Forum Polityka, aktualnościKraj

Ambasador Rosji krytykuje polskie media

Ambasador Rosji krytykuje polskie media

Money.pl / 2008-08-16 15:46
Komentarze do wiadomości: Ambasador Rosji krytykuje polskie media.
Wyświetlaj:
andowc / 83.30.84.* / 2008-08-17 15:57
Nie jest "osamotniony".
Polscy "Obywatele" również krytykują polskie media (może z innego powodu).
Fixxxer / 2008-08-16 21:43
ale tu chodzi o to, że Rosja wciąż myśli, że może nam mówić co mamy robić, a więcej niemiłych wspomnień mamy właśnie z naszym wschodnim sąsiadem, a nie z USA. Więc łatwiej jest mi uwierzyć, że to Rosja pcha swoje łapy nie tam gdzie potrzeba. Przez przypadek tak liczne wojska się tam nie znalazły, a atakowanie celów odległych od Osetii i Abchazji też jest wymowne, do tego ataki na gazociąg (potwierdziło to się?)
Zgadzam się co do zagrożenia dla pokoju ze strony USA co widzieliśmy np. w Iraku, a i sam atak na WTC ma wiele zagadek. Jest to wybór między mniejszym złem a większym, patrząc na historię wybieram USA, (a nie Francję, Wielką Brytanię i Niemcy które też nie raz pokazały, że wszystko maja w 4 literach bo im żyje się wspaniale - do czasu) i już tym bardziej Rusek nie będzie mi doradzał co jest dla mnie najlepsze.
Chciałbym zaznaczyć, że to tyczy się oczywiście polityki a nie zwyczajnych ludzi.
altctrldelete / 193.60.90.* / 2008-08-16 19:35
jak się prowadzi politykę jak ZSRR to się nie ma co dziwić, że opinia publiczna łącznie z mediami tak to ocenia. W dodatku prawie 50 lat wspaniałego socjalizmu i państwa policyjnego zakorzeniło w Polakach nienawiść do czerwonych. Wiadomo po co Rosjanie tak "szlachetnie" bronią Osetyjczyków. Łapę na gazociągach i ropociągach chcą położyć, jedynych szlakach niezależnych od nich. Niżej już jest Iran i nie da rady jak z Kazachstanu bez udziału Rosji przepompować surowców.
słowianofil / 79.163.75.* / 2008-08-16 21:06
Ja wam powiem tak, że to nie Rosja zaatakowała Gruzję, a Stany Rosję, próbnie rękami Gruzji. Surowców i tak nie wypompują bez udziałów Rosji, jak nie kombinuj. Jeżeli chodzi o Osetię, to ja bylem niedaleko jak rozpętał się konflikt i wiadomości miałem z pierwszej ręki od znajomych oseteńczyków i powiem wam, że nie wierze ja w tą propagandę którą u nas pokazują. W wiadomościach w Stanach zaprosili dziewczynkę, która była akurat w Osetii u dziadka kiedy to wszystko się zaczęło. A kiedy ona zaczęła mówić, że zaatakowali ich Gruzini to prowadzący nagle przerwał na reklamę, to już o czymś świadczy. Wyciąć tego nie mogli, bo program leciał na żywo. Poza tym sama historia Osetii, Gruzja 3 razy próbowała wybić naród Osetii w 1918, 1991 i 2008. Gruzini mówią, że chcą przywrócić całość swego terytorium, a kiedy to Osetia i Abchazja była częścią Gruzji? Kiedy Stalin połączył je w ramach ZSRR w jeden organ administracyjny? Taka sama historia jest z Krymem, kiedy on należał do Ukrainy? Kiedy Chruszczow podarował go Ukraińcom, to od tego momentu on do nich należy, ale i tam już Amerykanie szykują burzę, tylko że ludność Krymu nie dopuszcza do żadnych ćwiczeń wojsk amerykańskich. Spytacie dlaczego? Bo większość mieszkańców Krymu na pytanie kim on jest, odpowie, że rosjaninem.
I powiem wam tak, że mówicie ruscy ruscy, a jak nam granice zablokują i nie będziemy mogli robić interesów, to kto będzie kupował naszą produkcję? Ameryka? Wątpię, ona nieraz udowodniła, że ma nas w 4 literach. Nie tłumaczę działań Rosji, ale krytykować tylko ją za ten konflikt to jest po prostu głupie. Największym wrogiem pokoju na świecie jest właśnie USA, bo rządzą tam banki i koncerny produkujące broń. Wyraziłem swoje zdanie, jeżeli komuś się nie podoba, to niech mi wytłumaczy że jest inaczej.
Stiggy / 89.167.57.* / 2008-09-02 02:41
Tak? Tylko, że USA nie ma żadnego interesu w ataku na Rosję, tak jak Rosja nie miałaby interesu w ataku na USA. Obydwa wydarzenia skutkowałyby ogólnoświatowym chaosem. Więc cała argumentacja rypie się już na początku...
ojsaszasasza! / 213.158.196.* / 2008-08-17 12:00
wytłumaczyć, że jest inaczej? A na ch... te tłumaczenia, sasza?. Jest was trochę, agentów posowieckich i od czasu do czasu robicie zawieruchę propagandową. Mylicie się natomiast, co do jednego, tj, że polski wywiad was nie namierza. Jesteście posegregowaniu, jak w najlepszym katalogu bibliotecznym. Wiadomo co od was oczekiwać i kiedy was zneutraliwować, gdyby taka potrzeba zaistniała. Tak więc sasza sięgnij po pół litra. W pijackim amogu przeczież wszystko wydaje ci się proste.
Wapniak / 83.28.106.* / 2008-08-17 10:53
P. słowianofil - Brawo!!!

