Forum Forum dla firmKadry

5 tys. dla bezrobotnego, jeśli się przeprowadzi

5 tys. dla bezrobotnego, jeśli się przeprowadzi

Wyświetlaj:
iruś / 194.63.133.* / 2009-03-28 20:26
śmiechu warte.Na co pierw jak wynajęcie mieszkania to od 1000 do ...to zależy gdzie a płace sa takie jakie są i co bezrobotny z prowincji przeprowadzi sie i za pensję w supermarkecie wyżywi siebie bo na kupno mieszkania nie zarobi.Ja pracuję dokładnie 100 km od miejsca zameldowania i płacę za mieszkanie a i tak ciągle Urząd skarbowy czepia sie że mieszkam gdzie indziej niż pracuję...bzdury...
melonik / 2009-03-29 18:09
Ziomuś, kto Cię rzeźbił, kawał drewna zmarnował, kumpel mieszka w Poznaniu i za wynajęcie pokoju 4 na 5 płaci 350zł, także nie traci kokosów a mieszka na wildzie, także luz, a gadanie że to jest złe, to kpina, ja nie widzę problemu w takiej pomocy, jeżeli tylko znajdę pracę gdzieś dalej od chaty to zaraz wyjeżdżam z podaniem o money, Pozdrawiam 3mka
Amm / 217.17.33.* / 2009-03-25 14:19
Autorowi tego tekstu radzę, by jeszcze raz przeczytał artykuł w Gazecie Prawnej.
Vjak Vendetta / 91.196.109.* / 2009-03-24 22:38
Gdy 5 lat w Polsce bezrobocie siegalo 20% lapalem praktyki studenckie zmieniajac zawod, potem wyjechalem 400 km od miejsca zameldowania-bo 50 km od domu pracowalem wczesniej przez 5 lat-i tylko slyszalem o aktywnym budowaniu bezrobocia (nazywali to zwalczaniem).
Teraz daja kase, ktora kiedys bardzo by mi sie przydala.
Zreszta-teraz tez nie mieszkam tam skad pochodze i tych 100 km nawet nie traktuje jako odleglosc-bo inaczej sie nie da, a j nawet nie czuje, ze cos i mi sie od tego panstwa nalezy, bo nic nigdy nie dostalem...gdy sie zamelduje dadza mi kase:)?
watpie, ale sprobuje
Pilsener / 2009-03-24 09:09 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Znajdą jednemu pracę:
- którą i tak ktoś by dostał (etat jest etat)
- a żeby te 5 tysięcy wypłacić zlikwidują kilka miejsc pracy w sektorze prywatnym, za to stworzą jedno w administracji - i o to chodzi, szwagier dostanie posadę przy realizacji tego typu absurdalnych programów pomagania ludziom za ich własne pieniądze
polakmaly / 83.15.89.* / 2009-03-24 08:50
UE wspiera rozbijanie rodzin?
substytut / 2009-03-24 08:42 / Money Maker
To w koncu 5 tys czy 2,5?

Poza tym nie widze powodu by z moich podaktow wyplacac komukolwiek "nagrody" ze szuka sobie pracy. Malo mamy zasilkow dla osob pracujacych na czarno? Jak wszystko co zwiazane z pieniedzmi, rowniez takie rozwiazanie bedzie sprzyjalo kombinowaniu "jak zarobic a sie nie narobic"

Najnowsze wpisy