Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|

"Money. To się liczy". Likwidacja OFE. Co się stanie z pieniędzmi?

8
Podziel się:

Dziś w "Money. To się liczy" pytamy o pieniądze z likwidacji OFE i Pracownicze Plany Kapitałowe. Gościem będzie Bartosz Marczuk, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju. W drugiej części o negatywnych skutkach podatku cukrowego dla przedsiębiorców mówi Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności. Zapraszamy od 9.15.

bEChvQQB

Na program "Money. To się liczy" zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.15 na money.pl i wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEChvQRe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(8)
denima
rok temu
No właśnie powinno się oszczędzać, jak widać dzisiejsze emerytury są bardzo niskie a będą jeszcze niższe. Więc dobrze jest pomyśleć o przyszłości . Jak przykładowo młody człowiek zacznie oszczędzać w ppk to za trzydzieści lat jak przejdzie na emeruture,bedzie miałą nawet 1700 zl więcej co miesiąc do swojej emerytury wypracowanej.
karolcia
rok temu
Ja dopiero od kilku lat tak naprawdę pracuję i jeszcze nie miałam możliwości oszczędzać w żadnych programie czy systemie. Ale na szczęście czytałam sporo odnośnie pracowniczych planów kapitałowych i myślę, że w nich widzę sporą szansę na budowanie swoich oszczędności no i oczywiście wyższej emerytury.
karolina
rok temu
Dobrze, że te pracownicze plany kapitałowe obowiązują, bo moje pokolenie będzie mogło w jakiś dobrych warunkach odkładać i budować swoje oszczędności. Wiadomo, że emerytura i jej wysokość jest niepewna, a tak to zawsze będzie można podnieść jej wysokość.
bEChvQRf
melmina
rok temu
Zdecydowanie lepsze są ppk tam przynajmniej wiemy że nasze pieniądze są prywatne, mogą być w każdej chwili wypłacone oraz są dziedziczone. Również możemy zaoszczędzić w taki sposób więcej niż jakbyśmy robili to sami.
Dominik
2 lata temu
Radze wybierac z bankow jak najszybciej