22 III - 26 III

max1224 / 2010-03-21 19:15
teraz już nawet wątku nie ma komu założyć?
naprawdę niedobrze
przyszły tydzień cóż może jeszcze dzień dwa korekty i powinno być pucowanie okienek
Wyświetlaj:
privy / 2010-03-21 21:33 / Tysiącznik na forum
Pucowanie to wydaje mi się na kolejny tydzień, a i to można by interpretować jako okazję pod dystrybucję. Zatem wszystko co zostaje to technika, a ta wskazuje na pewien kryzys trendu wzrostowego popartego ruchem na walutach. Według moich kresek ostatni podskok na złocie, miedzi należy traktować jako korekty. Z tego obrazu wyłamuje się na razie ropa. Wiadomo, że te 3 elementy nie mogą się rozjeżdżać na dłuższą metę więc ktoś tu kogoś w końcu przeciągnie. Złoto jest w pewnym newralgicznym punkcie i zjazd poniżej może już zapoczątkować nowy spadkowy kierunek.
devil000 / 2010-03-21 21:55 / Bywalec forum
czyli opuszczaja szalupy a orkiestra gra dalej cwaniaki tez zaczolem powoli wierzy w ten balon i sam sie wystraszylem jak te wrosty odzialuja na psychike mimo braku ich podstaw a to mi dalo do myslenia ze trzeba zrobi inaczej i nie zdziwilbym sie jak to jeszcze ciut urosnie
privy / 2010-03-21 22:28 / Tysiącznik na forum
Wiesz, to wszystko zależy z jakiej gumy ten balon. Ja niczego nie przesądzam tylko obserwuję zmiany i szukam przesileń, o reszcie decyduje rynek. Niewykluczone,że jeszcze uderzymy w górę, by rozwiać wszelkie wątpliwości co do trendu i na koniec zonk. Ponownie zbliża się czas na szybkie decyzje w przeciwnych kierunkach.
devil000 / 2010-03-21 22:58 / Bywalec forum
no zgadzam sie z rynkiem nie wygrasz treba sie nauczyc z nim zyc i nabrac szcunku tylko zastanawiaja mnie wzrosty my sie glowimy zeby ugrac kilka procent obmyslajac strategie piszac o balonach a ktos zababia 100% wiedzac kiedy wziasc i kiedy wyrzucic o ile nasz maly rynek latwo wysterowac o tyle raczej w stanach to nie mozliwe wiec pod cos musza grac i to nie dane tygodniowe czy jakies czynniki makro analiza at i fundamentalna malo ostatnio przy tych cyrkach sie sprawdzala
tedchom / 2010-03-21 23:06 / Tysiącznik na forum
nie wydaje mi się aby było tak łatwo, ale obserwujemy że można próbować:) coś po kościach czuję że korekty jeśli już, to nie będzie za dużej raczej obstawiam wzrosty, bo zbyt dużo osób liczy na dalszy spadek tak czytam przeróżne analizy i prorokują zjazd więc raczej tak nie będzie.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy