Forum Forum finansoweKredyty

Analityk to jakiś kretyn.

Analityk to jakiś kretyn.

Teodor. / 83.17.39.* / 2007-05-08 13:41
Witam miałem przyjemnośc (albo nieprzyjemność) złózyć dokumenty na kredyt hipoteczny u pośrednika ( expander) tutaj wspólnie wybralismy bank millenium i tak sie zaczyna cała historia. Wstępnie czas max uzyskania mial wynosił 1 mc, oki pomyslałem sporo osób decyduje się na kredyty wiec musi to tyle trfać. Złozyłem dokumenty razem z zona i czekaliśmy 3 tyg. po 3 tyg. dostałem wiadomosc ,ze skoro dodatkowo poza stałą praca prowadzę prywatna praktyke powinieniem dodatkowo przesłąc banku xero 3 ostatnich miesięcy z książki podatkowej , szkoda ,ze nie wspomnieli o tym w zestawieniu dokumentów potrzebnych do ubiegania się o kredyt. Oki ponyslałem moze tak trzeba , wysłałem i czekałem kilejny tydz. (mija juz 1 mc od złożenia dok.) kilejna wiadomośc abym dostarczył wyciąg z konta z ostatnich 3 mc, zaczolem się zastanawiac dlaczego skoro przy składaniu wszystkich dokumentów owy wyciąg zlozyłem. i kilejne dni mijaja . Poszedłem do swojego banku gdzie posiadam konto i prosze o taki wydruk , otrzymuje bardzo podobny co poprzedni , wieć znów ysyłam . Czekam 3 dni i historia sie powtaża "analityk " nie mozę odczytac na wydruku z mojego banku które to sa wplywy na konto a które wydatki , jak to usłyszałem to krew mnie zalała . Potrafie zrozumiec różne rzeczy ale tego nie. Skoro bank wydaje wyciąg z konta za ost. 3 mc to nie jest to cos niezwykłego i wydają tak wszystkim co sie o to staraja i jest to jakos stalone, a tu analityk bamku millenium pisze mi ,ze nie mozę odczytac kwot wpływów , malo tego wysyłałem xero książki podatkowej i tam jest wyraźnie okreslone jakie sa wplywy z działalności a jakie sa wplywy z etatu, a nie mam innych wplywów. Tak mija 1.5mc od mometu złożenia dokumentów i w dlaszym ciągu nie wiem jak się ta sprawa zakończy , teraz wysłałem miesięczne wydruki jakie mi przychodza do domy z mojego konta , jeśli i to bedzie źle to pozostaje zmienić tylko bank. Bo na glupote ludza nie ma rady . A analityk Millenium Lublin powinien zmianic prace moze mycie klatek schodowych , bo tam nie trzeba bardzo mysleć racjonalnie. Pozdrawiam i mam nadzieję ,ze czlowieczeństwo bedzie górą.
Wyświetlaj:
Dodota1 / 81.210.87.* / 2007-05-10 10:00
Niestety moje doświadczenia z tym bankiem są podobne tyle że w Warszawie. Miesiąc ciszy od złożenia dokumentów a potem dodatkowo potrzebne wyciągi z konta pomimo dostarczonego zaświadczenia z pracy. POza ty nie wiem jak to mozliwe że nie mozna w żdaen sposób mieć kontaktu z Bankiem. Zero telefonu jakby to była jakaś tajna instytucja. Trzeba samemu pojechać żeby dowiedzieć się że ciągle ktoscoś długo trzyma i nie ich wina. Jestem totalnie załamana bo kredyt miał byc szsybko i jest potrzbeny na już.
jzle67 / 80.51.250.* / 2007-05-21 15:05
Mam takie same zdanie o tym banku. Analityk nie ma pojęcia o swojej pracy. Złożyłam reklamację chyba z 1,5 m-ca temu i dalej cisza. Na pewno już ich nie wybiorę.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: