10.VI - 14. VI

tedchom / 2013-06-10 08:57
Rozpocznę kolejny tydzień jak się spodziewam tydzień wzrostowy. Pomimo w miarę dobrych nastrojów pozostaję w akcyjnych bez lewara, no przynajmniej na dzień dzisiejszy
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-06-17 16:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Może byłby chętny do otwarcia wątku...bo tak patrzę,z pewnym zdziwieniem...:) O! chyba to już następny tydzień mamy ! :)
Zeus52 / 2013-06-17 15:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz"al"...górna banda Keltnera będzie Jankesom teraz uciekała...już jest na 1671p...pościg za nią,po ewidentnej klęsce niedźwiedzi w czwartek,jeszcze ten poprzedni o którym pisałem, może być ciekawą rozgrywką.Wiesz,nie wykorzystały miśki wtedy szansy...przebili MA50,ale w ostatniej chwili wymiękli przed dolną Keltnera...nawet jej nie tknęli i uciekli ponad MA50.Od tego momentu pozostaje pogoń za uciekającą coraz wyżej górną bandą Keltnera...a jest już właśnie na 1671p....i będzie szła wyżej.Pozytywny układ MACD i możliwość powstania"W" na MA50 to już konsekwencje tamtego błędu niedźwiedzi. No i samego początku korekty,gdy byki przebijając górną Keltnera powiedziały:niebawem tu wracamy.Inaczej mówiąc...korekta skończyła się zaraz na początku,zanim się rozkręciła,skazana była na szybki koniec...oczywiście tak nieco przekolorowałem,bo nigdy nie wiadomo.Także teraz...goniąc górną Keltnera,muszą ją choć na chwilę naruszyć...bo jeśli to się nie uda,to wtedy byłoby źle.Choć to raczej nie jest scenariusz bazowy...po porazce niedźwiedzi na dolnej Keltnera,bazowym scenariuszem jest skuteczny atak na górną.A nie tylko próba ataku.
Zeus52 / 2013-06-16 23:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
TASE dziś na zielono...ale to na razie o niczym jeszcze nie świadczy.Oni mogli pólść na zielono z innych powodów,jak choćby wyników wyborów w Iranie.Rynek walutowy też przyjął to nawet więcej,niż ciepło...irański rial wzmocnił się o 4% do dolara.
Zeus52 / 2013-06-14 13:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawie zachowuje się złotówka,zwłaszcza w kontekście osuwającego się EUR/USD...zamiast więc EUR/PLN warto wziąć pod lupę USD/PLN...gdy EUR/USD zakończy korektę,na USD/PLN może się nieźle dziać...
adam013 / 82.139.146.* / 2013-06-15 09:13
Ciekawie zachowuje się też indeks turecki. Wygląda na to, że przynajmniej chwilowo będzie można zarobić.
Zeus52 / 2013-06-16 17:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,należy się przynajmniej większa korekta.Na Nikkei jakaś dywergencja(+)MACD nam się w końcu maluje,więc i tutaj jest szansa.
Zeus52 / 2013-06-13 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeszcze mam prośbę do "ala"...niech przeliczy wartości gartley'a ABCD(+)...czy jak to tam się nazywa... dla miedzi-weekly.Mi się nie chce,ja tak tylko wzrokowo na to patrzę.Oczywiście nie może zejść pod dno z kwietnia...bo jeśli tak,to byłaby lipa. najlepiej by było,gdyby tak otwarli się na miedzi luką hossy,zostawiając w dole "wyspę odwrotu"...ale,jak to mówią...rynek to nie koncert życzeń(powiedzenie privego)...więc nie będę na to naciskał...:)
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-17 14:29
motyl gartleya to cos innego niz formacja harmoniczna abcd....ladnie dzis podpompowali es jankow,szwab to samo 8250 wazne ,wyzej z harmonii8318 spadkowy jesli by przeszli 8250,u nas hm zrobili 2488 prawe ramie rgr z dziennego?no mam nadzieje ze do celu zasieg jego 2371 i na 2371 50% ruchu z dolka u nas do 250x jakis dziwne zbiego okolicznosci,teraz 54 powinno oporowac ,od dołu mis potrzebuje zamkanc 1h pod 2445,zerkamy i probujemy reagowac ,macd dziennna na w20 do s,cci zobacz dywergole czy rsi o ktorych pisalem no boy w dol,wogole zobacz momenty jak sie serie zmienialy,jesli roslo to nawrot w dol,jak spadalo to up,zobacz sobie ostatnie 5-6 serii momenty wygasow na fw...
Zeus52 / 2013-06-17 15:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Spoko,kierunek spadkowy na miedzi NA RAZIE jest wyraźny,ale dopóki nie uda im się pokonać dna z kwietnia,to aktualna jest też możliwość nagłego zwrotu...i odpowiedni wtedy cel dla byków.Na razie mogą sobie spadać,mają zapas.Tu bardziej chodzi o dłuższoterminowe krótkie pozycje zajęte gdzieś wysoko,może nawet na górnej bandzie trójkąta weekly...po prostu uwaga...czas na ich zabezpieczenie na luce bessy,lub ciaśniej....bo nic nie jest aż tak oczywiste,jak się może niedźwiedziom wydawać.A u nas....no to by nam pasowało,w/g tego co mówisz...teraz zjazd-ruch powrotny do LS o-RGR...ujęty z resztą w planach,jako jedna z opsji.Do rozliczeń.Czyli wszystko by się układało....gdyby nie Jankesi.A oni maja mocne plany,to są plany mocnego ataku byków,z pozostawieniem świecy piątkowej,jako czarnego"ząbka" pośród białych korpusów...Nie wiem,czy nasze niedźwiedzie to wytrzymają...:)
Zeus52 / 2013-06-13 21:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
I po sesji wypadnie wrócić do tego wpisu niżej,o o-RGR na H4 i początku impulsu wzrostowego w ubiegły czwartek. Choć o-RGR na H4 nie wyszła za bardzo,zeszli dość nisko...to nie zmienia faktów. A te zdają się być nieubłagane dla niedźwiedzi....korekta zakończyła się w ubiegłą środę...i w czwartek,tydzień temu rozpoczęła się jedynka impulsu wzrostowego....lokalne,małe podfalki. Do wczoraj mieliśmy TYPOWE dla impulsów wzrostowych,zejście w postaci 61,8 zniesienia pierwszej fali(obserwowałęm dokładnie).....i jeśli do końca nie wywiną nam jakiegoś numeru...to powinni teraz dojechać trójką i piątką co najmniej do wybicia szczytu....pierwszy,najmniejszy,lokalny impulsik powinien do tego wystarczyć. Oczywiście czekamy na finał....jeśli w znaczący sposób,np zejściem do doji,nie popsują dorobku...to wszystko jak wyżej. W innym wypadku jazda na szczyty tylko się odwlecze.
Zeus52 / 2013-06-13 19:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
Trzeszczy coś,trzeszczy...rozglądam się,wyglądam przez okno,gdzie to tak...Aaaa! Już widzę...Gdyby ktośza jakiś czas usłyszał taki głośny łoskot,to nie będzie piorun...to EUR/PLN...linia szyi RGR
Zeus52 / 2013-06-13 16:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie wiem,czy ktoś czytał o nastrojach...dobre,o wiele za dobre.63,8% byków.To jeszcze nic takiego,ale widziałem cały raport...mało niedźwiedzi: 16%. Stosunek się zmienił na 4:1 dla byków,a to już wybitnie za dużo.Nie będzie komu pchać w górę(optymiści już są na rynku i cen nie zmienią,nie mają na nie wpływu),a ewentualne realizujących zyski może nagle być za dużo.Albo,mówiąc o kontraktach...za mało eskowców,czyli dawców kapitału za mało się robi....i to samo...ewentualnie chcących zrealizować zyski może być coraz więcej.Max stosunek to 3:1...a 4:1 to już nieco zgroza.Jest jednak pewien plus,który nieco deprecjonuje te badania rynku i wyniki.Mało reprezentatywna grupa jest badana(350 osób)...tak,że te wyniki nie są wiarygodne.Po drugie...nie wiem...badają inwestorów naszych...czy zagranicznych...bo coś mi mówi,że tylko naszych.A to już byłaby zupełna pomyłka i niepotrzebne bicie piany i kompletna naiwność prowadzących te badania...bo od kiedy to ruch na GPW zależy od naszych inwestorów.Może to dotyczyć małych i(tylko po części)średnich spółek...i to by nawet pasowało...tam czas na korektę.A na Wig20...może i też byłby na nią czas,choć ciężko to przeprowadzić...ale jeśli wystąpi na Wig20,to na pewno nie z powodu nastrojów inwestorów...naszych inwestorów.To nie ma nic do rzeczy.
Zeus52 / 2013-06-13 11:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem jeszcze raz,do tego tam gdzieś nisko. Możemy mieć z tyłu głowy plan korekty 10% u Jankesów.Możemy...ale póki nie ma POWAŻNYCH sygnałów,nie możemy też i tego brać poważnie.A dotąd nie ma innych wskazań,niż max zejście,jak zaznaczył privy,do 1590p....a następnie strzał na 1800p..właściwie z ruchu mierzonego wypada 1750....ale to są nowe tereny,niezbadane,tam gdzie się wybieramy,tam nie ma wsparć...więc może być tak,że z rozpędu trzasną 1800p. Sam używam tego pułapu,jako docelowego.Póki nie będzie poważnych sygnałów cel pozostaje jasny. Dodam...ten cel i tak pozostanie,nawet w razie 10% korekty...ale wtedy,możliwe,że go się jeszcze podniesie...ponad 2000.(?)
Zeus52 / 2013-06-11 18:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
I jak widać,koncepcja o-RGR na H4 na jankeskich futures,Nikkei-futures zaczyna się materializować...tak,że wygląda na to,że żeczywiście "B" na Nikkei zaczęło się w nocy z czwartku na piątek...a Wig20,jak i Jankeri chcą iść mocno w górę. Oczywiście,musimy poczekać do finału u Jankesów...ale powinno być dobrze,zważywszy pojawiające się również sygnały na forum...leszcz wieszczący zwałę, odzywający się nagle na forum=sygnał zakupu. To dla informacji,dla świeżych czytelników,którzy go jeszcze nie poznali...rok temu i wcześniej.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-13 08:13
Nie wiem czy zadziala ale na mczym interwale wyrysował dj pieknego motyla spadkowego,co bedzie zobaczymy ;-)macd tyg jankow ,hm byk musi walczyc... czytam Was,nie pisze bo w sumie nie bardzo jest o czym, poszli jak mieli,szczegolnie fw,moze na 48teraz ,mam nadzieje ze na 2400-10...dywergole cci szczegolnie,choc banan silny strasznie,(boespa,rts,rozmienione dolki z kwietnia)
Zeus52 / 2013-06-13 10:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj.Hmmm...właśnie...a miedzi się przyjrzałeś pod tym kątem pewnej formacji właśnie,na weekly...:)) Bo niektórzy coś mają ze wzrokiem.
tedchom / 2013-06-11 23:08 / Tysiącznik na forum
Patrząc na Janki ładnie schłodzili już wskaźniki może jeszcze sesja dwie i poryw na kolejne maxima. Oczywiście jeśli linia trendu wytrzyma, a jest dosyć mocna bo i testowana już praktycznie 3 raz. I oczywiście tzw. fundamentalne wskaźniki o których piszesz tylko, że wskaźniki zmieniły coś nick;)
Zeus52 / 2013-06-12 23:55 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jednak dalej flaga.A wskaźniki...i owszem zeszło się im już całkiem ładnie.
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-13 07:56
He he... zeszlo im sie calkiem ladnie....
Dopiero sie rozpedzaja jankesi...
privy / 2013-06-13 01:22 / Tysiącznik na forum
Flaga i ''C'' mogą się wypełnić. Diabli wiedzą jak długo janki posiedzą w tym kanale. Skrócona C może się skończyć na 1590. Jeśli tak się stanie stasiek powinien podjechać pod 1800.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-13 08:14
zgadza sie priv,powinna byc cofka 14350dj,sp 1550pi razy oki i na 1780-90 ,chyb a ze naprawde motyl rozwinie skrzydla o ktorym wyzej napisalem...
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-13 08:09
Taaaaa 1800;-)
Masz chlopie poczucie humoru albo problem ze wzrokiem.
privy / 2013-06-13 09:56 / Tysiącznik na forum
Zakładasz tylko spadki? Nie masz planu awaryjnego?
Zeus52 / 2013-06-13 04:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
I nikkei...dotąd miałem cel na 11000p.,ale całościowo po całym ruchu A,B,C=11000p. Od wczoraj mam cel o wiele niżej,system punktowo symb. pokazuje 50%...ale nie 50 fibo,lecz 50% wartości indeksu od szczytu licząc...poniżej 9000p. Czyli poziom dna z 2012 roku....fibo to by było:100% I wypadałoby,że Keltner znowu nie kłamał...tak,jak i z Turcją...ośmielę się rzec,że w Turcji mamy nie korektę,ale zmianę trendu na spadkowy.Ale w wypadku Nikkei traktuję te automatycznie wskazane poziomy z przymrużeniem oka.
privy / 2013-06-13 01:37 / Tysiącznik na forum
Co do naszego grajdoła to stresuje mnie dodatkowo wygląd giełd, koreańskiej, brazylijskiej i rosyjskiej. Jedynie układ dziesięcioletni studzi moją głowę.
Zeus52 / 2013-06-13 04:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ten plan"B",tam niżej,z tą korektą 10%...to na razie tylko całkowicie"z tyłu głowy".Brak na razie podstaw do brania go na poważnie pod uwagę...ale wszystko się może zmienić.W obie strony. Tyle,że u nas zejście w tym czasie do LS o-RGR,jako ruch powrotny, jest i tak "w planie". My nie jesteśmy Koreą,Brazylią,ani Rosją...już od pewnego czasu. Coś się zmieniło...już nie traktują nas zupełnie jako Emmerging Markets. Dlatego też i prognozy dla PLN mam odmienne od reszty.Waluty EM mogą się walić,nawet na łeb,na szyję...a liczenie na to,jak to już słyszałem od anali,że PLN straci właśnie...bo jest odwrót od EM i ich walut...to błąd! PLN będzie się umacniał.Reszta może sobie spadać dokąd chce :)
ctc / 188.29.139.* / 2013-06-12 16:56
tak tak jeszcze 2-3 sesje i....
tak samo naganial zeus w 2011
do tej pory nie odrobil strat z funduszy i teraz udaje znawce fx
ctc / 188.29.139.* / 2013-06-12 17:47
zakladacie tylko wzrosty nie macie planu awaryjnego
Zeus52 / 2013-06-12 13:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Siła byków: Górna Keltnera 28.V...nakłucie...my tu zaraz wracamy! Słabość i największa porażka niedźwiedzi: 6.VI(czwartek)...nieudany atak...dolna Keltnera nawet nie draśnięta...Totalna klęska niedźwiedzi...zemsta,za taki błąd jest w takich razach sroga...to,co byki powiedziały 28.V...my tu szybko wrócimy!
tedchom / 2013-06-12 23:28 / Tysiącznik na forum
Janki zatrzymały się dziś i jutro powinni w górę i potem na piątek znowu do poziomu minimalnie wyżej jak dziś jeśli ta linia trendu ma się utrzymać. Jeśli nie to przyjdzie czas na zmianę nastawienia
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-12 22:46
Kolejny dzien silnych spadkow w usa a ten znowu swoje...
tedchom / 2013-06-12 23:32 / Tysiącznik na forum
Mówisz silnych spadków?? hmm jakby to powiedzieć byłeś ustawiony w lewarach na wzrosty czy jak? Może wystarczy zamiast sekundowego włączyć dzienny lub tygodniowy. Przecież to forum funduszy jakby ktoś nie zauważył
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-13 00:17
Tedchom
Skoro to forum funduszowe to czemu sie nie czepiasz zeusa tylko mnie?.
Jak on pisze o ruchach na 5 min-4 h to jest ok?
Ogarnij sie
Troche samikrytyki ci sie przyda
tedchom / 2013-06-13 16:09 / Tysiącznik na forum
Tak gdybyś faktycznie miał kłopot z porównywaniem siebie z nim to jego wątki dotyczą rynku tak czy siak, twoje osób wypowiadających się. Weź wyluzuj poucz się i potem napisz coś rzeczowego. Więcej nie będę z tobą dyskutował, zresztą chyba nie tylko ja. Aha i 3maj się esek dalej
Zeus52 / 2013-06-12 00:15 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,wskaźniki kompromitowały się bodaj bez przerwy przez...no,niedługo miną dwa lata...i teraz myślą sobie...no,ale się Zeus wpakował...teraz damy mu popalić...przecież widać na wykresach obraz nędzy i rozpaczy...a on swoje...sam się nam nadział na hak...teraz się wreszcie zemścimy za nasze niepowodzenia.Mamy go!!! Tak myślą...a raczej wydaje im się,że myślą.Ciągle kojarzą swe błędy z moją osobą...właściwie nie wiem,czemu...to nie ja zrobiłem hossę,ale rynek.Powinni rynek o to obwiniać,że na eskach tracą...a nie tego,kto o hossie pisał.Ale widocznie ja im się kojarzę z rynkiem.Albo jest inna przyczyna...to wątek funduszowy...i tu jest właśnie potęga,pieniądze.Siedzą w eskach...a tu spadać nie chce...nikogo do ucieczki z fundów nie są w stanie przekonać,wiedzą o tym....muszą uderzyć w główną,jak im się zdaje,przeszkodę...trzeba nakłamać ile się da,oczernić...swoje błędy przypisać mi...po prostu,aby nikt nie wierzył w to,co piszę.I wtedy może przestraszą resztę.Wydawałoby się to głupie...bo co tam jeden wątek,na dodatek nie tylko Money jest na świecie.Ale pewnie gdzie indziej tez to robią...wyżywają się na innym celu,atakują kogoś,kto wydaje się dla nich zagrożeniem.To taki odruch...pies też szczeka,a nawet gryzie tego,kto wydaje się dla niego zagrożeniem...więc działają,jak pieski.Tylko na tyle ich stać,robią to,co potrafią i co widać mają w swej naturze...nie wiem,skąd to wynieśli...z domu,czy raczej z lasu...ale już tak mają.
