Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Urzędy skarbowe dostały nagrody. Zobacz, za co

3
Podziel się:

Nie tylko pobierają podatki, ale także pomagają przedsiębiorcom w razie problemów, czy wątpliwości. Organizacja Business Center Club wyróżniła 66 urzędów skarbowych z całego kraju.
Urząd Skarbowy w Białymstoku jest na liście przyjaznych urzędów od samego początku.

Urzędy skarbowe dostały nagrody. Zobacz, za co
(MACIEJ GOCLON)

Nie tylko pobierają podatki, ale także pomagają przedsiębiorcom w razie problemów, czy wątpliwości. Organizacja Business Center Club wyróżniła 66 urzędów skarbowych z całego kraju. Urząd Skarbowy w Białymstoku jest na liście przyjaznych urzędów od samego początku.

Jego szefowa Elżbieta Wróblewska wyjaśnia, że nagroda to zasługa pracowników, którzy starają się pomóc podatnikom. Według rozmówczyni, ich zaangażowanie przekłada się na zadowolenie przedsiębiorców i głosy w rankingu.

Szef BCC Marek Goliszewski podkreśla, że przyjaźni urzędnicy nie tylko pobierają podatki, ale także pomagają przedsiębiorcom. Dodał jednak, że właściciele firm wciąż mają oczekiwania wobec urzędów skarbowych. Przedsiębiorcy chcieliby częstszych szkoleń, szerszego doradztwa podatkowego czy wydłużenia godzin otwarcia urzędów.

Konkurs odbył się po raz czternasty. Najwięcej, bo trzynaście nagrodzonych urzędów działa na Mazowszu. Wyróżniono też po sześć placówek z województw: zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i śląskiego. Tytuł "Urzędu Skarbowego przyjaznego przedsiębiorcy" otrzymały one na rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnego konkursu.

wiadomości
podatki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(3)
on
6 lat temu
Brzmi jak oswojona czarna wdowa.
.????...
7 lat temu
A jak US reagują na donosy na bogatszych sąsiadów. Podobno donosicieli przybywa.
xyz
7 lat temu
Proszę uzupełnić artykuł o informację, że ankiety wysyłane przez przedsiębiorców na ten konkurs muszą być podpisane i ostemplowane firmową pieczątką. Myślę że US więcej dowiedziałby się z anonimowej ankiety.