Forum Forum dla firmKadry

wyrównanie wynagrodzenia za czas choroby i urlopu wypoczynkowego i wysługi lat

wyrównanie wynagrodzenia za czas choroby i urlopu wypoczynkowego i wysługi lat

iza_G / 83.22.89.* / 2016-04-20 20:11
Witam, mam dosyć rozbudowane pytanie, ale może ktoś znajdzie czas, żeby dać mi znać, czy to co ustaliłam jest dobrze pomyślane:)

otóż mam pracownicę, którą dostała właśnie podwyżkę z wyrównaniem od stycznia. Wszystko super, ale w lutym przebywała i kilka dni na urlopie wypoczynkowym, i kilka na L4. Zrobiłam już przeliczenie wszystkich wyrównań, tylko proszę mi powiedzieć, czy te ustawienia które mam ustalone w konfiguracji dodatków są poprawne:

WYRÓWNANIE WYNAGRODZENIA
ZUS - naliczać
KUP - standardowe
zal. pod - wg progów
ulga podatkowa - naliczać

nie wliczać do podstawy - zasiłków chorob., - ekwiwalentów za urlop, - wynagrodzenia za czas urlopu

WYRÓWNANIE CHOROBOWEGO (FIRMA)
ZUS - naliczać
KUP - nie naliczać
zal. pod - wg progów
ulga podatkowa - nie naliczać
nie wliczać do podstawy - zasiłków chorob., - ekwiwalentów za urlop, - wynagrodzenia za czas urlopu

WYRÓWNANIE WYPOCZYNKOWEGO
ZUS - naliczać
KUP - standardowe
zal. pod - wg progów
ulga podatkowa - nie naliczać
nie wliczać do podstawy - zasiłków chorob., - ekwiwalentów za urlop, - wynagrodzenia za czas urlopu

WYRÓWNANIE WYSŁUGI LAT
ZUS - naliczać
KUP - standardowe
zal. pod - wg progów
ulga podatkowa - naliczać
nie wliczać do podstawy - zasiłków chorob., - ekwiwalentów za urlop, - wynagrodzenia za czas urlopu

WYRÓWNANIE WYSŁUGI BEZ ZUS
ZUS - nie naliczać
KUP - standardowe
zal. pod - wg progów
ulga podatkowa - naliczać
nie wliczać do podstawy - zasiłków chorob., - ekwiwalentów za urlop,

- wynagrodzenia za czas urlopu podwyżka wynosi 200 zł, a więc przypinając na liscie płac Wyrównanie wynagrodzenia wpisuję 600 zł (200 zł * 3 miesiące) , cz to 200 zł z lutego też mam jeszcze jakoś przeliczyć? wiem, ze sporo tego, ale proszę o rzucenie okiem:)

Najnowsze wpisy