Forum Polityka, aktualnościPolityka

Adwokat Kaczmarka: Nie mam kontaktu z klientem

Adwokat Kaczmarka: Nie mam kontaktu z klientem

Wyświetlaj:
Stop złodziejom / 83.21.79.* / 2007-08-30 22:11
Kaczmarek składał juz zeznania przed prokuratorem w sprawie przecieku. Jesli kłamał to sad go aresztuje i będzie siedział. Gorzej jesli nie maja mocnych dowodów. Ziobro wygłupił by sie kolejny raz. To bardzo zaszkodzi PiSowi w wyborach.
Juz jutro sąd zadecyduje o areszcie.
Co do wielkiego złodzieja i oszusta Krauzego. Był dobrze okopany i obstawiony politykami, ich zonami i dziecmi. Kazdy kto cos wie o komputeryzacji ZUSu i innych urzędów chętnie napluje Krauzemu w twarz.
Mam nadzieje ze pozostali oligarchowie wylądują w pudle.
Osobiscie zetknąlem sie z miernotą Kulczykiem. Dureń powiniem pracowac MOPem. Pracowało u niego całe bezpieczniactwo - Czempiński, Czerniak i Modecki. Dysponowali biblioteką mateiałów do szantazów. Czekam kiedy rano jadac do pracy usłysze ze zatrzymali tego durnia.
wczoraj / 2007-08-31 00:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a ktos ty? czy nie czasem ten zazdrosnik, ktory nie umial wykorzystac przelomu 89/90? siedziales z kumplami i piwo zes chlal a wystarczylo taka budke nowa otworzyc i bys byl teraz chlopisko, nie chlopisko ale panisko
nocnik składany / 84.234.0.* / 2007-08-30 18:46
Kaczmarek to taka noga zamiast ręki od Wałęsy. W czym rzecz, ano Wałęsie możni kazali przegrać wybory z Goleniem i ten to Wałęsa chciał podać nogę Goleniowi a nie rękę. To zadecydowało o przegranej Bolka. O przegranej Stana Tymińskiego zadecydowało to, że swoją babę bijał co podano w przekaziorach. Natomiast dzisiaj możni zadecydowali, że ma wygrać PO ale doskonale wiedzą, że bez prowokacji wygra powtórnie PiS. Dlatego wypuszczono dywersanta Kaczmarka o którym wiedział i PiS i PO. Kaczmarek ma sprawić, że wygra PO. Trzeba przecież przyjąć traktat eurokobucu. Trzeba sodomitom oddać polskie dzieci w adopcję i wiele innych rzeczy, które Orwellowi ani Mrożkowi do głowy nigdy by nie przyszły. PiS jawi się jako partia konserwatywna w sferze obyczajowej, więc PiS-owi nie wypada oddawać dzieci pod dach sodomitów itp. Zabawa więc trwa szalalalala a polaczki i tak z łapkami w nocnikach. Zresztą inaczej by już i tak nie umieli co z rękami zrobić.
sab / 217.197.71.* / 2007-08-30 18:14
Dziwne że Kaczmarka aresztowanu u znanego reżysera czyżby przekazywał Kaczmarkowi dalszy scenarjusz wydażeń i się nie udało !!!!
tompot / 2007-08-30 17:10 / portfel / Bywalec forum
Skończy się na tym, że Sąd odmówi wydania postanowienia o tymczasowym aresztowaniu i wypuszczą go po dwóch dniach. Bo niby jakie dowody ma Prokuratura, że Kaczmarek składał fałszywe zeznania.

A Ziobrze przypominam o zasadzie "nemo iudex idoneus in propria causa" - ale gdzie on tam się przejmuje jakimikolwiek zasadami poza "zasadami Najwyższego Sternika J.K.".
Handel wyrokami / 83.21.80.* / 2007-08-30 16:54
A kiedy wezmą sie za synka Nepoty którego tatus - Kaczmarek wepchnął na studia prawnicze robiąc krzywde osobom które miały dwa razy wiecej punktów od Nepoty a nie zostały przyjęte na studia.
Mam nadziej ze nepocie postawią tez zarzuty za tą nepotyczna korupcje
pipoipoip / 195.212.74.* / 2007-08-30 16:42
Super

Kto ujawnia grzechy PiS to "składa fałszywe zeznania" i zaraz go aresztują. Szczególnie jeśli te zeznania mogą wpłynąć na wynik wyborczy PiS.

A ci co mogą obciążające PiS zeznania potwierdzić też są profilaktycznie zamykani, żeby w celi z grypserą zastanowili się czy na pewno chcą je potwierdzić, czy może będą skłonni do współpracy z PiS.

Pokażcie mi teraz innych odważnych członków rządu i partii PiS którzy by zechcieli ujawnić nadużywanie władzy przez Kaczoziobrych? Przecież mają wtedy perspektywę porannej pobudki przez ABW za "składanie fałszywych zeznań".
Marcinkiewicz wiedział czym grozi krytyka Kaczyńskich i szybko wycofał się z opowieści o inwigilacji jego osoby. Inaczej pewnie po przylocie do kraju powitałoby go na lotnisku ABW.
wczoraj / 2007-08-30 16:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oto zaczela sie kampania w wykonaniu pisuariatu,
pis moze jedynie zyskac w poparciu przez takie dzialania bo noz okaze sie, ze ktos zostanie skazany,
z drugiej strony jesli zarzuty okaza sie nieprawdziwe to ciemnogrodowy elektorat pisu ponad 20 procent i tak przy nich zostanie, wiec pisiaki nie maja nic do stracenia
dzisiejszy / 83.24.201.* / 2007-08-30 16:51
wczorajszy - słuszna konstatacja. Nie ma rady na wyborców PIS-u.
wczoraj / 2007-08-31 00:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i nie musisz argumentowac dlaczego, na tym polega demokracja, ale po wielokrotnych klamstwach twojego wodza nazwie cie ciemnogrodzianinem, czyli czlowiekiem, ktory nie uzywa pewnej czesci ciala i to jest moje prawo
lciesiel / 2007-08-30 16:10 / Bywalec forum
He, he.. "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
?! / 2007-08-30 16:17 / Tysiącznik na forum
Tych "wilków" będzie więcej! Wszak PiS jest w fazie schyłkowej i kandydatów do p****** niemało...
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-08-30 16:10
Tak kadencja dla rządu PiSuariatu powinna trwać dwa razy dłużej to może by się wywiązali chociaż z połowy swoich obietnic przedwyborczych:) Ale normalni ludzie pewnie by tego nie przetrzymali:) Ciekawe ile mieszkań z obiecanych 3 mln zdołali "wybudować"? Życze Panu duzo wytrwałości w oczekiwaniu Panie Brochowicz.
mętlikargumentacji!? / 83.24.201.* / 2007-08-30 18:09
wyszło z tej epistoły, że Brochwicz poczeka sobie na mieszkanie. Kpiarsko wyszło - trzeba przyznać.
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-08-30 19:24
Tak miało być:) A może ty byś coś bucu sensownego w końcu napisał?
g14 / 157.25.157.* / 2007-08-30 15:42
Przed wyborami niejaki Dorn mówił: "jak tylko przejmiemy władzę niezwłocznie zlikwidujemy podatek Belki, bo ten podatek jest bez sensu". Mineły już dwa lata i nic. W pis niezwłocznie oznacza więc nie mniej jak dwa lata.
hehe / 83.24.116.* / 2007-08-30 16:25
zagłosuj se na LiD albo PO, oni ci zlikwidują...
g14 / 157.25.157.* / 2007-08-30 16:34
Nie obiecywali więc nie wiem. Ale za to wiem, że miałem rację uważając Dorna za kłamcę.
haha / 83.24.201.* / 2007-08-30 16:49
aby utrzymać prawidłowo zastosowaną konwencję "hehe" można odpowiedzieć - a uważaj se cosik chcesz, również w stosunku do Dorna. Uwaga co do LID i PO wydaje się nadal aktualna.
kpiarz / 83.7.168.* / 2007-08-30 19:39
Hoho ale błysnąłeś elokwencją! Jak na sługusa PiSuaritu to całkiem nieźle:)

Najnowsze wpisy