Forum Forum inwestycyjneFundusze

A czym jest Skandia?

A czym jest Skandia?

wygodnaja / 2008-02-19 23:16
Skandia-fundusz z parasolem, podobno bardzo dobra jest. Ale czy na pewno najlepsza? Skoro odkładać to tak żeby zarobić i mieć zabezpieczenie. Poza tym nie słyszłam niczego konkretnego o innym funduszu parasolowym, a może jest i jest lepszy niż Skandia. Jeśli tak to jaki, jeśli nie to dlaczego..?
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
koku86 / 148.81.137.* / 2008-02-21 10:52
zgadzam sie z maxem ale sa jeszcze Aegon i AXA. Skandia to produkt z górnej półki (cos jak mercedes) opłaca sie wówczas gdy nasza składka miesieczna jest rzedu 1 tys zl lub roczna ok 10 tys (koszty od kaapitału sa na poziomie ok 3% zaleznie składki + opłaty administarcyjne ) jeśłi inwestycja do 10 lat i składka ponizej 500 zl to Aegon bo opłata1,9% a jak powyzej 10 to AXA bo najpierw 2,25 ale po 10 roku 1,25 plus bezplatne konto dodatkowe
max1224 / 2008-02-21 16:13 / Tysiącznik na forum
opłaca się też gdy nim właściwie zarządzać wtedy składka miesięczna może być niższa
max1224 / 2008-02-19 23:49 / Tysiącznik na forum
skandia to nie fundusz z parasolem!!!!
to polisa ubezpieczeniowa na życie z możliwością inwestowania kapitalu

24 fundusze krajowe, 21 funduszy zagranicznych i 4 fundusze gwarantowane,
korzyści prawno-podatkowe, niedostępne dla posiadaczy lokat bankowych oraz osób inwestujących bezpośrednio w fundusze.
i to jeszcze nie wszystko nie chcę abyś myślał że mam w tym interes nie nie jestem sprzedawcą a klientem który znalazł w tym produkcie własny sposób na wzbogacanie
wygodnaja / 2008-02-20 21:39
Ok, dzięki. Ja własnie słyszłam same dobre rzeczy o Skandii, zadowolonych klientów,o dobrym zarządzaniu i szerokiej ofercie(np.PM3, PM4) i bezpieczeństwie. Dzieki za info
Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy