Forum Polityka, aktualnościKraj

Apel o pomoc dla poszkodowanych w konflikcie Izrael-Liban

Apel o pomoc dla poszkodowanych w konflikcie Izrael-Liban

Wyświetlaj:
arahat / 83.24.132.* / 2006-07-27 12:35
Jak rozpoznać produkt z Izraela?
Zwróć uwagę na kod kreskowy. Pierwsze 3 cyfry oznaczają kraj pochodzenia produktu.

Izrael to 729.
Szczegółowy opis wybranych firm: * Coca Cola * Danone * Johnson & Johnson * Nestle na stronie
http://www.viva.palestyna.pl/news/news.php?news=inicjatywy/bojkot.php
herbst / 2006-07-27 19:28 / Bywalec forum
Nie ograniczaj sie , byc moze musisz bojkotowac takie firmy jak Intel ,Amd,Yahoo ;Google,sprawdz dokladnie w jakie firmy inwestujesz na gieldzie...
mareek / 211.144.99.* / 2006-07-27 00:37
Kraje UE powinny natychmiast nałożyć sankcje ekonomiczne na Izrael barbarzyńsko mordujący ludność cywilną, kobiety i dzieci w Libanie i w Palestynie. Nie można się tylko przyglądać jak w XXIw. dokonywana jest brutalna rzeź na niewinnych ludziach, pod bezsensownym amerykańskim pretekstem "wojny z terroryzmem". Rzeczywistym, największym obecnie terrorystą jest państwo Izrael, bezwzględnym i groźnym dla całego świata, ślepo zmierzającym do wywołania konfliktu w na całym Bliskim Wschodzie. Oby udało się tą izraelską agresję szybko zakończyć, inaczej ani Europa, ani Ameryka (będąca w mojej opinii takim samą terrorystą jak i Izrael, w końcu ta sama nacja tam obecnie rządzi) nie będą bezpieczne. UE powinna się zjednoczyć i podjąć wspólne zdecydowane działania. Nie może być tak, żeby Izrael (być może z inicjatywy USA) mordował nawet obserwatorów ONZ, okazując totalne lekceważenie całej Europie, w przekonaniu, że jego sojusz z USA gwarantuje mu całkowitą bezkarność.
obserwator / 83.20.213.* / 2006-07-29 13:50
do mareek>> mam zbieżne odczucia, złodziej który ukradł nie odda dobrowolnie zdobyczy, podobnie dzikie zwierzę nie odda upolowanej zdobyczy, zatem tam toczy się barbarzyńska od dawna przygotowywana masakra w celu dokonania dalszych podbojów dla zaboru ziemi palestyńczykom i zniszczenia LIBANU aby na wypaloną ziemię nikt nie zechciał powrócić. Dzisiaj podano do wiadomości, że obywatele belgijscy pochodzenia libańskiego wnieśli do sądu belgijskiego pozew przeciwko dygnitarzom mordercom państwa obywateli pochodzenia żydowskiego, wydającym rozkazy dokonywania zbrodni na dzieciach i kobietach i niszczenia wszystkiego co materialne. Mam nadzieje, że zbrodnia zostanie udowodniona i ukarana i obywatele pochodzenia żydowskiego zostaną ukazani jako antysemici mordujący dla własnych zaplanowanych celów sąsiadów semitów. Inaczej świat zawali się, bo zbrodniarze nie osądzeni będą dalej nieść zagładę światu.

Najnowsze wpisy