29.06-03.07mBank

kazumi / 2009-06-30 02:09
U mnie bez zmian na tą chwilę:-)
Wyświetlaj:
kazumi / 2009-07-02 22:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Marcie chyba się nie odważyłeś zasiorbać skyeur?
u2mart / 2009-07-02 22:11 / Tysiącznik na forum
Jak nie jak tak
Dywidenda wpłynęła zgodnie z planem więc sam widziałeś co się stało na twoich liniach hehe ))) A poważnie to nie skusiłem się jeszcze ale kto wie co będzie jutro.
kazumi / 2009-07-02 22:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
przed walnym (14 lipca) powinno coś ruszyć takie chodzą plotki a co będzie zobaczymy:-)
kazumi / 2009-07-02 22:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Choć polotki takie to mogą rozsiewać ci którzy mają akcje i szukają kogoś kto od nich odbierze:-)
u2mart / 2009-07-02 22:32 / Tysiącznik na forum
Wszystko możliwe jak to na szulerni a szczególnie na spółkach gdzie spekuła rządzi a nie Mart i Kazumi )
kazumi / 2009-07-02 22:49 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie pozostaje nic innego jak spokojnie czekać na rozwój sytuacji:-)
Pozdrawiam
u2mart / 2009-07-02 22:51 / Tysiącznik na forum
3m się i powodzenia z twoją flotą lotniczą )
Pożyjemy zobaczymy, miejmy nadzieję że będzie dobrze
Pozdrówka
u2mart / 2009-06-30 17:35 / Tysiącznik na forum
Hejka
Jak widzę twój sky póki co czeka na potężne miejmy nadzieję wybicie )
Ja też prawie bez zmian, czyli zielony na lekkim minusie,odrabiająca straty powoli tpsa i mercor a z nowości mały pakiecik Bogdanki która całkiem całkiem póki co
Pzdr
kazumi / 2009-06-30 22:06 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Na wienerborse skyeurope dzisiaj +11,11% (raczej odreagowanie wczorajszego spadku) i chodzi 20 eurocentów co przeliczając po kusrsie euro NBP ok 4,47 daje 0,89zł a gpw 0,91zł czyli jest jeszcze pole do spadku:-)Narazie czekam spokojnie na dalszy rozwój wypadków, bez jakiegoś pozytywnego infa ze spółki będzie ciężko żeby poszło dynamicznie w górę. Zostawiłem sobie jeszcze na uśredninie choć wolałbym tam więcej nie pchać. Zobaczymy.
Wiem co u Ciebie bo piszesz u modliszki a ja tam nieraz zaglądam, powodzonka życzę.
Pozdrawiam
u2mart / 2009-06-30 22:22 / Tysiącznik na forum
A ja nie wiem co u Ciebie (((
No poza tym że masz trochę sky )
Gdzie te długie wywody i analizy jakie kiedyś zapodawałeś hmmm??
Pewnie teraz lato lepiej się piwka napić gdzieś nad wodą niż na necie siedzieć ( właśnie wróciłem z parku z małego co nieco ))))
Szkoda że ta tpsa na koniec tak spadła no ale jak i cały Wiguś.
Póki co bogdanka elegancko idzie ale nie mam jej za dużo procentowo bo tpsa i zielony blokuje dużo.
Jak twój sky nie odbije do czwartku to zakupię go pewnie za kasę z dywidendy za tpsy.
Może nam się uda jak kiedyś z AA
Pzdr
aplikant / 2009-07-01 11:20
A co myślicie o ponownym wejściu w AA ?
zbig150 / 2009-07-03 16:27
Długoterminowo jak najbardziej tak,bo jak nie teraz to kiedy.W krótkim terminie nie.
u2mart / 2009-07-02 22:51 / Tysiącznik na forum
AA raczej nie teraz, trzeba czekać
romuald_z / 2009-07-02 12:02 / Bywalec forum
Witam. Wreszcie USD ruszył w górę. Spadki zjadały cały zysk na fundach azjatyckich. Może teraz da zarobić. Na GPw na razie wchodzić nie zamierzam, ale chyba powiększę udział w chinach.
W eMaklerze do poprzednich zakupów dorzuciłem wczoraj azotytarn i czekam na DUUZY zysk z małych pieniędzy :) Pozdrawiam
aplikant / 2009-07-02 17:47
Witam. Ja wyszedłem częściowo z AA 2012 i za kase z tego wszedłem na GPW. Do Lubawy dorzuciłem ECHO, POLNORD i MEWE, przyczym MEWA pewnie będzie trzymana przez miesiące, jeśli nie przez lata. Zaczynam żałować Lubawy, bo ta spółka chyba przez cały czas ma trend boczny. Liczę na POLNORD, bo wszedł w niego duży fundusz, a ECHO wydaje mi się lekko niedowartościowane. Obym się nie pomylił. Pozdrawiam
kazumi / 2009-06-30 22:36 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ci powiem że nie takie trochę tego skyeur., być może przesadziłem, poniosło mnie, takie prawo początkującego:-) Jak były te duże spadki a później paroprocentowe odbicie wolumen był bardzo duży, przez ostatnie parę sesji jest już spokojnie, kurs krąży koł 90 gr, inwestorzy czekają na info...
A uniDolara po jakiej średniej cenie kupiłeś? Będę wiedział jak stoisz:-)
Jeśli chodzi o fundy to jeżeli mocniej skorekci to prawdopodobnie nabędę trochę jednostek (zakup rozłożony w czasie). Warto mieć coś co odzwierciedla (przynajmniej ma) główne indeksy a nie tylko pojedyńcze spółki które mogą się zachowywać różnie, przykład tpsa:-)
u2mart / 2009-06-30 22:42 / Tysiącznik na forum
Unidolar dokładnie nawet nie wiem bo bardziej śledziłem kurs NBP i kupowałem począwszy od jakieś 3.16 do nawet 3.26 więc średnia niewiele ponad 3.20
Tak więc na dzień dzisiejszy niewielka na nim strata.
Najbardziej boli tpsa bo mam tam 25% środków i na razie minus (
Niech się dziad lekko odbiję i się pozbędę gada.
Generalnie nie jest zle ale minus a to jak sam wiesz może złościć
kazumi / 2009-06-30 22:56 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

ale minus a to jak sam wiesz może złościć

jak zobaczyłem skyeurope -18% w jedną praktycznie sesję to pomyślałem że no to mnie na początek przewiozą, ale podwoiłem stawkę i czekam. Czekam na powrót kapitału spekulacyjnego:-)
u2mart / 2009-06-30 22:58 / Tysiącznik na forum

Czekam
na powrót kapitału spekulacyjnego:-)

To jak tylko dywidendę z tpsy wypłacą to się doczekasz hehhe )))
kazumi / 2009-06-30 23:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Uważaj bo potrafi tym mocno zatrząść, sam się o tym przekonałem. Nie namawiam ani nie odradzam:-))
u2mart / 2009-06-30 23:07 / Tysiącznik na forum
Spokojna twoja rozczochrana )
Coś wrzucę w ten papier pod warunkiem że nie wzrośnie do kasy z dywidendy.
A że nie dużo to nie będę miał ciśnienia w razie dużych wahań
kazumi / 2009-06-30 23:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Widziały gały co brały:-)
romuald_z / 2009-06-30 19:53 / Bywalec forum
Witam. W czwartek sprzedałem YAWAL (+13,6%) i kupiłam Kopex a wczoraj Synthos. Na razie nie tracę
kazumi / 2009-06-30 21:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

sprzedałem YAWAL (+13,6%)

Gratki:-)
~aplikant / 213.199.222.* / 2009-06-30 09:44
kazumi, co myślisz o akcjach Lubawy i Sanwilu? inwestujesz w ogóle w spółki "groszówki"?
kazumi / 2009-06-30 22:20 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
A tak na marginesie to nie wiem czy śledziłeś wątki Mbankowe wcześniej ale ja dopiero niedawno aktywowałem emaklera i rozpocząłem przygodę z akcjami (wcześniej tylko fundy) także w tym polu doświadczenia brak :-) Jak dotąd tylko skyerope wziąłem ale narazie jestem na kilkuprocentowym minusie, czekam na dalszy rozwój sytuacji.
aplikant / 2009-06-30 22:29
Śledziłem wątek mBankowy pod względem fundów. Akcje zupełnie odpuściłem. W fundach ma PKO FIO w obligacyjnych od 10.2008 r. oraz Allianz Budownictwo 2012 i Allianz Akcji Plus. Najlepej oczywiście wygląda AA około 10% od maja 2009.
Jeśli chodzi o akcje, to zastanawiam się nad kupnem Elkopu za 1 gr. Każdy wzrost przyniesienie przynajmniej 100%, a niżej chyba już nie spadną. Pozdrawiam
kazumi / 2009-06-30 22:59 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Elkopu za 1 gr

z tego co wiem to niżej chyba sie nie da. Powodzonka.pozdrawiam
kazumi / 2009-06-30 21:43 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie interesowałem się tymi spółkami, choć Sanwil jest na liście alertów i z tego co mi się coś kojarzy ma problem z opcjami walutowymi, ale ta informacja wymagałaby dokładnego sprawdzenia. Ogólnie na takich groszówkach jak Sanwil nie inwestowałem, 1 grosz powoduje dużą zmianę procentową a płynność jest bardzo niska. Spekulacyjnie można dużo stracić lub zyskać, chyba że ktoś wierzy w spółkę i bierze długoterminowo.
Pozdrawiam
~aplikant / 89.76.45.* / 2009-06-30 22:07
Słyszałem o problemach z opcjami Sanwilu. ale nie wiem w co wejść. Przez długi czas bylem poza grą i straciłem trochę rozeznanie. Wczoraj sprzedałem Armature i wszedłem w Lubawę (słyszałem, że mają szansę na kontrakty w Chinach). Jak na razie jestem na lekkim minusie. Zastanawiam się, czy po wzrostach trwających od marca nie trafiłem na korektę. Mam nadzieję, że nie kupiłem na górce. Gratuluje jednemu z przedmówców YAWALU. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy