24 VI - 28 VI

privy / 2013-06-24 21:27
Widzę, że open tygodniowy popadł w niełaskę i stał się pewnego rodzaju miejscem kuracji dla pewnych frustracji. Ataki personalne to dziecinada. Jak ktoś ma inne zdanie na temat obecnej sytuacji to niech nas oświeci i zmierzy się z rynkiem, czas zweryfikuje.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2013-07-01 12:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na miedzi poszła wcześniej linia trendu spadkowego poprowadzona na H4...był jej test w postaci ruchu powrotnego,a teraz pękła z przytupem LS o-RGR...pisał o tym Rzeźniczek w ubiegłym tygodniu na stooq...już nie powiem,kto go do tego przekonał...hi,hi.
ctc / 94.197.127.* / 2013-07-01 12:32
...przechwalek ciag dakszy hi hi....
Zeus52 / 2013-07-01 13:54 / 10-sięciotysiącznik na forum
Oczywiście...czemu nie.Niestety bywam szczery aż do bólu i czasem zastanawiam się,czy nie przekraczam granicy pomiędzy szczerością,a głupotą,pisząc zbyt wiele.Ale to fakt...podesłałem Panu Jackowi swoje wykresy i swoje spostrzeżenia....inne od ogółu.On odpisał,że jest nieco sceptycznie nastawiony co do dalszego ciągu,ale to co piszę ma sens i PRZYNAJMNIEJ na większą korektę można liczyć...więc po przeanalizowaniu wszystkiego...co z resztą opisywaliśmy WCZEŚNIEJ na forum wspólnie z"alem",zamieścił tekst,po odpowiednim skróceniu na stooq.pl w środę pt:"Miedź przed szansą". I tyle.Gadaj sobie zdrów,co chcesz...ale jak nie masz nic więcej do powiedzenia,poza zaśmiecaniem forum...to zastanów się przedtem nad sobą,zanim coś napiszesz.Bo to,co piszesz,to świadczy tylko o tobie...nie o mnie,o nikim innym...TYLKO O TOBIE! Tobie się tylko wydaje,że piszesz o kimś...w rzeczywistości piszesz o sobie,pokazujesz wszystkim kim jesteś.Każdy twój wpis...to tylko ty! I nikt więcej.Dlatego pisz sobie...przedstawiaj się wszystkim wkoło,kim jesteś.
Zeus52 / 2013-07-01 00:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurna,miałem iść spać...ale jak tu spać przy UJ? Dobra,na razie....od czego są s/l. Dobranoc All.Karaluchy pod poduchy.
Zeus52 / 2013-07-01 00:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,przy preferowanych longach na UJ(jak niżej)...i właśnie leci kabarecik...trudno o coś innego,jak eski na ED.Ale czas spać...zostawiam chwilowo kramik.Nie wiem na którą nastawić budzik...bo dane z Japonii niebawem,ale z chin później
Zeus52 / 2013-06-30 23:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
To poniżej(ewentualne spadki ED) oczywiście nie powinno mieć w tym układzie najmniejszego związku z zachowaniem surowców,wręcz przeciwnie...bo USD/JPY!!!
Zeus52 / 2013-06-30 23:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jeśli chodzi o jakieś wskazówki na jutro...może w/g EUR/USD...to dolar(dollar-index) nadal chce rosnąć.Wystarczy rzut oka na USD/JPY...po wybiciu w górę konsoli-flagi.
Zeus52 / 2013-06-30 19:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
Oj,może być jutro ciekawie. Cały dzień odczytów PMI itp. W nocy Tankan-Japonia i PMI-Chiny,później Europejskie odczyty PMI,a na końcu ISM Jankesów.
chcacywzrostow / 86.46.216.* / 2013-06-30 19:39
Czyli w gore czy w dol? Jakie prognozy na nowy tydzien?
Zeus52 / 2013-06-30 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorki.źle to ująłem...na Wig20 mamy naruszenie,ale szeroki rynek tego nie potwierdza...tam trend nadal bez zmian-wzrostowy. A naruszenie na Wig20...może pozostać tylko chwilowym naruszeniem...Nic więcej nie wymyślę w tej chwili.
Zeus52 / 2013-06-30 22:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Też chciałbym twego samego...:) Naprzemienne świece o takich rozmiarach...możliwa"kanapka"...to sygnał zwrotu,a więc ruch w górę.To samo sugerują surowce. Ale tak naprawdę chyba nikt nie wie,co będzie.W każdym razie,póki na Wig20 jesteśmy ponad średnioterminową linią trendu wzrostowego...to trend jest wzrostowy...i taki scenariusz obowiązuje.
privy / 2013-06-30 23:03 / Tysiącznik na forum
wigwam w zielonych w cenach zamknięcia może być jakąś wskazówką na kupno i ustawienie SL
Zeus52 / 2013-06-30 23:35 / 10-sięciotysiącznik na forum
Widzisz to może jakoś inaczej...jakaś jeszcze inna opcja od tej poniżej? bo tu rano będzie się liczył refleks...nie będzie czasu na gadanie i pisanie.
Zeus52 / 2013-06-30 23:29 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tak naprawdę,to chyba nikt nie wie,co dalej...mam oczywiście na myśli najbliższą przyszłość.Bo tę długą i tak widzę pozytywnie,a nawet bardzo pozytywnie. Ale na teraz...? Na najbliższe tygodnie? To zagadka. A jeśli chodzi o ultrakrótkie terminy(FRX-CFD)...gdyby tak z dobrego otwarcia...zjazd...a później zwrot i np szpulka z dolnym cieniem na daily? bo tak może być na SP-futures. To może nie wypalić...bo równie dobrze mogą na daily wkroczyć do gry"pianiści"...:)) Ale od czego są stop/lossy.
Zeus52 telef. / 95.41.115.* / 2013-06-28 21:37
Widzę,że jak mnie nie ma,to nie ma nikogo,pusto jakoś. Ja zajęty byłem,inni pewnie teź. Wczoraj w ostatniej chwili wrzuciłem longa,b_uy,punkt o 16:45....później miałem ciężkie sny,jak widać po godzinie wpisu na forum...trochę przedwcześnie zamknąłem longi,zaraz po porannej luce hossy,później musiałem polować na dno...właściwie nawet lepiej wyszło. Później Jankesi...też polowanie...wszak mamy ostatnią sesję miesiąca,kwartału i półrocza,więc na co można było polować w godzinach popołudniowych...wiadomo. I tak skonany jestem,że też zostawiam plany na weekend. Z resztą,co tu planować....
ctc / 94.197.127.* / 2013-06-30 21:29

Widzę,że jak mnie nie ma,to nie ma nikogo,pusto jakoś.

Zeus uwielbia sobie schlebiac
Lubi czuc sie potrzebny.
Ale nisko upadl. Zachowanie gidne 12- latka.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-28 21:47
Co tu pisac,ogladam siatkowke z Argentyna
,popijam piwko i zerkam okiem na jankow,co wybiora,takie pare kresek maznolem na szybko,ogolnie fotosika nie stosuje.falowo to niby i denko mogłoby juz byc rownie dobrze ,co wybiora?http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c45244a461b5fd1.html
Zeus52 / 2013-06-28 22:44 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie ma co gadać...działo się dzisiaj,oj działo na wszystkim...stąd pewnie nikt się nie odzywał,wszyscy zajęci i totalnie zmęczeni. Nadchodzi nowy miesiąc,więc gdybać też nie ma sensu...
Zeus52 / 2013-06-28 04:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie wiem,co się stało,ale mamy dziwny skok w górę na ED,surowcach,futures...dane z Japonii były po pierwszej w nocy...stąd ta luka hossy na Nikkei...ale wyskok na ED i surowcach wygląda,że był o 3:00...
