Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Allegro wprowadzi darmowe płatności

Allegro wprowadzi darmowe płatności

Money.pl / 2010-08-09 13:50
Komentarze do wiadomości: Allegro wprowadzi darmowe płatności.
thanquol / 2010-08-09 13:50
Miałem ostatnio bardzo ciekawy przypadek którym chciałbym się z Wami podzielić. Trafiłem na Sprzedającego o nicku NET-SHOP24, na wstępnie tylko napiszę że pierwszy raz spotykam się z taką bezczelnością ze strony sprzedającego.
Przygoda z NET-SHOP24 rozpoczęła się od poszukiwania książki. Znalazłem w końcu, przesyłka trochę droga, dużo negatywnych i neutralnych komentarzy na koncie ale postanowiłem że zaufam NET-SHOP24, ludzie w końcu się zmieniają nie?
Niestety znowu zmierzyłem się z brutalną rzeczywistością okazuje się jednak że nieuczciwi ludzie pozostają nieuczciwymi, taki właśnie jest NET-SHOP24.
A teraz przedstawię trochę faktów żeby nie okazać się gołosłownym. Otóż zakupiłem książkę i dokonałem płatności allegro (kasa od razu u sprzedającego).
Czekam tydzień, dwa, upłynął prawie miesiąc gdy nagle dostałem maila, "Otrzymałem wpłatę i wysyłam towar", no cóż pogodziłem się z brakiem kontaktu z kupującym i dalej oczekiwałem na przesyłkę.
Paczka od NET-SHOP24 trochę długo szła ale dostałem ją w końcu.
A więc wesół....no może pół wesół wystawiłem komentarz neutralny z oczywistych przyczyn, droga przesyłka, brak kontaktu, postanowiłem że zasługuje na komentarz negatywny (a NET-SHOP24 ma ich sporo) ale zdecydowałem się na NEUTRALNY.
Jak wielkie było moje zdziwienie gdy odpaliłem maila, dostałem negatywa, od NET-SHOP24, z oskarżeniami o nieuczciwości i zakłamanie... załamałem ręce, nie wiem co powiedzieć, po prostu DNO.
Pozdr,
thq

Najnowsze wpisy