Forum Forum inwestycyjneFundusze

120 tys. na okres 5 lat...

120 tys. na okres 5 lat...

Inwestorr / 83.25.11.* / 2007-07-06 16:20
witam, gdzie polecilibyście wsadzić 120 tys na okres 5 lat z wyjątkiem BPH dyn, (tam już mam trochę) chodzi mi o jak najlepszy zysk, co do ryzyka, jestem w stanie stracić jakieś 30 tys. z tego. Co polecicie?
TaS / 2007-07-06 22:47 / Tysiącznik na forum
hmmm nie wiem jak to jest, ale zauwazam pewną zależność - im większą kwotą ludzie dysponują tym i zadają pytania na tym forum tym mniej twórcze i ambitne są ich wypowiedzi...

i martwi mnie to. Zazwyczaj ludzie majetni sa bardziej kreatywni i szukają dobrych rozwiązań, nie interesują ich proste drogi... sa jednak wyjątki.

jesli można podpowiedzieć to podstawowym kryterium przy tej kwocie powinna być dywersyfikacja. Mimo, ze okresliles ile mozesz stracic (rozumiem,ze to uproszczony model ryzyka) to warto nie isc ostro, chyba, że to są Twoje drobne.

Zainteresuj sie Investor gold fiz - certyfikaty po 25tys ale moglbys sie nimi zabezpieczych, a reszta to mozna piekny portfel ustawic - tylko troche kreatywności :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy