Forum Forum finansoweBanki

Szykują się większe opłaty za karty i konta bankowe

Szykują się większe opłaty za karty i konta bankowe

Wyświetlaj:
oszukana / 2009-03-25 21:29
W banku pko bp sa można założyć rachunek oszczędnościowy z usługami elektronicznymi iPKO do podglądu, za prowadzenie nic się nie płaci, można 1 raz w miesiącu wybrać pieniądze, kolejne wybieranie płatne, to konto nie ma karty, oprocentowanie 5%
Ob. / 82.139.50.* / 2009-03-25 21:24
CAŁYM PROWODYREM JEST "GAZETA PRAWNA" JUŻ NIE RAZ NAMĄCI NAMĄCI A PÓŹNIEJ GREKA UDAJE. PRECZ Z TAKIMI DZIENNIKARZAMI HIENAMI, KTÓRZY ŻYJĄ Z POŻYWKI (MĄCENIA W GŁOWACH).
Trybun / 2009-03-25 19:23
Będę trzymał kaskę w skarpetce i tak powinni zrobić inni ludzie.Wystarczył by m-c czasu i usługi bankowe stanieją. Potrzeba do tego solidarności.
WoWo / 82.139.50.* / 2009-03-25 21:07
JA TEŻ BĘDĘ TRZYMAŁ W SKARPECIE !!! JAK IM KLIENTÓW UBĘDZIE TO ZARAZ SIĘ ZMIENI. ZACZNĄ SIĘ PROSIĆ !!!
durny / 91.94.249.* / 2009-03-25 09:43
Jeśli zarząd banku umie jedynie generować zyski w kryzysie poprzez podnoszenie opłat to nadaje się tylko do wymiany. Chyba,że decyzję podejmuje bankowy Konrad Wallenrod, który w rzeczywistości pracuje dla konkurencji, to tym bardziej powinni się mieć na baczności
hipoteczny / 195.212.74.* / 2009-03-25 09:25
Jak sobie poprawić kiepskie wyniki jeśli się jest bankiem? Naciągnąć klientów, najlepiej tych co w danym momencie nie mogą zmienić banku. W najgorszej sytuacji są ci z kredytami hipotecznymi, a wśród nich gorzej się mają ci z kredytami w CHF. Wizja przewalutowania i obecnych marż skutecznie zniechęca.

Banki zaczynają łupić, wymuszać dodatkowe zabezpieczenia (Polbank) czy dodatkową marżę w postaci "ubezpieczenia" (Millenium).

Najgorzej grabi swoich hipotecznych klientów BRE (Multibank i mBank). Okazało się, ze zostać jego klientem, to najgrosza decyzja życiowa jaką się mogło podjąć. Bank ma kłopoty i łupi dziś klientów bez żadnej krępacji, a klientom zostaje długi proces sądowy.

I aktywność na stronach oszukanych klientów:

www.nabiciwmultibank.pl
www.nabiciwmbank.pl
www.nabiciwsantander.pl
www.mstop.pl

oraz bojkot tych banków (tam gdzie można, bo dzis hipoteczny kredyt trudno przenieść na dobrych warunkach).
Zadowolony z mBanku i MultiBanku / 95.49.251.* / 2009-03-25 20:41
Kolego klencie BRE Banku, dlaczego uogólniasz opinię krzywdzącą o najlepszym polskim banku? Mam 4 bezpłatne (od 2005 r. tak jest) rachunki w mBanku (eKonto, izzyKonto, eMax, eMax+), dwie bezpłatne karty bankomatowe (izzy do IzzyKonta i druga z delfinkiem do eKonta) na 3 lata każda, juz odnowione bezpłatnie na kolejne 3 lata, bank sam o to dba i bezpłatnie wymienia. Mam bezpłatne przelewy internetowe, bezpłatną obsługę online, bezpłatne wpłatomaty w MultiBanku i w mBanku - uwaga: wpłatomaty MultiBanku obsługują także bezpłatnie karty z mBanku!. Moja żona też tam ma eKonto i kartę bankomatową, także bezpłatnie. Nie muszę wpłacać co miesiąc żadnej kwoty, mogę utrzymywać nawet zerowy stan konta, nie muszę mieć żadnych dochodów, aby otworzyć konto w mBanku. czego jeszcze chcesz, darmowych kredytów hipotecznych, toż to nie komunizm, tylko uczciwy BANK! W MultiBanku też mam konto bezpłatne i podobnie bezpłatne przelewy internetowe oraz bezpłatną obsługę online. Jednak tu są już gorsze warunki niż w mBanku, wymagają stałych wpłat, odpowiedniego salda, płatne są karty bankomatowe (jak w większości innych banków) dlatego nie korzystam z ich kart bankomatowych, akonto mamy tylko jedno, i wkrótce je zamkniemy, ograniczając się tylko do usług mBanku. Miarkuj zatem niesprawiedliwe oceny BRE Banku, a zwłaszcza mBanku!
durny / 91.94.249.* / 2009-03-25 09:06
Gratuluję pomysłu! Wzrasta opłata za prowadzenie konta z 5,40 na 6,90 miesięcznie (ok. 28%), a Opłata za 2 przelew internetowy i następne z 0,50 zł wzrasta w PKO do 7,99. A nawet yrzeba płacić 9,99 za przelew wewnątrzbankowy. Nie wiem czy bank ma za dużo klientów detalicznych czy chce ograbić większość starszych klientów którzy mają zaufanie do starej marki i tzw. "banku państwowego", ale chytry zawsze dwa razy traci. Na pewno straci jednego durnego klienta. Innym radzę to samo.
n1x / 77.79.220.* / 2009-03-25 14:12
tyle ze wzrost kosztów przelewów jest tylko dla posiadaczy kont oszczędnościowych i to tylko w paru przypadkach, bo u zwykłego zjadacza chleba nie ma żadnych zmian, obniżone są za to wypłaty/wpłaty oszczędnościowe dla kont o wyższym standardzie- radzę uważnie czytać to co się dostaje lol
Jedyna zauważalna zmiana to wzrost opłaty za konto o 1.5pln i niektóre serwisy (sms, info)
ottt / 2009-03-25 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Od ponad roku nie mam żadnego zaufania do mojego pekao s.a. i jedno co mnie powstrzymuje to fakt, że nie mam czasu znaleźć innego banku.
Ale znajdę..
Nie mogę znieść myśli, że te gnojki z UniCredit tak zdzierają z Polaków.
durny / 91.94.249.* / 2009-03-25 09:26
Pisałem dokładnie o PKO BP. Taryf aktualnych z PeKaO nie znam, ale z nich zrezygnowałem 3 lata temu. Znowu czas na zmiany
Behalior / 2009-03-25 09:15
I to jest przykre ale tylko i wyłącznie dzięki takiemu podejściu mają tylu klientów ilu maja ...
D. / 213.158.196.* / 2009-03-25 09:05
Zapraszam do Serwisu Internetowego SkocznaBANK.pl, tworzonego z myślą o tych, którzy stracili zaufanie do Instytucji Finansowych.
ottt / 2009-03-25 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O czy ten serwis jest?
hipoteza / 79.184.55.* / 2009-03-25 09:02
Kredytówki przy polskich zarobkach są nieopłacalne !
Jeśli nie masz wyjścia - tylko debetowa !
( w razie braku środków na koncie, tylko zadłużenie rzeczywiste " on time " , z niższym oprocentowaniem ale podobnym albo i większym limitem w stosunku do kredytowej ! )
Kredytowe to wyłudzanie pieniędzy od naiwnych !?
killer_debili / 193.24.24.* / 2009-03-25 10:12
Ciekawe czy ulegnie zmianie tabela oplat w Inteligo...
BROD.PL / 83.25.133.* / 2009-03-25 16:31
Pewnie zrobią w ten sposób że podwyższą opłatę z 1zł do 4.22zł za przelewy do innych kont bankowych a wypłata z bankomatu 2zł.a ZA POSIADANIE KART PŁATNICZYCH 5ZŁ JAK TO PKO BANK LUBI SĘPIĆ I ROBIĆ LUDZI W ZERO ŻE SIĘ SPŁACI KREDYT SZYBCIEJ TO JESZCZE KARE SIĘ DOSTANIE ZE NIE SPŁACIŁO SIĘ KREDYTU W OKREŚLONYM CZASIE :)
Hayat / 2009-03-25 18:34
Mój bank się jeszcze jakoś trzyma, wielkich podwyżek nie wprowadził i mam nadzieję, że juz tak zostanie. Jedyna zmiana to wprowadzenie opłaty za wypłaty z bankomatów za granicą, z 0zł do 5zł.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: