Polisa na zycie

zyga07 / 2007-09-24 20:39
W bezpieczeniach jestem zielony , chciałbym ubezpieczyć swoje dziecko "polisa na zycie" Moze mi ktos doradzić co wybrac lub na co zwrócić uwagę ?
Wyświetlaj:
hdsidk / 213.238.89.* / 2007-10-19 15:47
Regulamin forum
Ally. / 85.221.178.* / 2007-10-14 16:41
Witam. Zanim zaczniesz szukac czegos konkretnego powinienes zastanowic sie jakie zadania ma spelniac ta polisa. Polisa powinna chronic dziecko w razie wypadku, choroby, inwalidztwa, moze zechcesz aby polisa takze budowala dziecku kapital. Mozesz tez pomyslec o polisie dla ciebie - rodzica, tak aby w razie Twojej smierci dziecko mialo srodki do zycia. Zachecam do zapoznania sie z artykulami na www.ubezpieczeniaonline.pl - one przygotuja Cie do pozniejszych rozmow z wybranymi towarzystwami i nie bedziesz "zielony". Pozdrawiam
woit72 / 2007-10-10 23:51
Witam. Jestem doradcą finansowo - ubezpieczeniowym ING NN. Mogę obszernie odpowiedzieć na pytania nurtujące Panią. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny lub proszę wysałć sms-a. Kom. 506-031-363
makunka / 2007-09-25 00:03
Przede wszystkim po co chcesz ubezpieczać życie dziecka? Bo polisa na życie to świadczenie wypłacane w przypadku śmierci. Taka polisa ma ewentualnie sens jeśli świadczenie ubezpieczeniowe jest wypłacane w sytuacji np. inwalidztwa lu poważnej choroby. W innym przypadku nie widzę sensu. Raczej pomyśl o bardzo dobrym ubezpieczeniu dla siebie. Póki żyjesz zabezpieczysz dziecko najlepiej. Może natomiast myślisz o tzw. ubezpieczeniu, ale tak naprawdę o zbieraniu mu kapitału? Napisz, jaki jest Twój cel zawarcia umowy.

Najnowsze wpisy