Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

PILNE-Wypadek nie swoim samochodem-nie wiem co robić

PILNE-Wypadek nie swoim samochodem-nie wiem co robić

almaaz / 84.234.42.* / 2007-08-27 19:27
Czy może ktoś byłby w stanie mi pomóc. Sytuacja. Osoba-przedstawiciel w godzinach pracy pojechała samochodem służbowym (nie swoim) kolegi z innej firmy, ale go prowadziła. W tym czasie miał miejsce wypadek samochodowy. Samochód skasowany. Czy osoba, która prowadziła-nie miała prawa może ubiegać się o odszkodowanie z racji wypadku /uraz kręgosłupa/. Jeżeli tak to z jakiej polisy i czyjej. Z góry dziękuję za pomoc. Czy potrzebne jest zwolnienie lekarskie? gg 5070315
Wyświetlaj:
Robert 36 / 188.33.2.* / 2010-01-11 11:23
polecam zapytać prawników z kancelarii EVENTUM z Poznania - bezpłatne konsultacje.
www.eventum.com.pl
cimmi / 85.89.185.* / 2009-10-21 10:16
Uległeś wypadkowi?
Nie przyznali Ci odszkodowania?
Pomogę w sporządzeniu zgłoszenia szkody, sądowym dochodzeniu odszkodowania oraz udzielę wszelkiej informacji w tym zakresie.
Kontakt: wws.lucas@wp.pl
Redank / 2007-08-29 02:37
Proszę sprawdzić zakres polisy tego samochodu, z reguły ubezpieczenie obejmuje NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów), następnie należy ustalić zakres ochrony ubezpieczenia udzielanej w o.w.u. (ogólne warunki ubezpieczenia) i wyłączenia odpowiedzialności firmy ubezpieczeniowej i dopiero wtedy można ocenić czy ubezpieczyciel akceptuje skutki zdarzenia w podanych okolicznościach. Zakładam, że winę za wypadek ponosi osoba kierująca tym skasowanym pojazdem, a nie kierowca innego pojazdu.

Najnowsze wpisy