Forum Polityka, aktualnościPolityka

Anna Kalata rozdała 8 mln złotych

Anna Kalata rozdała 8 mln złotych

Money.pl / 2007-09-04 08:48
Komentarze do wiadomości: Anna Kalata rozdała 8 mln złotych.
Wyświetlaj:
gfaw / 83.14.21.* / 2007-09-06 15:28
farsa
absurd
i całkowicie, kompletnie brak jakichkolwiek oznak profesjonalizmu
ba żeby choć trochę miała pojęcie gdzie jest i co robi
mko / 213.25.181.* / 2007-09-05 09:12
I tak winą za to obarczy się PO. Jak za wszystko co złe. Kalata tez na pewno jest szpiegiem Tuska, z wszechobecnego "Układu".
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:01
A czy to zed jest szpiegiem nie jest prawda?
Dokładnie zgadłeś co do tej paniusi rozdającej pieniązki swoim kolesiom
Aborygen / 83.21.248.* / 2007-09-04 20:16
Patrząc na zdjęcie, ta pani, podona jest do Begerowej i jak się okazuje nie tylko fizycznie, ale równie jak Beger zdolna do łamanmia prawa, jak cała Samoobrona z tym watażką z chlewa na czele. Czy u nas przestanie się walczyć na SŁOWA? jest cały szereg powodów, aby tę szumowinę zamknąć razem z Łyżwińskim. Apeluję, za Markiem Jurkiem, choć On nie jest moim idolem, aby jak najszybciej zmienić ordynację wyborczą. TO JEST NIEZBĘDNE ABY BYDŁO POZOSTAŁO W OBORACH, a nie pchało się do Sejmu - na łatwy chleb. Również należy zmniejszyć, maksymalnie do setki, ilość posłów. Branżowe komisje nie mogą ustanawiać resortowych praw - od tego są ministerstwa. Posłowie powinni nie wiecej jak 4-5 razy w roku spotykać się na sesjach i zatwierdzać, albo nie, wypociny ministerstw i rządu. W tej chwili, kiedy stworzono pojęcie posła zawodowego, zaistniała paranoiczna sytuacja, kiedy to tuman Lepper, bez średniego wykształcenia, może zostać ministrem, a Beger z Hojarska,
za przywileje, zdać eksternistyczną maturę w Szczecinie.
Na dodatek, skazana za oszustwa Begerowa i Hojarska nie zostały pozbawione, nieuprawnionego, mandatu posła.
Chamstwo, które dotychczas można było znaleść jedynie w oborze, przeniosło się do Sejmu, który przez te szumowiny kompromitowany jest na całym świecie. Poruszam tu imiennie ludzi z Samoobrony, bo to jest już kuriozum, ale proszę nie sądzić, że mam za kulturalnego człowieka Tuska, który potrafi jedynie w nieparlamentarny sposób atakować przeciwnika - celuje w tym również Komorowski
ze swymi dość głupimi żartami. Proszę spojrzeć na PSL, choć i ich nie jestem fanem, ale ich zachowanie jest dość umiarkowane, choć nie zgadzają się z urzędującą władzą.
Całe to "bajoro" powinno zabrać się do takiej pracy jaką umie wykanywać. NP. pana Niesiołowskiego widzę na safari z siatką na motyle, a nie w Sejnie, a pan Lepper z Begerową przy krowach. Proszę zuważyć, że ci kloszardzi nie mają zadnego programu, ich programem jest wytykanie błędów opozycji, tak jak to robi, w bezczelny sposób, prawnik z partyjnej łaski, Kalisz, kiedy go słyszę albo widzę z trudem hamuję torsje.
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:03
kolego masz rację, Ale czy nie jest czasami cała opozycja z chlewa łącznie z samoobroną i ligą
marzycielka / 62.40.81.* / 2007-09-05 20:24
mało, że powinno sie zmniejszyc ilośc posłów do 100-150 nalezy też zmiejszyć senat do 30-50, i co bardzo ważne powinno sie zmienic próg wyborczy partii.Co do wydatków w ministerstwach na premie i nie tylko, to wina Szefa", który za mało sie tym, interesował, należało wszesniej zareagowac i wywalić. Jeżeli ma byc tanie państwo i sprawiedliwie to należy sie przyjrzeć temu co wczesniej pisałam- należy tez ograniczyc odprawy rządzącym /jeżeli zostanie zdymisjonowany to tak jak 'dyscyplinarka'/ czyli nieudolny i bez odprawy.Patrząc co teraz się dzieje w Sejmie- to rzeczywiście powinno sie nad tymi zaostrzeniami dla posłów zastanowić jak i na odprawach. To są naprawde wielkie pieniądze, a wydaje mi się, że nie jestesmy bogatym krajem i na luksum 460 posłów i 100 senatorów nas nie stać. Powinno sie także zmienic pojecie " zawodowy poseł" - /wystarczy byc 3 kadencje posłem i emerytura jest w kieszeni/ wg mnie to nie powinno miec miejsca.nie powinno tego wogóle byc, niech pracuja do wieku emerytalnego, ale jak widzę to jeszcze żaden poseł na tak prosty pomysł nie wpadł i nie dał tego projektu pod obrady, a warto !!!!! wiele wtedy minister finansów zaoszczędzi i przerzuci do innych resortów jak służba, zdrowia, szkolnictwo policja itp. Wiem to nie łatwe, ale mozna dać pod rozwage zmiane konstytucji w tym temacie zmiejszajac ilośc posłów i senatorów, to niekoniecznie musi byc zmiana konstytucji lecz poprawka do konstytusji RP temat pod rozwage być może wtedy poziom kultury, inteligencji polityków się zwiekszy i ograniczy dostep osobom nieodpowiednim /mam na mysli obecna ekipe/
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:09
masz rację ale chyba jak zauważyłaś ze jak kogoś wywalał kaczynski z rzadu to cała opozycja podnosiła larum ze to takie cudowne istoty a kaczynski najgorszy. powiedz czy tak nie było? Cała opozycja to warcholstwo łącznie z ich przywódcami. Jak nie z ruskimi sie kumają to z niemcami i chcą nas znowu sprzedac i oddac pod ich władanie. Nalezy sie przeciw stawic idąc do wyborów i zagłosowac na partię, która stawia przedewszystkim na wolność polski i jego narodu. WIeć idzmy wszyscy do urn wyborczych i zagłosujmy na PIS który odważył sie z tym zrobic porządek i nie bał sie przeciwstawic odwiecznym naszym wrogom.
Polska2 / 213.134.135.* / 2007-09-04 17:33
heheh zgadza sie to Donald !!!!!:)
PiS to najlepsze partia!!! popieram ich, zaufałem im!!!!!!!!!
Polska / 213.134.135.* / 2007-09-04 17:26
To sa kłamstwa Platformy, teraz beda wraz z mediami: TVN, RMF, Zetka,Wyborcza itp brukowce!!! szukać na siłę afery żeby zniszczyc PiS!!!
ale PiS wygra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla dobra Polski!!!!
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:11
jestem z tobą i większośc obywateli.
Wierze ze PIS wygra bo ci ludfzie co dwa lata temu głosowali na inne partie niż PIS dzisiaj bedą głosowac na PIS
J.T. / 83.9.102.* / 2007-09-04 15:31
A notowania PISU rosną ???
Ludzie gdzie macie rozum ???
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:15
Oj mają mają ten rozum tam gdzie powinien być nie tak jak ty w burakach oszołomiony sprzedawczykami PO i SLD
A PIS i tak wygra. I wiem ze bedą mieli co najmniej 50% i stworzą Rząd samodzielnie i wreszcie zapanuje ład i porządek.
Polska / 213.134.135.* / 2007-09-04 17:21
Regulamin forum
alfa_nb / 2007-09-04 13:36
no tak, jeśli PiS nie odzyska tego kraju, trzeba będzie się szykować do odlotu
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:27
masz rację wiec zróbmy wszystko by PIS wygrał i to z 50 % poparciem.
Więc tłumacz i namawiaj ludziom by głosowali za PIS em.
Ja juz wielu zwerbowałem zwłaszcza tych co dwa lata temu głosowali inaczej- teraz bedą głosowac na PIS bo zrozumieli kto chce ich dobra a mają jednoczesnie dosyc warcholstwa opozycji
jliber / 212.180.147.* / 2007-09-04 13:15
Typowy przyklad czlonkini partii Podatki i Synakury.
gary / 213.31.11.* / 2007-09-04 09:55
ludzie ............. poprostu trzeba zrobić jak już to zrobiło ponad 2,5 mln polaków - wyjechać za granicę tego chorego kraju . Pllskę trzeba szybko sprzedać póki jeszce jest coś warta jakiemuś dobremu inwestorowi
geniaa / 84.234.0.* / 2007-09-04 09:40
Jak to rozdała? Przecież ci wszyscy wyróżnieni przez Kalatę musieli jej odpalić 70%. Inaczej Kalata jawiłaby się jako bezczelne psychiczne babsko z magla, które przetrzepuje torebki innym maglującym kobietom.
mś / 193.151.55.* / 2007-09-04 09:07
Tu jest "pies pogrzebany". Najpierw zabezpiecza się kasy własne, następnie swoich milusińskich na intratnych posadkach, a to co pozostaje, czyli okruszki pozostałym. To nazywa się: na wydatki resortowe niższych szczebli. Wszystko według litery prawa. Czy nie można tego nazwać po imieniu ? Czas najwyższy na dokonanie klasyfikacji tzw. urzędników. Mówi się o urzędnikach ogólnie, ale wśród nich jest rzesza "roboli" przeznaczonych do wykonywania pracy za tych, którzy są stworzeni jedynie do brania. Skoro mamy być sprawiedliwi, określajmy dokładniej, o których urzędnikach jest mowa.
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:19
wiesz w czym tkwi błąd? w tym ze PIS nie miał większosci i nie mógł sam stworzyć rządu. Ale teraz wygra i stworzy samodzielny rząd i bedzie mógł wreszcie zrobic porządek w tym kraju. Dosyc warchołów eseldowskich, platformowców, samoobrony i ligi.
Uczniowie namówcie rodziców by głosowali na PIS a mundurki znikną ze szkół
Jan. / 193.239.80.* / 2007-09-04 08:52
JESLI NIE MINISTER TO PREMIER POWINIEN ODDAC TE PIENIADZE - W KONCU TO JEGO PODWLADNA ! ! ! !

Mam nadzieje ze odda - i bedziemy mieli PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:24
tak mówisz?
A moze za zbrodnie katynskie twój tata ma odpowiadac?
A moze za zabicie papały ty odpowiesz a nie miler zleceniodawca.
A moze ty pójdziesz posiedziec za to ze widziałes jak ktos okradł kobietę a ty nie zareagowałes i nie zdążyłes go złapac?
Jesli tak podchodzisz do sprawy to kazdy złoczyńca bedzie na wolnosci i smiał sie.
Pan Ziobro zaczął robić porządek to cała opozycja zarządała dymisji Ziobry. A wiesz dlaczego? Bo opozycja to złodzieje i bandyci.
Kero niezwerbowany / 87.205.76.* / 2007-09-04 08:48
A mówią, że kaczory z Ziobrem nie mają racji.
W Polsce na każdym możliwym stołku, który ociera się o kasę są rozkradane ogromne sumy.
programol / 2007-09-04 09:17
Zawsze podejrzewałem, że jak ludzie z Samoobrony znajdą się na wysokich stanowiskach, to będą kradli. Ale dzięki PiS wiem to na pewno.
Zamłyniak / 83.15.251.* / 2007-09-04 08:56
Mają,maja racje.Owszem zarzucają im wiele, ale trzeba coś zauważyć, żaden z zarzutów nie dotyczy jakiś korzyści finansowych, że o to meli wziąć za łapówkę itd.No bo chyba wczorajszych rewelacji Leppera to nikt normalny poważnie nie traktuje.Co maiło nie być-heheh
raqq / 85.222.34.* / 2007-09-04 10:20
Ale dopuścili do rządów takich co kradną a to już nie jest lekki zarzut. I jeśli myślisz że są tacy uczciwi bo nie wzięli za to kasy to się mylisz. Lepper i inni zapłacili im władzą. To równie dobra waluta jak pieniądz.
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:32
Tak masz racje ze dopuscili ale jakie mieli wyjscie oddac całkowicie władze stuprocentowym złodziejom z opozycji?
To co zrobili było lepsze,pokazali co potrafia i ze nie boja sie. Brawo Panowie Kaczynscy i Panie Ziobro naród jest z wami i bedzie wam wierny w głosowaniu.
Musi wreszcie zwyciezyc prawo i sprawiedliwosc a złodzieje i sprzedawczyki do lochów więziennych tam ich jest miejsce
@@@ / 195.90.107.* / 2007-09-04 11:50
Zapomnielisciu juz ze to PO nie dopuscilo do wczesnieszych wyborow kiedy nie doszlo do koalicji PO-PiS.
raqq / 87.206.7.* / 2007-09-04 14:11
W nosie mam PO. Ponosi taką samą winę za to że sie nie dogadali jak PIS. Jakoś obecnie premier ma sposób na to aby rozwiązać sejm bez poparcia wiekszości sejmowej. Wtedy nie wpadł na ten pomysł?
opozocjonista / 83.9.97.* / 2007-09-12 21:35
Ja na miejscu prezydenta i premiera wprowadził bym stan wyjątkowy i zdelegalizował te idiotyczne partie Zywe symbole komunizmu złodziejstwa i warcholstwa. To co sie działow sejmie dokładnie przypomina sanację i przed rozbiorami Polski. Wtedy posłowie tak samo sie zachowywali jak i teraz.

Najnowsze wpisy