Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Arktyka nie będzie dla Polski żyłą złota. To lodowy poligon gigantów

Arktyka nie będzie dla Polski żyłą złota. To lodowy poligon gigantów

Wyświetlaj:
Wynalazca / 62.21.35.* / 2015-12-11 11:54
Panie Wnukowski, pan ma duszę niewolnika, a nie wojownika. Jeszcze Pan nie zacząć wojny, a już wywiesza białą szmatę,
Takich mamy specjalistów, którzy ponoć dbają o swój kraj.
Nie twierdzę, że mamy wielkie szanse, ale bez walki nie mamy ich wcale. Lepiej by Pan był specjalistą od sposobów jak osiągnąć sukces, a nie klęskę.
Więcej optymizmu i wiary we własny naród.
Pamiętam Lata 50- siąte kiedy o produktach Japońskich mówiło się, ze to szmelc, a o Chińskich w ogóle się nie mówiło, a co mamy dziś?
Wiara we własne siły, własne możliwości jest fundamentem sukcesu. Czas najwyższy by do głosu dopuszczać ludzi młodych z wizja i chęcią walki, a nie zniewolone umysły.
I tylo tyle / 178.192.230.* / 2015-12-11 07:25
Polska tam moze zaoferpwac tylko budowe kosciolow i doradztwo.jak wzniecic awanture w szatni.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Rodak / 88.156.44.* / 2015-12-11 07:12
Polacy powinni wykorzystac to co jest w kraju, a dopiero po wzmocnieniu można mówic od innych rejonach - podobnie było z kopalnią mniedzi, która moim zdaniem była sposobem na wyprowadzenie gigantycznych srodków, które można było wykorzystac w kraju.
Waniek / 2015-12-10 13:49 / Bywalec forum
de @myslecinaczej Wiesz że gaz ziemny jest w Wielkopolsce eksploatowany i miedź też jest wydobywana. Jedynie węgiel brunatny nie jest eksploatowany bo mieszkańcy nie chcą się na to zgodzić!!! Ciekawe czy wiesz skąd są płacone janosikowe podatki w warwszawie?
myslecinaczej / 165.225.80.* / 2015-12-10 12:26
Polska nie potrzebuej innej zyly zlota niz nasze! Jestesmy zniewolonym narodem bez mozliwosci korzystania z naszych , niewyobrazalnych dobr materialnych znajdujacych sie pod ziemia:

np tu:

http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

albo szukajcie na jutubie: polska najbogatszym krajem

Jak sprawic, zeby ten rzad sie tym zajal w sposob dla Polski korzystny?
Waniek / 2015-12-10 13:05 / Bywalec forum
Kolejny ekspert pis-u? Który wysiedli najgęściej w "polsce" zaludnione obszary?
Waniek / 2015-12-10 10:42 / Bywalec forum
Dla mnie to nie jest żaden poligon ja tam mogę pracować mój sprzęt da radę!!!
zuzannaaa / 83.0.228.* / 2015-12-10 10:38
jeszcze tam żeście nie dotarli.....

Najnowsze wpisy