Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera Amber Gold coraz bliżej rozwiązania? Rusza proces

Afera Amber Gold coraz bliżej rozwiązania? Rusza proces

Wyświetlaj:
J***** Joe / 77.254.129.* / 2016-03-21 17:01
Powołuje na świadka Józefa Bąka
Wkurzony / 77.254.129.* / 2016-03-21 16:58
Kasy i tak ludzie nie odzyskają co miało być zabrane zabrali windykacja a reszta pochowana na kontach Kaśka i Marcin odsiedzą swoje wyjdą i będą żyli jak paniska ,A ich mocodawcy w rządzie i cała mafia adwokacko sędziowska i politycy czyli mózgi operacji razem z nimi ...
erpel1125 / 90.200.76.* / 2016-03-21 16:57
A kiedy Donald będzie zeznawal.
trzeba się bać / 77.255.59.* / 2016-03-21 16:57
największą aferą w III RP jest afera PISowskich SKOKó, które padają po kolei. No cóż, senator PISowski niejako Bierecki te kilkadzieisiąt milionów już zabezpieczył w Luxemburgu. Reszta padnie do końca, obyśmy my tak nie skończyli, ale jak patrzę co wyprawiają i ten nepotyzm to się boję.
Dad / 37.228.228.* / 2016-03-21 18:49
To jest ten Sam system tylko nie az z takim rozmachem tak jak banki .jezeli każdy klient jakiegoś banku poszedł by jutro i poprosił o wypłacenie całej gotówki to jestem ciekawy na którym kliencie by zrobiło sie gorąco prezesowi banku jak jest ciąż wszystko bedzie działa. Ok. ( taki jest system pieniądza ,bankowości itp i tak jest na całym pięknym swiecie )
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Danziger662 / 213.205.252.* / 2016-03-21 16:51
Przecież to wiadomo że gdyby nie ukręcili łba sprawie przynosiło by to nawet zyski, dla czego zapytacie? Tak samo jak hazard była by to fantastyczna pralka do prania brudnych pieniędzy np z przetargów łapówki leżą sobie w Szwajcarii na anonimowych kontach a tu przepuszczajac przez taką pralkę kasę kilkakrotnie mógłby pan który otrzymał łapówki skorzystać legalnie z pieniędzy.
Mnie "państwo" pozbawiło mieszkania / 188.146.137.* / 2016-03-21 16:51
Jak na wstępie podałem, to Urz. m. st. W-wy oraz stronniczy sędziowie pozbawili mnie własnego mieszkania i przez 28 lat nie martwią się, że nie mam gdzie de-facto zamieszkać z rodziną oraz wznowić zawieszoną firmę. Najgorsze jest to, że sędziowie polscy okazali się nieuczciwi uznając, że gdybym dał żądane odstępne, to bym nie miał tego problemu. Obecnie czekam na reakcję ministerstwa sprawiedliwości i prokuratora generalnego, czy przystąpi do sprawy o odszkodowanie, aby ukarać winnych popełnienia przestępstwa, tj. akceptowania przez urząd oraz sędziów łapówki za mienie Skarbu Państwa. jakim był lokal kwaterunkowy. który to miałem otrzymać w zamian za oddanie mojego własnego mieszkania i wszyscy znali problem patologi, tj. łapówek .
ftp / 87.139.29.* / 2016-03-21 16:43
Za czasów PO CBA miało nie ruszać spraw warszawskiego ratusza

Zakaz zajmowania się Ratuszem i samorządowcami wydał szef delegatury na początku pierwszej kadencji Wojtunika. Tłumaczenie było takie, że to czysta polityka, a CBA nie zajmuje się politykami jako takimi – ujawnił cytowany przez „Fakt” informator.

Okazuje się, że w wyniku rozkazów przymykano oczy na to, co działo się w stolicy, a stołeczni urzędnicy byli bezkarni.

Funkcjonariusze nie tykali np. największych przetargów i inwestycji, takich jak II linia metra czy budowa oczyszczalni ścieków Czajka – dodaje nasz informator. Oznacza to, że poza kontrolą CBA były ogromne inwestycje – powstające latami i warte miliony! – czytamy.
POLAK)! / 79.184.29.* / 2016-03-21 16:40
rozliczyć Józka Bąka , zarząd i doradców Jeśli sąd nie rozliczy Bąka Józka Baka to w Polsce jest bezprawie
bąk / 89.74.111.* / 2016-03-21 16:35
to zwykły słup jak zacznie sypać odwiedzi go seryjny samobójca, oczywiście w piątek po pracy :) Kierownictwo tej afery to czołowi politycy peło
aasddsdsdsd / 94.42.237.* / 2016-03-21 16:22
dajcie mu dożywocie to od razu sypnie Dornka I ryśka
Lejkowitz / 195.8.52.* / 2016-03-21 16:18
Przesłuchają Józefa Bąka i jego ojca - starego Bąka?
raf22112 / 80.234.186.* / 2016-03-21 16:11
dozywocie dla nich ale tez powinno sie zajac CBA . Dlaczego prokuratura nie wszczela sledztwa gdy zostala zgloszone sprawa przez KNF. Jak to mozliwe ze czlowiek juz mial podobne w przeszlosci przestepstwa znow dostal pozwolenie na prowadzenie dzialanosci o podobnym charakterze. Zbadalbym sam KNF - jak to jest ze wydaje sie pozwolenia na dzialanosc takich firm. Ktos w KNf a szczegolnie w prokuraturze bierze niezle w lape za umywanie rak
łysa opona / 92.42.117.* / 2016-03-21 16:09
mial opiekunow w odpowiednich sluzbach .to pewne ,i tak wygladalo panstwo za peło .i za tuska .normalny obywatel gnojony przez zusy skarbowki i inne pasozytnicze urzedy a taki bandyta mogl okradac polakow .bo synus premiera pracowal u malwersanta .kużwa noz sie otwiera i siekiera ostrzy na bande rudego zdrajcy
zygmunt 104 / 188.146.131.* / 2016-03-21 16:05

Oskarżeni w trakcie śledztwa nie przyznali się do winy i odmówili składania wyjaśnień, bądź składali je sprzeczne z prokuratorskimi ustaleniami.
Słupy mają proces a twórcy afery mają się doskonale imają kupę kasy.
rolnik w filcach / 95.49.213.* / 2016-03-21 15:50
koleś weźmie wszystko na siebie, posiedzi trochę dostanie dolę i będzie wszystko jak w zegarku. NIC wam nie powie, bo w więzieniu mogłoby go coś spotkać przykrego... np popełniłby samobójstwo z rozpaczy albo jeszcze co? pewnie na samym starcie tego tworu wszystkie role były uzgodnione :D wał nad wały! swoją drogą ale trzeba być mało rozgarniętym żeby się na takie procenty nabierać. w większości pewnie dziadki z dobrą emeryturką to i nie ma się co dziwić że się dali nakręcić.

Najnowsze wpisy