Powiedz mi Pan skąd w tym kraju jest tylu nieuków, żeby nie powiedzieć inaczej?... Jak widać, są rezultaty; "owoce nowej bolszewii".
Ha... A propos. Mam sąsiada, kościelnego doktora historii. Byłego internowanego. Kiedyś nie zrobili go sekretarzem PZPR na wsi, więc wstąpił do obozu przeciwnego. Na złość?Żeby Pan wiedział czego on uczy?...
rozwado / 2008-08-16 21:51 / Tysiącznik na forum
To sa bezczelne sowieckie klamstwa, ludzaco podobne do hitlerowskiej propagandy z 1939.

Wszystko wygladalo zupelnie inaczej. To Osetyncy wspoldzialali z bolszewikami, mordowali Gruzinow i usuneli ich z Chinwali w 1920 r.

Slowianofil i wielu pozostalych uczestnikow forum sa naslanymi przez Rosje prowokatorami.
absurd / 83.11.33.* / 2008-08-25 16:19
taak, kazdy kto nie zgadza się z oszołomami, to ruski agent lub co najmniej to prowokator

jest inne rozwiazanie, nie kazdy to oszołom

nie kazdy to idiota

ale dla oszłołomstwa, kazdy, madrzejszy od nich, to agent, lub co najmniej zyd
caray / 2008-08-16 19:03 / Bywalec forum
w 39 polacy tez pierwsi zaatakowali jedna radiostacje...
absurd / 83.143.213.* / 2008-08-17 17:02
pana/pani zdaniem prezydent gruzji jest postawiony?

tytam w związku z pana/pani wpisem

sprytni ci ruscy, udac prezydenta gruzji i wojska gryzińskie, ba zmylic tak wszystkich na swiecie nawet usa

wszak w wiadomosciach w usa tez podano ze wojska gruzińskie rozpoczeły operacje w osetii, pierwsze rozpoczeły?

sprytne te ruskie, tak oszukac amerykańów, nie wspominając o reszcie swiata
Fixxxer / 2008-08-16 17:16
a okręty w Poti same się zapalają i dziennikarze sami do siebie strzelają, dość.
zezowaty Zorro / 83.5.130.* / 2008-08-16 15:46
Aż 50 procent Polaków obawia się, że w ciągu najbliższych kilku lat nasz kraj może zaatakować Rosja - wynika z badania Pentora opublikowanych na internetowych stronach tygodnika "Wprost". Przeprowadzono je już po agresji na Gruzję.
Prześlijcie mu do prasówki, żeby wiedział co robi pajac.
Pajchiwo / 2008-08-16 20:23 / Tysiącznik na forum
On wie co robi - zawsze znajdzie się kilku idiotów, którzy wierzą w to co ktoś w telewizji powie - jak nie wierzysz to spójrz na temat z którego skopiowałeś ten fragment :)
zezowaty Zorro / 83.5.175.* / 2008-08-16 23:00
Wiem, i się cieszę...
Grinin w Gazecie Maleszki uczy polskich dziennikarzy obiektywizmu :))))))))
Powinien jeszcze nas poszczuć - jako autorytet moralny - Nogowicynem z jego rakietami :)
Efekt jest taki, że wzmacnia przekonanie o wściekłych, butnych i chamskich sowietach, grożących Polsce. I dobrze, niech utrwala... W Warszawie to działa, jak płachta na byka.
Kampania marketingowa Putina spaliła na całej linii, nie pomogli nawet ruscy hakerzy, Saako wyszedł na świecie na bohatera, mimo że to on dał się podpuścić i zaczął strzelać.
Ruski sam się swoją butą przewraca, nie dając żadnego wyboru. Nikt ich w kołchozie nie kocha, a sąsiedzi przygotowują kije... A okręty typu Kursk niestety dziś do szacunku nie wystarczą, bo łatwo toną ;)

Najnowsze wpisy