Forum Forum finansoweKredyty

uwaga na kredyty w lukas banku !!!

uwaga na kredyty w lukas banku !!!

awardyn / 2008-10-07 12:55
Lukas bank przyszłych klientów zachęca niskim oprocentowaniem kredytów, w tym i kredytów na zakup samochodu.
Gdy już się zdecydujesz na kredyt własnie w LukasBanmku zaczynają się prawdziwe schody !!.
Jestem klientem ww banku od kilku miesięcy. Przy załatwianiu potrzebnych formalności okazało się że:
1. program komputerowy nie działa albo działa niepoprawnie,
2. kilkakrotnie chodziłam do banku, żeby uzupełnić jakiś dodatkowy podpis, "doradca" w banku nie zauważył - a właściwie nie wiedział, że jeszcze jest coś potrzebne.
W banku straciłam łącznie około 6 godzin.

Na moje nieszczęście tydzień temu miałam stłuczkę samochodowa. jako osoba poszkodowana w wypadku, poszłam do banku, żeby dowiedzieć się jakich formalności muszę dokonać.
Ponieważ na miejscu Pracownik banku nic nie wiedział, zostawiłam swój numer telefonu, żeby do mnie zadzwonił z informacją.
Od mometnu zgłoszenia się w placówce Lukas banku mineło 3 godziny.
W końcu na własną rekę, zaczęłam się dowiadywać, BO NIKT Z BANKU DO MNIE NIE ZADZWONIŁ.
Podsumowanie.
LUKASBANK posiada niewykwalifikowany Personel. Tam nikt nic nie wie.
Pracownicy nawet nie wiedzą gdzie trzeba zadzwonić, żeby się dowiedzieć jak rozwiązać problem klienta.
Wyświetlaj:
paja743 / 77.113.86.* / 2014-03-17 15:22
ja tez wzielam kredyt w wysokosci 4100 a mam do splaty 7980
www.tnij.org/piker / 195.116.98.* / 2009-06-22 14:33
a w telewizji reklamują że już co czwarty Polak brał tam kredyt:)
nesti / 83.230.3.* / 2008-10-22 17:36
szkoda tylko, że zmarnowałaś swój czas, w momenie gdy miałas stłuczkę, powinnas mieć w swoim tel zapisany numer tel do ubezpieczyciela, nie do banku. Niby jak sobie to wyobrażasz?Pracownik, w stroju służbowym leci na dwór i ocenia szkodę. Polisę podpisujesz z ubezpieczycielem, a info o kontakcie tel jest na każdej ulotce AC/OC lub chociażby na infolinii lub stronie internetowej. Internet jak widzę, masz, więc na własne życzenie zmarnowałaś cenne chwile.pozdrawiam
Bernie / 188.33.48.* / 2011-09-26 00:03
@Nesti po takim wpisie widać, że masz niewielką wiedzę na ten temat.Uszkodzenie pojazdu, w przypadku, kiedy jest on kupiony na kredyt masz też obowiązek zgłosić do banku, przy pomocy którego zakup został sfinansowany. Chociażby dlatego, że na polisie ubezpieczenia figuruje cesja własności praw z ubezpieczenia AC na rzecz banku. Bank niekoniecznie musi zgodzić się na wypłatę z AC, w związku z naprawą, może też przejąć te pieniążki na poczet spłaty kredytu (nawet w przypadku, kiedy kredyt jest na bieżąco, bez żadnych zaległości regulowany) i wtedy kredytobiorca będzie musiał za własne pieniądze wyremontować auto.Ponadto zdarzają się zapisy w umowach kredytowych, że auto przez cały okres kredytowania ma być w nienagannym stanie technicznym, bez dużych rocznych przebiegów, więc w przypadku kiedy klient nie uzyska aprobaty banku po stłuczce na wypłatę z AC pozostaje mu tylko naprawa za swoją gotówkę i zaciśnięcie pasa.
ryhghkjfg / 87.207.141.* / 2008-10-08 22:57
hehe. Ja miałem w Lukas banku kartę kredytową, kiedy starałem się o kredyt hipoteczny w innym banku musiałem ja spacić. Trwało to prawie 1.5 miesiąca...dokładnie tyle mineło czasu od złożenia wypowiedzenia do wystawienia zaświadczenia o spłacie. Ale najlepsze jest to że pomimo iż takie zaświadczenie posiadam, nadal przychodzą do mnie wyciągi z karty gdzie są tylko same zera. Trwa to już 5 miesięcy :)
eden / 83.9.121.* / 2009-06-14 16:55
bo nie zrezygnowales z limitu kredytowego ciulu.nie wystarczy splacic karte kredytowa.trzeba jeszcze powiedziec ze sie chce wypowiedziec limit o karte!samo splacenie karty i oddanie plastiku nic nie zmienia.trzeba czasami czytac to co ci daja,np umowe kredytowa...masakra...
nesti / 83.230.3.* / 2008-10-22 17:48
pofatyguj się do banku i sprawdź czy wypowiedziałeś umowę o limit czy tylko umowę o karte kredytową?jesli to drugie to znaczy, że rachunek karty jest aktywny, dlatego przychodza wyciagi. Ciesz się, że na wyciągu masz zera, bo jeśli nie jest zamknięty limit karty to ten błogi stan moze ulec zmianie, a mianowicie naliczy sie opłata roczna za kartę (której fizycznie nie masz, jednak limit jest cały czas aktywny). Sprawdź to. Jeśli została wypowiedziana umowa o limit karty to znak, że w systemie wystapił błąd i wystarczy, ze napiszesz pismo do centrali z prośbą o nieprzysyłania wyciągów i sprawa załatwiona. pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: