Forum Forum pracyDokumenty

Analityk finansowy po studiach humanistycznych - czy to możliwe?

Analityk finansowy po studiach humanistycznych - czy to możliwe?

bernwald / 2008-10-29 10:53
Witam,

Pomału kończe studia na kierunkach socjologia i filozofia. Bardzo interesuję się światem finansów i marzę o karierze analityka finansowego. Nie wiem tylko, czy z takim wykształceniem w ogóle mam jakieś szanse. Proszę porady, bo nie wiem, czy moje przygotowania do pracy w finansach w ogóle mają jakiś sens.

A! dodam, że jestam osobą wyuczalną i nie mam problemów z opanowywaniem noej wiedzy z dziedziny rachunkowości, analizy budżetu, statystyki cz obsługi niezbędnych w pracy analityka programów komputerowych.

Z góry dziękuję za wskazówki,
mj
Wyświetlaj:
stary102 / 194.181.96.* / 2009-10-26 23:19
Dobry Wieczór
Mam propozycję. Poszukuję do zespołu przygotowujacego biznes plany osoby, która przygotuje opisową część bp. Wymaga to logicznego, analityczno-syntetycznego myślenia.
Jeżeli zechcesz się sprawdzić to proponuję współpracę na próbę.
Stefan
Stefgor1@wp.pl
spekulant_szn / 81.190.41.* / 2009-07-15 19:01
Socjologia raczej się tu nie przyda, ale skoro głowę ma Pan otwartą i jakieś wyniesione zapewne ze szkoły średniej przygotowanie matematyczne, sprawa nie jest stracona. Proponuję na początek odwiedzić stronę KNF, znaleźć tam testy egzaminu na licencję doradcy inwest. i wertując je zorientować się w zakresie materiału, który należy sobie przyswoić.
pzdr
wokulski / 80.51.98.* / 2009-07-15 18:50
jesteś niepełnosprawny intelektualnie
Wiesław Pilch / 81.210.18.* / 2009-11-18 14:47
Takim jak Ty powinno się zabronić prawnie dostępu do internetu. Ja też jestem w podobnej sytuacji jak w/w kolega i myślę, że zawsze trzeba szukać, bo gdy nie szuka się spełnienia w pracy, to oznacza, że się jest na poziomie parkingowego.

Najnowsze wpisy