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-27 15:38
Pisałem ze czekamy na test 2132 50% ruchu wczoraj myslalem z epierw tam zejdziemy i zerkamy za l,jednak do gory,wiedz dzis poszło do testu...ogolnie te zejscie mnie nurtowalo fw tak ale bez w20...wybronia 2105-8fw albo lecimy,w20 2148? min cel powinien byc zejcia w20 2130 ale ja sie nie znam...janki jednak wyzej,nie cofneli do l wiedz czekamy pomiedzy 1615-25 do s na cofke
Zeus52 / 2013-06-27 18:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Miałeś rację...a ja nie doceniłem OFE i ich zawziętości w walce o stołki...
privy / 2013-06-27 20:39 / Tysiącznik na forum
Zamieszanie wokół ofe może spowodować, że właściwym będzie szukanie oznak odwrócenia trendu niż szukania poziomów. Przyjęcie I wersji projektu oznacza, że ofe z dnia na dzień będą miały 100% zaangażowania w akcje co powinno je teraz zmuszać do jego redukcji i to bez względu na cenę.
Zeus52 / 2013-06-27 21:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
Teoretycznie to byłby wariant najlepszy...ale Donald popełnił błąd,sugerując poparcie dla wariantu trzeciego,a także odrzucając krańcowe rozwiązania...to był błąd największy...zawsze mówiłem,że litość to zbrodnia...:) Jak się kogoś powala,to nie podaje mu się ręki,by się podniósł...bo cię uderzy...po prostu,jak próbuje się ruszać,poprawia mu się kopem.Tak jest z OFE. Pewnie analitycy będą mędrkować,że to Gminna Spółdzielnia przeceniła GPW...ale nie wiem,czy ktoś powie...na czyje zlecenie to zrobiła? Może to się wydać kuriozalnym stwierdzeniem,ale sadzę,że gdyby teraz ktoś zaproponował,by rząd powrócił do odrzuconych opcji,w tym do opcji całkowitej likwidacji OFE...a Tusk powiedział,że to rozważy...spadki skończyłyby się,jak nożem uciął....pewnie nagle Gmina i inni Mordechaje...sorry...Mordasewacze też by zmienili zdanie...A co! Jak chcą szantażować,to niech wiedzą,czym to grozi!
Zeus52 / 2013-06-26 22:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
I wypada na to,że nie mam na co narzekać,bo eski zajęte na 1-minutowkach(w połączeniu z wybiciem longów na tychże) zaczęły profitować.Teraz obniżamy stop/loss dla esek...aby było choć minimalnie na plus.
Zeus52 / 2013-06-26 21:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja to mam tak...ruch odbywa się pomiędzy dwiema moimi kreskami...to są drgania na 1-minutówkach,niewidoczne nawet na większych interwałach...idealnie poziome drgania....eli+hedgingowe eski...i stop/lossy: dla elek poniżej prostokąta,dla esek powyżej prostokąta....O! To miała być rada,a wypadło,że właśnie,w trakcie pisania s/l-ki z longów mi wybiło....nic to,jak eski nie wypala,bo tak po prawdzie nie jestem do tego przekonany...to jutro tez jest dzień...ta miedź mi szwankuje nieco...
Zeus52 / 2013-06-26 21:13 / 10-sięciotysiącznik na forum
S&P...CFD...górna banda na H4 zaliczona w punkt= 1600,90p.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-26 12:25
Witam a pisalem 2249,inaczej 2136 ale jesli tam zejdziemy to prawie pewne ze 2070 zrobia(2068 abcd o ktorym byla mowa) ,czasami jeszcze szklana kula działa hihi;-)piekne zejscie,chodz oczekiwale ze chyba pierw w gore 2211 lub nawet 2250-70 zanim to sie stanie...mamy dywergole na rsi,szczegolnie na cci (pisalem o nich przy 2490) tylew ze do spadku...2213 wazna kreska na w20,intra 2149fw ale 2132 fw byloby milo aby teraz cofneli...sp na 1601-2 i cofka na 1576 hm
Zeus52 / 2013-06-26 15:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
Poszli z atakiem na linię trendu na H4 na copper-CFD...jest na 3,0755$/lb.Zobaczymy,co dalej...czy od tego poziomu jeszcze zawrócą...biorąc pod uwagę świece dzienne,mogliby odpocząć,zrobić szpulkę przystankową...ale jeśli jednak linia na H4 pęknie w górę teraz,to powinno to być z przytupem.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-26 15:57
poszli orgierkiem na 15min cooper;-)ja malo gram na surowcach tak smao jak na walutach,patrzac na 8h jankow,daxa to powinno byc wyzej nawet jesli by cofneli teraz...
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-26 15:59
do tego patrzac na tyg interwal na cooper to jakby zrobili kompletna strukture spadkowa,stst zglasza dywergol byka na nim
Zeus52 / 2013-06-26 16:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
Copper...też napisałem,ze na RSI-weekly mamy dywergola byka...ale powinniśmy z tym jednak poczekać na koniec tygodnia...bo to może być przedwczesne...świeca tygodniowa jest wszak w trakcie produkcji...Ale fakt jest faktem,że to MOŻE być ciekawa jazda.Podkreślam...MOŻE!...żeby później nie było niejasności.
Zeus52 / 2013-06-26 16:18 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie byłoby niczym zdrożnym,gdyby jednak zaczekali,może tak zrobią,małe i średnie interwały przegrzane,wymagają odpoczynku...mamy jeszcze 2 świece H4 do końca dnia....jakaś H4...szpulka z dolnym cieniem by nie zaszkodziła...a po północy atak.Zobacz,jak by to wtedy pięknie wyglądało na daily!Korpus,szpulka,korpus daily...Ale spierał się z nimi nie będę,gdyby atak przypuścili wcześniej. Teraz patrzymy na S$P...miedź też patrzy! A S&P zbliżył się do górnej bandy kanału spadkowego...CFD oczywiście mam na myśli...więc rodzi się niepewność,jak przy każdym oporze. Ale dochodzimy do finału miesiąca,kwartału i półrocza...więc(?)
Zeus52 / 2013-06-26 15:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zwróć uwagę na copper-CFD..."W",które przekształca się w o-RGR...to jakby klejenie się do spadkowej,prawie miesięcznej linii trendu na H4...a jak się klei,to będzie chciała ją połamać.Ta linia jest w grze,ponieważ w nocy została zaliczona w punkt...precyzyjnie co do punktu,nastąpiło odbicie od niej w dół...ale tylko do poziomu lewego ramienia...gdyby to miała być o-RGR,gdzie głowa ma postać"W" intra(?).Czyli,podsumowując,na miedzi nalezy się spodziewać ataku i wyłamania w górę spadkowej H4...oczywiście,są inne opcje,ale to scenariusz bazowy.
al_ lub wierny czytelnik / 89.70.15.* / 2013-06-26 15:31
zszedl na sar miedz dzienny i dywergole na dziennym,kto wie,kto wie;-)
privy / 2013-06-26 14:08 / Tysiącznik na forum
Sporo elek wyczesano na tym zjeździe. Może być trudno zjeżdżać.
tedchom / 2013-06-26 13:52 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj zaczynam wychodzić z s na l zobaczymy jak to wyjdzie robię zlecenie i wyjeżdżam na jakiś czas
Zeus52 / 2013-06-25 22:59 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jutro rano o 10:00 ma być konferencja w sprawie OFE...gdyby ktoś jeszcze nie wiedział,to przypominam.
Zeus52 / 2013-06-25 19:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Tymczasem wskaźniki dla gold i srebra spadły mi jeszcze niżej...srebro i gold,to już kiedyś pisałem(przy okazji rozbieżności ze wskazaniami z miedzi.Cóż miedź pokazuje mi nadal bez zmian,bardzo wysoko...natomiast dla srebra i złota dotąd były poziomy z 2009r...a obecnie z 2008...i to minima,dno z tego roku dla srebra,a nieco wyżej,ale mniej niż 1100$/ozt dla złota.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy