Wizytówki banków

Wizytówka banku: Noble Bank

logo

Noble Bank

W 2005 roku Getin Holding przejmuje Wschodni Bank Cukrownictwa. Licencja tego banku oraz jego kapitały zostają wykorzystane do stworzenia Noble Banku, który staje się pierwszym w Polsce bankiem wyspecjalizowanym w obsłudze klientów Private Banking.

W styczniu 2004 roku Noble Bank łączy się z Getin Bankiem i powstaje Getin Noble Bank S.A.. Marka Noble Bank pozostaje jednak na rynku i dalej świadczy swoje usługi grupie najbardziej zamożnych klientów.

Noble Bank oferuje nowatorskie i wyjątkowo spersonalizowane usługi Private Banking, dzięki którym w krótkim czasie stał się jednym z liderów obsługujących klientów zamożnych. Bank zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi doradztwa finansowego oraz usługi concierge. Klienci banku mogą skorzystać nie tylko z produktów własnych banku, ale również z produktów kredytowych czy inwestycyjnych oferowanych przez inne instytucje finansowe.

„Całościowe podejście do zarządzania finansami sprawia, że Noble Bank zapewnia również doradztwo w zakresie nieruchomości, inwestycji, wsparcia prawno-podatkowego oraz art bankingu, oferowane przez spółki Noble Funds TFI, Noble Securities, Noble Concierge oraz Noble Markets."


Dane adresowe:
ul. Domaniewska 39b
02-675 Warszawa

Kod SWIFT: GBGCPLPK
Sesje wychodzące:
08:15
12:15
14:30
Sesje przychodzące:
10:00
14:00
17:00