Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień pod znakiem wyprzedaży

Tydzień pod znakiem wyprzedaży

Money.pl / 2006-03-03 21:56
Komentarze do wiadomości: Tydzień pod znakiem wyprzedaży.
Wyświetlaj:
Rafix / 81.210.74.* / 2006-03-06 09:54
Hej forumowicze! Jak tam oglądalność wczorajszego programu telewizji TVN – Taniec z gwiazdami? Mam nadzieję, że nie zawiedliście i powiększyliście grono telewidzów. Ktoś zapyta: co ma do rzeczy Taniec z gwiazdami z forum o biznesie? A właśnie że ma. 3 edycja tego programu tak jak i dwie poprzednie są wizytówką, sztandarową w tej chwili pozycją w ramówce stacji TVN, emitowaną w godzinach najlepszej oglądalności. Każdy wie,że istotą prywatnych stacji telewizyjnych (i nie tylko) jest zysk. Im więcej osób zasiada w fotelach aby zobaczyć taki czy inny program jest potencjalnym odbiorcom produktów reklam emitowanych w przerwach. Zauważcie, że bloki reklamowe z każdym odcinkiem będą się wydłużać. Ten biznes jest jak spirala. A że TVN w ostatnim raporcie kwartalnym wykazał mniej przychodów niż zakładano to taki program powinien poprawić wyniki finansowe za I kwartał 2006. Niezwykle mnie ten fakt cieszy ponieważ w moim portfelu TVN stanowi 15% i w perspektywie długoterminowej powinien przynieść (już przynosi) profity.
gabrik / 2006-03-06 09:19 / portfel / Wierny Forumowicz
witam wszystkich i życzę sukcesów ale powiem wam jaki jest podstawowy błąd wielu zwłaszcza początkujących - chcecie zbić fortunę w bardzo krótkim czasie niestety grając tylko pod wpływem emocji najprawdopodobniej będzie odwrotnie.
Zezz / 83.24.221.* / 2006-03-05 23:14
Ludzie mam Polnorda po jeszcze duzwej cenie sprzedawać ? czy wskoczy na wyzyny ??
Sokół / 83.24.221.* / 2006-03-05 23:54
Witam ja też mam Polnorda i jeszcze innego bohatera ostatnich dni...Biotona :) zastanawiam co z nimi robić. Sprzedawać...jak u mnie ze stratą czy może jednak trzymać ?
Myślę, że to trudne pytanie i nie wiem czy ktoś się podejmnie dawać jakieś rady :)
orzeł / 2006-03-06 07:14 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
Sokół ze względu na ptasią solidarność (nie grypę) wypowiem się krótko bo czas wyruszać do pracki:)
NIe mam ani jednej z tych spółek ale dość dokładnie śledzę zachowania szczególnie biotonu.
Mam wrażenie (ja z układu gwiazd bo to romantyczniej niż z fusów - pozdr dla Stroka ) że jest "szansa" na zejście do 15 a to oznaczałoby dla mnie osobiście moment wyjścia z papierka. Mimo niezłych fundamentów jest to jednak spółka w którą przede wszystkim zainwestowano całą masę emocji (ciekawe jaki % inwestorów w Polsce ma w swoim portfelu bioton) i dlatego w momencie w jakim się znajduje te emocje mogą zagrać ze sporą siłą.NIe piszę o wskaźnikach średnich itp bo te powszechnie znane :)
co do polnordu nie zdążę - obudziło mi się właśnie drugie małe orlątko i muszę do niego pędzić
ps pozdrowienia dla wszystkich walecznych
mark / 193.91.30.* / 2006-03-05 23:45
Witam w klubie. ja tez mam Polnord i zastanawiam sie co bedzie jutro????Jeśli ktos wie to dajcie znać
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-05 22:50
Rynek znajduje sie w długoterminowym trendzie wzrostowym 2003-2006 r.
Średnioterminowym pazdziernik 2005 styczeń 2006 .Krotkoterminowy boczny
styczeń -marzec 2006.Opór 2970 wsparcie 2760.Rozumiem, że wiekszość interesuje
okres krótkoterminowy .Moim zdaniem, dopóki opór na poziomie 2760 się broni nie
ma mowy o zmianie trendu średnioterminowego.Lokomotywą jeszcze jednej fali
wzrostowej mogą byc spółki surowcowe.Radzę zwrócić uwagę na KGHM-miedz
surowiec szybki powrot pod 5 tys$.PKN ,MOL,Lotos,PGNIG ,ropa 64$ razem ważą w
WIG 20 ok.40%.
Wiekszość oczekuje w marcu spadków, a z reguły wiemy wiekszość nie ma
racji.Rynek może przebić mityczne 3 000pkt.- większość uwierzy w nową falę i
wówczas może nastąpić zwrot.Podsumowując ci co mają akcje moga spokojnie
realizować zyski,albo obserwowć i trzymac rękę na pulsie.Tym ,których świerzbią
ręce zalecam ostrożność ,a gdy chcą jednak cos kupić to radzę poszukac w małych
lub średnich spółkach o dobrych fundamentach.Myślę,że powinny sie zachowywać
lepiej od spółek z WIG 20.(Broń Boże Pruchnik,Budopol itp.)
Trzeba obserwowac rynki wschodzące (Węgry,Brazylia,Turcja,Rosja)i oczywiście
giełdy zachodnie.Dopóki poziom 2760 nie padnie (w cenach zamknięcia)nie ma obaw
do paniki.
sergio / 2006-03-05 20:56
Cze,
Pozdrawiam wszystkich z forum.
Jedynego ciekawego, bez oszołomów!
Co myślicie o Getinie, planują emisję akcji z pp.
Przez cały tydzień kurs był bardzo spokojny, a skoro ja o tym przeczytałem dziś to grube ryby wiedziały pewnie od miecha lub dwóch,może kupowail m. in. IGR i dopiero teraz sięgną po Getina?
Leonardo / 2006-03-05 20:54
jak prognozujecie zachowanie pipek dla CAPA? jutro raj dla spekuły, no i niedługo także PP dla alc będą notowane, tam to już w ogóle będzie jazda...Raczej napewno wejdę w emisję alc, i potrzymam tak do jesieni. Do ok 80-90 zł powinny dobić...
Moni / 213.134.160.* / 2006-03-05 21:49
Roznum ci odebrało? Bez żadnego respektu zamieniać pieniądze na śmieci?
Leonardo / 2006-03-05 22:26
Alc pokaże i to na pewno na co ją stać. Karkosik to nie Ela Sjoblom z warzywniaka, a alc przy najbliższej okazji wejdzie do wig20. Potem już nikt nie będzie mówił że to balon...Róbta jak chceta, ja tam się ładuję, i wiem że nie stracę, a o to chodzi w tym całym bajzlu, jaki ma ostatnio miejsce na gpw
Pablo / 2006-03-05 15:08 / "Uznany Gracz Giełdowy"
ale pustki przy niedzieli
Pablo / 2006-03-04 18:44 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Strokuś widzę, że na Twoje pytanie dotyczące CeTo jest tyle odpowiedzi, że aż czarno. CeTo to taki rynek na którym notowane są aż cztery spółki z mojego kochanego Ostrowa. HOLDIKOM, MZO, OZC, WODKAN.
MZO tj. oczyszczanie miasta, OZC - ciepło, WODKAN - woda, a HOLDIKOM to spółka matka. Ogólnie to mogę tyle powiedzieć, że firmy te płacą ogromniastą kasę za możliwość znajdowania się na rynku i tak naprawdę nic z tego nie ma. Ostrów pod względem uczestnictwa w rynku kapitałowym chyba przoduje w kraju. Nie wiem czy znasz słynne ostrowskie obligacje, za które wybudowane kilometru chodników. Co do typowo technicznych spraw to zajrzyj na stronę http://www.mts-ceto.pl/.
avers / 2006-03-04 14:49 / Bywalec forum
17:21 Betacom otrzyma 12,3 mln zł za dostawę sprzętu dla szkół .

Pzdr.
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-04 13:40
http://img122.imageshack.us/img122/5686/wig207dd.jpg
mari / 2006-03-04 09:20 / Achi
przy sobocie napiszę o jednej z najważniejszych zasad
"Bogatego ojca" która wraca mi do głowy choć nie zawsze jeszcze uda mi się ją zastosować:
ZARABIAM NIE WTEDY GDY SPRZEDAJĘ LECZ WTEDY GDY KUPUJĘ.Ponieważ muszę być bogaty więc muszę dobrze zarobić awięc muszę dobrze kupić.
Interpretacja tej zasady jest bardzo szeroka więc pozostawiam ją forumowiczom.
Powiem jeszcze że do tej pory straty na tranzakcjach jakie ponosiłem wynikały przede wszystkim z chciwości (zawsze mogłem akcje odsprzedać z minimalnym zyskiem ale ja czekałem na większy choć racjonalnie patrząc na moment w którym kupowałem i ogólną sytuację szanse na większy zysk były niewielkie) Drugim powodem strat była pewna niewiedza,ale dzięki niektórym z was drodzy forumowicze
moja wiedza wzrasta.Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i wyjaśnienia i wraz z bykami czekam na wzrosty a niedżwiedziom mówię DOBRANOC.
mari / 2006-03-04 10:47 / Achi
ha ha ha pytanie brzmi kto pujdzie spać? przecie to wiosna
niedżwiedzie się budzą
fularr / 83.19.91.* / 2006-03-04 10:48
nie wiem, zobaczymy :-) sam lubie zarabiac. ale czasem cza spasowac na 1,2 tyg i obserwowac :)
mari / 2006-03-04 08:48 / Achi
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Dziękuję tym którzy przekazują reszcie swą wiedzę doświadczenia i obserwacje.
JESTEŚCIE PO PROSTU SUPER!!!!!
Redakcja forum / 2006-03-05 19:39 / Administracja forum
Również dziękujemy forumowiczom i te same słowa uznania: jesteście SUPER!!!
Pablo / 2006-03-04 00:38 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Przekonania są bardziej niebezpiecznymi wrogami prawdy, niż kłamstwa
Dragon / 83.11.133.* / 2006-03-03 22:55
Się nam porobiło...heeehee teraz taki mały zlot na przeczyszczenie i bedziemy kupować jak na otwarciu hypermarkietu...juz sie ciesze :) pozdrawiam
Dragon / 83.11.133.* / 2006-03-03 23:07
zapomniałem dodać KLAWO :)
avers / 2006-03-03 22:30 / Bywalec forum
Komunikat Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 3 marca 2006 roku

Zgodnie z § 47 Rozdziału I Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podaje informacje dotyczące notowania prawa poboru akcji serii C spółki CAPITAL PARTNERS S.A.

Pierwszy dzień notowań -06.03
Ostatni dzień notowań --14.03

Pozdrowienia dla wszystkich.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy