Forum Forum finansoweBanki

Uwaga na GETIN Bank

Uwaga na GETIN Bank

henryczek6 / 83.29.24.* / 2009-02-04 09:33
Mam kredyt na samochód w Getin Banku w Chf .Kredyt dostałem w kwietniu 2005r z stopą procentowa 11.90 obecnie jest 14.90 pomimo że bank Szwajcarii obniżył stopy procentowe.Dodatkowo różnica w kursie waluty w tym banku wynosi 13.92%.Uwaga na nich to po prostu lichwa. Na szczęście jeszcze tylko parę rat.
Wyświetlaj:
ezdix / 5.60.64.* / 2014-04-24 13:16
Nigdy w życiu nie korzystajcie z Getin Bank.
Telefoniczna mafia i z tym się zgodze w 100%. Koszty koszty i jeszcze raz koszty - o tym myśli Getin! gdy myśli o Tobie.
Telefoniczna mafia !!!!
Ruda102 / 5.185.52.* / 2014-04-23 19:54
No to ja opisze swoje doswiadczenia. Chcialam kupic auto mialam pewnej wysokosci wklad wlasny i cchcialam kredyt wiedomo samochod nowszy drozszy wiec lepszy choc oczywiscie nie zawsze ale mniejsza o to. Zadzwonilam do Pana z firmy auto go plus zajmujacego sie finansowaniem go(auta) dostalam pozytywna decyzje musialam dopelnic formalnosci zeby osoba od ktorej kupilam auto spokojnie dostala pieniazki czyli musialam te auto przerejestrowac i zarejestrowac bank jako wspolwlasciciela. Oczywiscie zrobilam to tak samo jak oplacenie podatku kupna-sprzedazy(300zloty). Co sie okazalo bank decuzje kredytowa cofnal. Ja stracilam 1500 zaliczka za samochod i koszt przerejestrowania i podatku no ale kogo to obchodzi bo na pewmo nie bank o czasie spedzonym w urzedach na zalatwianiu formalnosci i odkrecaniu ich nie wspomne. Koszmar po prostu siwe wlosy i nerwy omijac szerokim lukiem z daleka i ten bank i wspolpracujaca firme wspominane juz auto go banda ludzi ktorzy sami nie wiedza co robia.
Eliza25584 / 31.2.39.* / 2014-03-24 14:12
Getin Bank to Państwo w Państwie, telefoniczna mafia która poinformuje całą Twoją rodzinne o TWOIM kredycie!!!!!!!! SZOK!!!!
zbigniew820 / 89.25.184.* / 2014-09-12 09:02
Zgadzam się z tą opinią, gnoje dzwonią po całej rodzinie, a poza tym są chamscy - straszą i nagabują. Tymi telefonicznymi burakami z Getin powinien zainteresować się prokurator !!! Omijajcie ten bank !!
berciks4 / 164.126.46.* / 2014-03-15 15:59
Zamknęłam 2 lata temu konto . Za pierwszym razem wysłałam zwykłym listem i okazało się ,że dziwnym trafem pismo nie dotarło. Wysłałam poleconym i po 2 latach dostałam maila,że mogę się cieszyć wyciągiem elektronicznym czyli dalej konto nie jest zamknięte. To jest złodziejski bank , który żeruje na klientach , naciąga na opłaty.
getin_szok / 83.6.110.* / 2014-04-04 20:39
Radzę każdemu omijać Getin Bank szerokim łukiem. Nie dość,że to bezczelni wyłudzacze i lichwiarze, to jeszcze niekompetentni. Jeśli już trafisz w ich szpony to wycisną Cię jak cytrynę, a przy próbie uzyskania jakiejkolwiek informacji napotkasz mur nie do przebicia. Będą odsyłać klienta do Warszawy i każą czekać miesiącami na głupie zaświadczenie, za które i tak pobiorą kupę szmalu np. 180 zł za zaświadczenie o saldzie kredytu. UWIERZCIE !!!! NAPRAWDĘ NIE WARTO z nimi zaczynać. To jest mafia
Rexon / 95.40.87.* / 2014-03-13 14:50
Getin Bank - ten bank i tak upadnie w Warszawie już składają zbiorowe pozwy przeciwko Getin Bank i na pewno wygrają z tym parabankiem.
Bierzesz kredyt w GETIN, umowa Ci się w trakcie zmieni tak .. tak .. to Bank który nie patrzy na swoją opinie on musi w danym czasie zarobić odpowiednie pieniądze a idioci i tak się znajdą.
Gosia742 / 193.150.41.* / 2014-03-13 13:56
A ja wypełniłam wniosek o kontakt przez internet, ale zrezygnuję, poszukam innego banku.
Endriu44 / 83.20.242.* / 2014-03-19 13:55
Witam,
Ja miałem decyzję pozytywną w Getin Banku (wg doradcy)po 10dniach. Dotyczyło kredytu konsolidacyjnego w EURO. Wszystko miało się zamknąć w max 3tyg.

Trwało 4 miesiące. Co chwila dodatkowe dokumenty, potem już te same ponownie. Na końcu decyzja negatywna. Z czymś takim w życiu się nie spotkałem. Może ktoś mi podpowie, czy jest jakiś bat na takie postępowanie ?!
Magda479 / 79.191.149.* / 2014-04-10 11:54
Niestety chyba nie ma. Zawsze jednak można opisać wszystko, postarać się dołączyć kopie dokumentów, maile itp i sprawę złożyć u Rzecznika Praw Konsumenckich. Oni potrafią pomóc. Zresztą ten bank jest u nich "na cenzurowanym" i nie raz już udało się "wlepić im karę za niewłaściwe postępowanie. Zdaję sobie sprawę, że to dla banku są "drobne na waciki", ale smród po sprawie pozostaje i coraz więcej ludzi zaczyna reagować.
Zresztą ja miałam podobną sytuację. Od momentu złożenia pierwszych dokumentów do (w moim przypadku) wypłaty kredytu upłynęły 4 miesiące - a mieli sprawę załatwić w 3 tygodnie !!! Ale dokumenty dosyłałam dość często. Najbardziej absurdalnym żądaniem jakiegoś tłuka, którego tam nazywają doradcą, było zaświadczenie podpisane przez głównego księgowego firmy o formie wypłaty wynagrodzenia. Dla tego tłumoka nie było ważne, że główny księgowy potwierdził wielkość rocznego i miesięcznego wynagrodzenia. Na trzy tygodnie przed finalizacją sprawy zażądali takiego właśnie kwitka, którego księgowy wydać po prostu nie może. Jazda była ostra, ja przestałam być milutka i wystarczyło odręcznie podpisane oświadczenie potencjalnego pożyczkobiorcy. Do dzisiaj mam oryginał tego dokumentu w szafce....
ww985 / 213.238.75.* / 2014-08-03 13:48
protest z 16 lipca 2014 roku:

http://www.youtube.com/watch?v=uhxdVMNBN4k
emmii / 176.105.130.* / 2014-08-07 18:38
Otworzyłam w Getin Banku rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy z usługami bankowości internetowej.Bez opłat/4zł m-c/ za prowadzenie konta po wykorzystaniu karty kredytowej na 100 zł m-c.Po miesiącu policzyłam ze pobrano mi z konta o 5,99 zł za dużo bez wykazania tej sumy.Po wizycie w banku okazało się ze nadwyzke w kwocie 5,99 pobrał automat.Na szczęście w porę zauważyłam i zwrócono mi moje 5,99zł.Kazdego miesiąca pilnuje żarłocznego automatu.Wzięłam również kredyt.Na szczęście pozostało kilka rat.Probowano nakłonić mnie do dobrania dodatkowego kredytu.Odmówiłam.Podsumowując.Omijac Getin Bank szerokim łukiem.Niekompetentna,niesympatyczna obsługa.Częste zmiany pracowników.
beee / 91.210.12.* / 2014-03-11 23:04
przeczytałem opinie o kilkunastu bankach i wszędzie tylko złodzieje itd
Marek3333 / 89.79.117.* / 2014-03-08 22:47
Bumerang II w Getin banku to jedno wielkie oszustwo. Za transakcje kartami w dniu poprzednim
bank gwarantuje wzrost oprocentowania lokaty o 0,01% z 3,5% podstawowego.
Za każdym razem, gdy mam jakieś transakcje kartami, to w momencie zakładania lokaty pokazuje się % zgodny z regulaminem (powiększony), ale jak już lokata powstanie to jest na niej tylko 3,5%. Muszę za każdym razem dzwonić do tych oszustów żeby mi poprawili % na taki jaki powinien być.
Mam na to dowody wydruki potwierdzenia lokaty przed i po interwencji, które po zebraniu jeszcze kilku sztuk złożę do jakiegoś nadzoru nad bankami.
Ciekawe ilu nieświadomych ludzi oszukają, bo jak ktoś 2 razy
nie sprawdzi %-tu to go natną na kilka groszy! A jak natną parę milionów ludzi na kilka groszy przez 365 dni w roku, to ......???
Zelbebub / 81.190.161.* / 2014-02-20 20:17
UWAŻAJCIE NA TEN CHOLERNY BANK!!!
Konto zostało zamknięte kilka miesięcy temu a oni przysyłają sms, że należy zapłacić, ponieważ jest DEBET!?! Konto otwarte za pośrednictwem home-broker. Ci nic nie wiedzą, odsyłają do getinonline, tam tez nic nie wiedzą. Niby konto zamknięte, ale dalej NĘKAJĄ sms.
MAFIA241 / 46.215.118.* / 2014-02-20 12:00
Ten Bank GETIN to jest jedne wielkie kłamstwo - oszustwo, nie poinformują Cię o wszystkim, zerżną pieniądze z Ciebie bo szukają takiego idioty jak ja. Kredyty brać w tym banku to już lepiej skoczyć z mostu, lepiej co do minuty róbcie wpłatę bo drugą rate zapłacicie w telefonach i sms od [...] Getin Bank która [...] na Twój telefon do Ciebie i całej rodzinny. Wystarczy dzień spóźnienia albo dosłownie grosze przeoczone na kredycie i zobaczysz co wtedy. ONI NA TO CZEKAJĄ !!!!!! Poczytajcie lepiej na forum za nim pójdziecie i posłuchacie miłego p*********.
Głupi byłem nie przeczytałem umowy spłacam prawie 3 razy wartość auta !!!! Mam jeden mogłem mieć takie 3 auta.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Jarek 101 / 89.70.152.* / 2014-06-21 15:40
Oszuści i złodzieje!!!!! Najpierw problemy przy zakładaniu konta - odmówili gratisu bo pieniądze na konto wpływały tytułem pobory a nie wynagrodzenie!!!! a teraz problemy z rezygnacją z konta - już dwa razy wypowiedziałem i po raz kolejny nie uznali tego, pomimo iż zrobiłem to przez infolinię tak jak kazali w poprzednim pismie!!!! Nigdy więcej!!!!!!!!
Alicja214 / 37.7.34.* / 2014-02-18 12:50
Gdy śpię myślę o banku, gdy idę do pracy myślę o banku, gdy jestem w pracy myślę o banku, gdy wracam do domu myślę o banku i wiecie co ??? Nawet mój były tak mnie nie nękał jak GETIN BANK. Telefony do mnie po rodzinie już chyba każdy wie że mam kredyt, sms no jak by inaczej kilka dziennie nawet za brak wpłaty 5 zł zamęczą Cię psychicznie.
Magda479 / 79.191.149.* / 2014-04-10 12:12
na początku też się przejmowałam tymi telefonami, sms-ami i całą resztą form nękania. Teraz po prostu nie reaguję na to. Sms-y jak chcą, niech piszą, jak mają dużo czasu, niech dzwonią. Nie rozmawiam z nimi ani przez sms ani przez telefon. Z nimi można tylko w formie pisemnej. Tylko listy lub maile. Wtedy ma się podkładkę na ich niekompetencję i można całą sprawę zgłosić do Rzecznika. Mnie wprawdzie już czwarty miesiąc "odpowiadają" na pismo, ale mnie się nie spieszy. Jeszcze ich dopadnę i zapłacą mi za moje nerwy. Jeszcze przyjdzie czas, że będą mnie przepraszali.
wwwwwww / 31.130.109.* / 2014-02-25 11:08
Ja mam podobne doświadczenia z tym bankiem -reklamacje nie pomogły .Ciągle wydzwaniają ,zastraszają ,telefonują do moich sąsiadów i już wszyscy wiedzą ze mam kredyt i ze zalegam ,nawet wymieniają mojego pracowawce i również go dręczą choć już dawno tam nie pracuje -będę składac sprawe o nekanie i o rozpowszechnianie moich danych osobowych na policje -może sie ktos dołączy ,będzie pozew zbiorowy
livi / 62.233.252.* / 2014-03-28 20:01
proszę pisać:
luciomw@wp.pl
Myśmy byli okradani przez 3 lata ostatniej spłaty z całych siedmiu,a gdy zgłosiliśmy sprawę na Policję o działania na naszą szkodę, to okazało się, że nasza umowa jest kopią z skopiowanymi naszymi podpisami!!
Szok, ale oszustom natychmiast wypowiedzieliśmy to oszustwo, a teraz oddadzą nam szystkie wyłudzone pieniądze!
bekos / 83.5.203.* / 2014-06-20 14:30
Naciągacze. Przy opóźnieniu o 2 dni dzwonią z pogróżkami o wypowiedzeniu umowy, a po 3 dniach wysyłają monit za 30 zł. Omijajcie szerokim łukiem. Gdy nie zapłacisz monitu od razu , to również nękają telefonami kilka razy w tygodniu.
Kaziq1221 / 87.206.248.* / 2014-02-15 00:51
W GETIN BANKU nie bierzesz kredytu ... tam można tylko LOKATĘ ""NA EMERYTA"" 3,20 % założyć
Zbyku / 46.169.70.* / 2014-02-13 07:54
To nie jest bank to parabank, grupa stworzona do wyciągnięcia jak największej kasy i nękania klientów.
Całe szczęście że moje kredyty w tym banku nie są wysokie i spłacę je w tym roku.
Mam kredyt w innym banku różnica komfortu i spokoju.
Robert2323 / 31.1.150.* / 2014-02-12 09:37
Spotkałem się naprawdę z wieloma opiniami negatywnymi na temat Getin Bank.
I oczywiście jako kretyn musiałem sam zaryzykować i zapożyczyłem się w Getin Bank.
Rozumiem teraz wszystkich co mówią na temat telefonicznego nękania, to jest Horror i ewidentne nabijanie pieniędzy klientowi tego Banku.
Również sms nie jeden nie dwa ani trzy - tylko oczywiście co chwilkę trzeba informować klienta aby zapłacić ratę nie spotkałem się z tym w żadnym Banku. Rozmowa z przedstawicielem tego Banku to jakaś pomyłka, nie ma możliwości nie wkurzyć się bo pracownicy Getin to jakieś Bóstwo!!! nie ma negocjacji nie ma rozmowy - masz słuchać i płacić a jak nie to dowalimy Ci sms i telefonami dodatkowe koszty !!!!
Naprawdę korzystam z kilku Banków i mogę mieć porównanie - ostrzegam zastanówcie się zanim skorzystacie z tej mafii !!!!! Jest wiele Banków wybierzcie inny są znacznie bardziej ludzkie warunki i zasady.
Polska w Polsce / 77.113.78.* / 2014-02-11 13:39
Getin Bank nigdy wżyciu tego Banku!!!! Mam kilka kredytów w tym banku - łączna kwota wszystkich rat 6500 zł. Chamstwo w tym Getingu nie zna grani!!!! Spłacałem regularnie lecz jak każdemu zdarza się że czasem nie zdąży się w terminie zapłacić ratę.
I wtedy zaczyna się nękanie telefoniczne kilku przedstawicieli tego Banku, rozmowa z takim przedstawicielem to gorzej od stanięcia przed sądem musisz się z wszystkiego spowiadać.
SMS wysyłane co chwile, oczywiście płatne do Twojej raty, oraz pytania po kilku dniowym spóźnieniu czy mam pieniądze...wielkie zdziwienie pracownika Getin Bank !!!!! Nie mówiąc już o wzroście co rocznego oprocentowania kredytu !!!! Getin dla idiotów !!!!!!
Magda479 / 83.6.3.* / 2014-02-11 20:10
Oni potrafią doliczyć karne odsetki do wpłaty, którą mają!!!! Nie odpisują na mail z prośbą o sposób księgowania rat!!! Uważam, że stosują "księgowość bardzo kreatywną" na granicy prawa!!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: