam, że powinniśmy sie kontaktowac aby odzyskać to co straciliśmy na skótek ich kręcenia.
Remigiusz Leisuk / 217.153.131.* / 2008-10-24 09:46
Poszukuję osób oszukanych przez DomBank bądź inny bank w kwestii nie dotrzymania umowy kredytu hipotecznego. Przygotowuje obecnie na ten temat materiał. Może on pomóc w rozwiązaniu Państwa problemu.

Będę wdzięczny za szybki kontakt na email: rlesiuk@tvn.pl

Pozdrawiam, Remigiusz Lesiuk, TVN Warszawa
krzyniu519 / 2008-11-22 19:20
oczywiscie ze pomoge!!! moj kontakt to krzyniu519@wp.pl pozdrawiam
olga suhako / 87.105.67.* / 2008-10-27 15:10
jestem pośrednikiem współpracujący z DomBankiem mogę udzielić kilku informacji
zosik / 84.10.133.* / 2009-05-28 20:52
To jakas granda przyszlo mi z Dombanku ze mam co miesiac placic 180zl za niby jakies ubezpieczenie mieszkania prosze mi odpisac czy moge wycofac swoj kredyt z tego banku np do innego bo to co oni robia to granda
MIROSŁAWA / 188.33.111.* / 2012-03-24 20:19
WITAM,JA W TYM ROKU DOSTAŁAM JUZ DWA UBEZPIECZENIA JEDNO-110ZL,DRUGI SAMI DOLICZYLI DO RATY,ROBIA Z NAMI CO CHCA I JAK CHCA,CI LUDZIE TO NAPRAWDE NIE MAJA SUMIENIA,TO JAKIES POTWORY-KREDYT MAM NA-30L,A NARAZIE RATE PŁACE-850ZŁ,A NIC NIE UBYWA RAT,COS OKROPNEGO,DZIEKUJE.
Piotr Lange / 83.25.136.* / 2008-10-25 11:54
Mam podobną sytuacje. Na dodatek nie dostałem umowy którą podpisałem. Czekam od września. Żadnej odpowiedzi ze strony Banku.
dfg / 77.253.18.* / 2008-10-24 11:57
jeżeli dzisiaj mi nie wypłacą będę kontaktować się z TVN
Remigiusz Leisuk / 217.153.131.* / 2008-10-24 12:11
mała korekta mojego maila r.lesiuk@tvn.pl
dordzi / 83.12.45.* / 2008-10-25 14:10
Niestety ja jestem w takiej samej sutuacki, do 13.10.2008 bakn powinien przelać mi pieniądze i do tej pory nic. Dzwoniąc do obsługi klienta Dombanku słyszę tylko, że nie wiedzą kiedy mi przeleją pieniędzy bo jest ich brak. Ja mam już mało czasu bo osoba sprzedająca może czekać jeszcze tylko 5 dni i wycofuje się z transakcji obciążając mnie wszystkimi kosztami. Jak nie będę miała pieniędzy do piątku to tracę 30 tyś zainwestowane + koszty, którymi obciąży mnie sprzedający
o mało co kredytobiorca / 78.8.54.* / 2008-10-25 00:50
Dołączam do grona. Mi już wszystko jedno. I tak kiedyś ten świat musiał się zawalić, a że trafiło akurat na ten moment kiedy zaciągnąłem niedoszły kredyt w Dom Banku i czuję się bakrutem, nie szkodzi. To i ten krach na świecie to i tak sprawka bruklińskiej rady zydów.
Taki był plan. Ale myslałem, że dadzą jeszcze trochę pożyć, a nie tak od razu nas pod ścianę płaczu ustawią. End Game 2012
scooby / 77.253.31.* / 2008-10-25 12:10
24.10 oglądaliśmy wywiad z prezesem dombanku Łukaszem w TVN mało konkretów ale prez. powiedział, że on nic nie wie aby były jakiekolwiek problemy z wypłatą pieniędzy!!!
Więc napisaliśmy komentarz do TVN, że to nieprawda i takie tam różne. Odpisali nam, że prezes prosił o przekazanie adresów mailowych ludzi, którzy pisali to TVN i spróbuje im pomóc CIEKAWE CZY NIE ZROBI NAM JAKIEGOŚ PROBLEMU?
zobaczymy
M Krec / 83.20.234.* / 2008-12-29 12:00
ja też czuję się oszukana. W zeszłym roku podpisałam i uruchomiłam środki w DomBanku wszystko szło średnio sprawnie po dwóch miesiącach decyzja pozytywna a po trzech wypłata środków. Teraz spłacam regularnie jednak mimo spadku Libora ja płacę więcej niż w poprzednich miesiącach. Bank by odbić się z dna wszystkim swoim kredytobiorcą zafundował najwyższy kurs sprzedaży CHF dziś rano to 2,8830 gdzie inne banki mają po 2.79 Skandal z 380 tys. kredytu już mam 501 tys. Czy ktoś mi powie czy ta rekomendacja SII wchodzi w życie dla CHF dopiero w lipcu 2009 ale napewno jeśli tylko zajdzie taka okazja natychmiast się wynoszę z tego banku a spłacać będę we CHF napewno i nie dam im zarobić ani grosza więcej jak tylko wejdzie rekomendacja SII. Dom bank pewnie będzie jak najdłużej zwlekał do jej zastosowania jednak ja przyłączam się do wielu oszukanych przez ten "banczek" który mam nadzieję za swoje zagrywki zostanie ukarany przez wszustkie możliwe instytucje zaczynając od UOKiK, KNF, KNB itp.
Gall Anonim / 78.151.240.* / 2008-10-29 10:07
apropo podania maila ludzi ktorzy pisali do TVN.Moim zdaniem program TVN powinien zrobic ,,PROGRAM,,,- dodatkowao z klientabi BANKU-- to chyba oczywiste ze prezes banku nie powie przez cala POLSKA -ze DOM BANK nie ma pieniedzy.Wiadomo ze nikt juz by nie przyszedl do DOM BAKU - i wszyscy na drugi dzien poszliby wybrac wszystkie oszczednosci i droga ariery DOM BANKU zakonczylaby sie,Na pewno nie zrobilby dobrej reklamy TEMU BANKOWI.Aby sprawiedliwosci stalo sie za DOSC .Polska powinna uslyszec prawde jak to jest z Kredytami i kredytobiorcami - poszkodowanymi --czekajacymi-pytanie jak dlugo--nikt niezetety nie zna odpowiedzi>Ja sam nie znam ile jeszcze bede czekal , moze wiecznosc.Dlaczego redaktor TVN nie zaprosi NAs , kredytobiorcow do programu.Ja napisze do reedaktora , a wlasnie ro zrobilem, ale wiecie-to chyba nie legalne podawac kogos maila.Chyba ze za wasza zgoda.A czy Pan redaktor podal Wam maila do prezesa Banku?
cinek_2000 / 87.205.152.* / 2008-10-27 19:44
jestem w podobnej sytuacji;
dombank przekroczył już o 4 dni termin przelania kolejnej transzy;

nie wiadomo, kiedy dostane pieniadze

infolinia pie...rzy coś o trudnej sytuacji rynkowej;
goniau / 89.79.180.* / 2008-10-27 20:19
moja umowa zawarta z dombankiem 29.09. w dniu 02.10 została przeze mnie podpisana w gdańsku. kurierem trafiła do łodzi i do dziś brak środków na koncie. ale jestem nieugięta i im nie odpuszczę, o czym oni już, mam nadzieję, wiedzą i o czym przypominam im każdego dnia podczas moich telefonicznych z nimi rozmów. 20.10 przygotowałam reklamację. napisałam też maila, którego jak łańcuszek rozesłałam we wszystkie znane mi możliwe miejsca, gdzie sprawa ma szansę być nagłośnioną, zauważoną, cokolwiek. poszło blisko 40 wiadomości
dziś o 17.05 dzwoniła kobieta z dombanku z informacją, że środki zostały uruchomione w piątek, 24.10. obym się mile jutro zaskoczyła.
zdaję sobie sprawę, że to nie koniec walki, bo mowa o I transzy. II transza-dla mnie ważniejsza /bo kredyt spłacam od roku, a teraz nieszczęśliwie przenoszę go z innego banku/, na wykończenie mieszkania, zgodnie z zapisami umowy jest do wykorzystania do 31.12.2008. patrząc realnie - bez szans, skoro fundują nam takie opóźnienia. no nic, będą mi sponsorować hotel, bo we własnym mieszkaniu nie mam szansy zamieszkać, jak zamierzałam.
scooby / 213.238.107.* / 2008-10-28 00:19
dziś zadzwonili do nas z dombanku i powiedzieli, że własnie przelano nam pieniądze!!
:) nie ma jak to interwencja TVN polecam piszcie do nich a napewno wam pomogą!
ja już kończę ten wątek i życze wam wytrwałości i dużo uporu piszcie na cok@dombank@pl
pozdrawiam i żegnam
kasiak8 / 2008-10-28 12:15
Witam tez mam problem z uruchomieniem kredytu tylko stoję po stronie kupujących. Akt notarialny podpisaliśmy 6.10.08. tego samego dnia wysłany do banku, zatwierdzona pozytywnie wypłaty była 10.10.08 a dzisiaj mamy 28.10.08. i nic. Pieniędzy nie widać. Sprzedająca się niecierpliwi i wcale jej się nie dziwię bo potrzebuje pieniędzy na zapłatę robotnikom gdyz przeprowadziła się do nowego domu. My chcemy się wyprowadzic ze swojego mieszkania ale nie mamy kluczy do nowego więc swojego tez sprzedać nie możemy. Transakcja ciągnie za sobą wiele osób. Już sami nie wiemy co mamy robić bo jesteśmy za granicą. Proszę o kontakt tel. 604966076 jak ktoś może coś doradzić lub namiary do tvn też będę zgłaszała bo to chyba jedyne wyjście nagłośnić tę całą sprawę.
scooby / 213.238.107.* / 2008-10-28 00:19
przepraszam cok@dombank.pl
gregorzyk / 212.59.248.* / 2008-10-28 09:54
Witam. Ja chciałem również poinformować że pismo wezwania do zapłaty od prawnika pomogło i pieniądze zostały przelane na konto.Życzę Wam wszystkim powodzenia!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: