Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Polisa/ubezpieczenie na zycie dla 56-cio latki ???

Polisa/ubezpieczenie na zycie dla 56-cio latki ???

philips / 77.89.124.* / 2008-06-30 18:58
Cześć
Rencistka w wieku 56 lat ma polise na zycie, w przypadku jej smierci upowazniony dostanie 2 tyś. zł a składka roczna to około 130zł.

W oddziale PZU powiedzieli ze mogą tylko zwiekszac corocznie o 100zł sume ubezpieczenia, ale nic wiecej czyli np. za rok bedzie to 2100zł za dwa lata 2200zł itd.
polisa w PZU, składki opłacane około 30 lat.

Jest to taka standardowa "komunistyczna" polisa, ze w przypadku smierci jakis procent dostają tez : rodzestwo, szwagier, dzieci, rodzice itp. a nie tylko upowazniona osoba.

Czy jest mozliwość ze ta rencistka moze wykupic jakiąs inną polise w PZU lub zwiekszyć wypłacaną sume do np. 5-10 tyś, złoty?
Bo chyba jak juz zauwazyliscie dwa tysiace to dziś trumna sama kosztuje :/
Czy wiek 56 lat jest głównym powodem odmowy?
Składka moze wzrosnąc nawet do 200-tu czy 230zł rocznie.na tyle max. ją stać


Dzieki za pomoc bo opinni jest tyle ze sam sie pogubiłem, wczoraj słyszałem ze 62-dwu letnia Pani kupiła polise w PZU na życie na kwote 25.tyś. złotych a składka to około
500zł rocznie. bez problemu.

A tez niedawno ze po piędziesiątym roku zycia nie ma w PZU pilisy na zycie, która miałaby mniejszą składke roczna niz 5% sumy ubezpieczenia ? :/


Wielkie dzieki za pomoc bo juz mi się odechciało szukac i pytać o czytaniu nie mówiąc :)
Wyświetlaj:
irvana / 2008-07-04 12:16
Witaj ! Moj poprzednik ma racje. W chwili obecnej jest wielu ubezpieczycieli i jak sie okazuje Pani ktora ma 56 lat jest jeszcze do ubezpieczenia np. suma ubezpieczenia okolo 60-100 tys. Jesli jestes ciekawy i chcesz zasiegnac opinii zadzwon do mnie 510116059. Pozdrawiam
Agent000007 / 87.206.226.* / 2008-07-01 19:00
Oprócz PZU ŻYCIE są jeszcze inne firmy ubezpieczeniowe. Proszę poszukać w internecie i na forach dyskusyjnych. Wystarczy również wejść na strony firm ubezpieczających na życie. Niektóre z nich sprzedają polisy przez internet. Innym sposobem może być otwarcie rachunku bankowego (np. konta osobistego) w jakimś banku i skorzystanie z oferty ubezpieczeniowej.
Pozdrawiam.
ingo / 89.228.102.* / 2008-08-26 22:12
Największą na świecie firmą ubezpieczeniową jest ING.
Doradcy z tej firmy napewno znajdą Pani jakieś tańsze i bardziej nowoczesne rozwiązanie.
any / 2008-08-27 07:23 / portfel / Bywalec forum

Największą na świecie firmą ubezpieczeniową jest ING.

ING nie jest największą firmą ubezpieczeniową...

Najnowsze wpisy