tedchom / 2013-06-12 00:35 / Tysiącznik na forum
Wiesz tak z drugiej strony to dobrze, że są bo to daje więcej "pewności" tym co czują temat. Choć przyznam, że czasem drażni mnie takie szczekanie bez sensu, ale wynika z tego, to co zawsze. Ktoś musi być winny moich niepowodzeń, no przecież nie ja sam. W tym wątku akurat Ty piszesz najczęściej ostatnio wiec Ci się oberwało, ale czy na pewno...
Każdy kto czytuje temat widzi co robisz i nie pisał by takich bzdur. Ciekawe kiedy się ludzie nauczą szacunku dla drugiego,,,, kurcze ale się rozmarzyłem.
Zeus52 / 2013-06-12 00:57 / 10-sięciotysiącznik na forum
Z resztą,ja się tym zupełnie nie przejmuję...wiesz,kiedyś jakoś bardziej mnie nosiło...teraz powiem Ci...jakoś ze stoickim spokojem,żeby nie powiedzieć flegmą,czytam tak mimochodem...odpowiadam,jeśli ktoś normalnie zapyta...i spokój.Zauważam,że właśnie od czasu zajęcia się FRX tak się zrobiło...nerwy,nerwy...a w końcu,po pewnym czasie, jakiś flegmatyczny wręcz spokój.Dziwne.
Zeus52 / 2013-06-12 00:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,ale niektóre słowa np"sfrustrowany"(poprzedni wątek)były użyte gdzieś,kiedyś,przez kogoś...z resztą i to mi wtedy ukradł.
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-11 22:10
...jankesi chca isc mocno wgore...
Dzis pokazali jak bardzo...
Ale z ciebie nieudacznik zeus.
Ale ty sie kompromitujesz z kazdym dniem coraz bardziej.
bierr / 2013-06-12 19:50
może trzeba czytać ze zrozumieniem, bo ja czytając ten wątek od 2 lat jestem całkiem, całkiem do przodu.Jak Ty to robisz, że zrozumiałeś odwrotnie niż ja, to już twój problem, i jak nie masz konkretnych przemyśleń na temat sygnałów, to może ze swoimi uwagami przenieś się na strony w stylu Wiocha.pl, tam będziesz brylował ze swoimi uwagami
Zeus52 / 2013-06-12 23:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,niektórzy potrafią czytać,a inni nie.Gdyby on potrafił czytać,to by wiedział,że ostatni raz,kiedy zachęcałem,że"warto wejść w Wig20",to było w kwietniu...a ewentualne drugie wejście na tworzeniu się prawego ramienia o-RGR w maju...a dla ostrożniejszych wejście dopiero po ruchu powrotnym do LS o-RGR(które może dopiero nastąpi).W żadnym razie,żadnego wchodzenia później...przykład,słowa do "questa"...masz czas,nie teraz,bo zanim wejdziesz(fundy to nie FRX),to Wig20 będzie wysoko(właśnie tu,gdzie teraz jest)...Ty wejdziesz,a akurat może zacząć się korekta. Nikkei...było: W żadnym razie,żadnego wchodzenia...to tylko rozważania dla tych,co siedzą w tym od dawna,z niskiego poziomu.A chodzi by jak najwięcej wydoić." A i tak było cały czas: jak możesz,to zmniejszaj ekspozycję...to nie do questa,ale kogoś innego...w końcu wyduszono ze mnie słowa...co byś zrobił...'Ja bym trzymał".Tyle,ze to było na długo przed osiągnięciem pierwszego celu 15600p.Bo o ten cel chodziło.Następny,zapasowy(17000) był już ryzykowny tak bardzo,że nawet pisałem,że chciałbym rozegrać to,jak zawodowcy z biur maklerskich...cel wyżej,ale rekomendacja w dół...redukuj. I było mówione,że 17000 w życiu nie przejdzie bez korekty.Było mówione,że jesli powstanie formacja szczytowa,to będzie,po takiej jeździe SŁUSZNYCH rozmiarów...czy warto wiec ryzykować,walcząc o jakieś drobne parę procent.Było wreszcie mówione,po przejściu 15600,już powyżej...że w tym tempie to 17000 zaliczą może nawet w jedną,dwie sesje... A ile trwa realizacja zlecenia w fundach? Więc wystarczyło nieco własnej inwencji,by zrozumieć,że nie ma czasu,trzeba wiać.Bo jak za dzień,dwa dojdzie do 17k.,a tego w żaden sposób nie przejdzie,a korekta będzie olbrzymia...no to na zdrowy rozum...nie ma szans ucieczki...już wtedy nie było.Bo jak można wyjść,gdy realizacja trwa minimum dwa,a u niektórych i pięć dni...gdy za dzień,dwa ma być szczyt(17kilo...prawie doszli)Dlatego pisałem kilka razy,w różnych momentach...zmniejszać ekspozycję,niech zostanie ewentualnie drobiazg...gdybym się mylił i jednak by przeszli.Ale właśnie...trzeba umieć czytać. To nie było do questa...biedak zdaje się włączył się nie w tym momencie i może nie widział na bieżąco wcześniejszych wpisów. No i to chyba wystarczy za wszystko...jedyne naganianie,to właśnie widać niejako naocznie...to właśnie te na ucieczkę z fundów...bo tragedia,zwała totalna grozi.To jest jedyne naganianie,jakie tu na naszym forum daje się zauważyć.Bo dotąd nikt tutaj tego nie robł...robione było wtedy,gdy sytuacja na to zasługiwała...61,8 fibo w kwietniu,prawe ramię o-RGR.A później wręcz odwrotnie...ostrzeżenia,by teraz nie wchodzić.Co tu więcej dodawać...każdy czyta i widzi...kto tu się kompromituje na potęgę każdym głupim wpisem.Po prostu.Ty to wiesz,ale niektórzy nawet czytać nie potrafią...albo im się nawet nie chciało czytać.Rozumiesz...oni dostali widocznie takie zadanie od szefostwa,wystraszyć wszystkich,mnie obsmarować...ale już poczytać,co na forum się działo...to tego im się nie chciało.Po prostu z lenistwa nie wywiązali się z zadania...i sami się skompromitowali...no bo jak tu im wierzyć,jeśli piszą bzdury,bredzą...a każdy widzi co innego na forum.W ten sposób sami się załatwili.Dostanie się im od szefostwa.Żebym tylko wiedział,dla jakiego grubasa pracują,dla jakich banksterów...to sam bym tam zadzwonił i zapytał,czy wiedzą,jakich partaczy i nieudaczników zatrudnili? Bo oni właśnie tylko myślą,że myślą.
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-13 07:36
Ale ty sobie schlebiasz zeus.
Tobie sie wydaje ze wszyscy posiadacze funduszy cie czytaja.
Ciagle kreujesz sie na guru gieldy. Nawet nie przyjmujesz krytyki.
Ogarnij sie troche.
tedchom / 2013-06-12 23:37 / Tysiącznik na forum
Dobre...!
Zeus52 / 2013-06-13 00:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
A tak na dobrą sprawę,to plan "B" jest i to jest plan 10% korekty u Jankesów TERAZ,a nie kiedyś tam,jak mówią anale...Ale na razie to nie jest na pierwszym planie.Póki niedźwiedzie nie potrafią pokazać swej siły,to plan"B" pozostaje"z tyłu głowy". A na razie niedźwiedzie nie potrafią wykazać się siłą.Nie po wielkości świeczek to widać...są od tego wskaźniki...i tu miśki na razie leżą.Pewnie ponowne spotkanie na brzegu niebieskiej rzeki(ja mam MA50 w tym kolorze)doda którejś ze stron animuszu.Tyle,że wtedy RSI bardzo się już schłodzi...więc z tym animuszem w wypadku niedźwiedzi,nawet w razie naruszenia MA50...no...może być co najmniej dziwnie.
privy / 2013-06-11 11:30 / Tysiącznik na forum
Miedź ciągle w dół i w końcu ruda małpa musiała zareagować, panika na obligacjach uderza w pzu. Interwencje na złotówce zachęcają bardziej do wyjścia z rynku po stabilnych cenach. Czas chyba na falę ''c'' korekty na rynkach rozwiniętych i małe zamieszanie u nas.
Zeus52 / 2013-06-11 13:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,mam wątpliwości co do wystąpienia"C" u Jankesów...nie upieram się,to możliwe...ale mam wątpliwości.Także u nas...pogromu na obligacjach ciąg dalszy...a tymczasem kapitał gdzieś się czai...brak reakcji na PLN...stan obojętny. Zobaczymy,jak to się rozwinie,ale tymczasem tak to wygląda...wychodzenie z obligacji,a brak wypływu kapitału na zewnątrz.
ctc / 188.30.107.* / 2013-06-11 15:38
zeus znowu wciskal kit forumowiczom ze juz po spadkach i pora na zakupy
moze czasdacsobie spokoj z gielda?
jak nie potrafisz nie pchaj sie na afisz
Zeus52 / 2013-06-11 13:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrząc na szerokość konsoli(prostokąt?)na miedzi przed spadkiem,to zakres rażenia nie powinien zagrozić wyłamaniem dna...a to jednak pozostawia szanse na realizację długoterminowego scenariusza wzrostowego(max rekordy)...sygnał nadal będzie ważny.Tyle,że start odsunie się nieco w czasie.Oczywiście to musi być pod obserwacją...bo może się załamać.Chiny świętują,jak zwykle długo,trudno się więc spodziewać z tej strony jakichś działań po danych(bank centralny)...a pod ich nieobecność myszy mogą wiele...nawet miedź wyłamać w dół.
famous_idiot / 83.31.56.* / 2013-06-11 18:16
To znaczy, że nadal aktualne jest to co napisałeś przedwczoraj, że:

"może nastąpić start na nowe rekordy na miedzi(i to takie rekordy,że prezes Wirth mógłby być spokojny o swoje prognozy podwojenia kapitalizacji KGHM,licząc od 200PLN...sama cena surowca mu to załatwi)"

Ciekawe czym to jest podparte tam na Olimpie ?:) Wyłamanie miedzi jest faktem nie od wczoraj, a co było motorem przez ostatnie 10 lat?
http://stooq.pl/q/?s=hg.f&c=30y&t=c&a=lg&b=0
(mam nadzieję, że nie odpiszesz tym razem że ty to Zeus, tylko coś o tej miedzi :)
Zeus52 / 2013-06-11 18:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak,to jest aktualne,ale pod warunkiem,że masz na myśli cały wpis,a nie wyrwany z kontekstu fragment,oraz wpis dodatkowy,ostrzegający przed pohopnymi decyzjami Questa....jako całość tak,ale jako fragment nie! I proszę uważnie przeczytać...uważnie. Całość. A co do miedzi...owszem...JEŚLI obroni się sygnał zakupu...ciąg dalszy ten sam.
Zeus52 / 2013-06-11 12:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie wiem,czy nie za wcześnie odtrąbiłem rozpoczęcie korekcyjnego"B" na Nikkei...nie mam pewności,bo możliwe,że muszą wcześniej coś wymalować na H4...taki sobie układzik...a więc nadal wszystko możliwe.
Zeus52 / 2013-06-10 17:11 / 10-sięciotysiącznik na forum
Widziałeś 10PLY.B? Na obligacjach robi się powoli masakra...
Zeus52 / 2013-06-10 11:41 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i pamiętajmy o prowzrostowych flagach na jankeskich indeksach i kontraktach...na DJ została wybita w górę już w piątek...
Zeus52 / 2013-06-10 10:37 / 10-sięciotysiącznik na forum
No i słusznie,też tak sądzę.Wiedźmy dopiero w następnym tygodniu...i muszą być wtedy na odpowiednim i niemałym,tak mi to wygląda, poziomie. A jak widać,kapitał który uciekał z obligacji do Japonii,też do skarpety nie poszedł..."B" się rozwija.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy