Forum Forum motoryzacyjneUżywane

Auto sprowadzone z Niemiec

Auto sprowadzone z Niemiec

JackiMacki / 2008-01-14 18:01
Witam. Właśnie przymierzam sie do zakupu auta (od osoby która kupiłe je w komisie niemieckim) - auto nie jest zarejestrowane jeszcze w Polsce, a więc też nie jest oplacone. Na co zwrócić szczególną uwagę? Ile czasu jest na rejestrację takiego auta, ile można jeździć na tablicach tymczasowych (niemieckich) - chyba jest na nich jakaś data na żółtym prostokącie z prawej strony - co ona oznacza? O co mogą pytać w urzędzie celnym? Prośba o komentarze
Wyświetlaj:
mirek737 / 213.156.109.* / 2020-02-23 18:55
Firma zajmująca się sprowadzaniem aut- https://spautomotive.pl/
artot54 / 5.173.120.* / 2019-12-12 22:47
My ostatnio zrobiliśmy sobie niezły problem bo straciliśmy dokumenty ze sprowadzonego samochodu. Prawie zawału dostałem no bo co zrobić w takiej sytuacji, ale znalazłem firmę duplikatydowodow.pl która pomaga w takich sytuacjach. Chwała im za to
Jan Cebulanovicz / 83.23.43.* / 2019-10-08 14:55
Trzeba skorzystać z usług fachowców, gdy masz ochotę sprowadzić auto zza granicy. Z Niemiec sprowadzają od lat do Polski fachowcy z Auto Order. Praktycznie same pozytywne opinie o nich krążą, jeszcze auto nie przekroczy granicy z Polską, a już jest sprawdzone przez rzeczoznawców. Pomijam, że udaje im się negocjować i zbijać cenę samochodu w imieniu klienta, tak bardzo są profesjonalni, a w Polsce pomagają uporać się z dokumentacją, a nawet załatwić kredyt.
Lapenio / 2019-07-19 22:44
Na tej stronce jest kilka info odnośnie kupna auta z zagranicy https://blogmobility.pl/czy-warto-sprowadzac-samochody-z-belgii/
decevcc / 37.7.38.* / 2016-03-28 09:14
wydaje mi się że masz czternaście dni ja to rejestrowałem po miesiącu ale to już były problemu. Ja to dlatego zwlekałem z to rejestracjo ponieważ auto miało rozwalono skrzynie biegów i naprawiali mi w http://www.skrzynie-biegow.eu/
andrzejbmw / 31.178.189.* / 2014-11-28 00:06
akcyzy.com UWAGA P. Dorota dla zainteresowanych nie jest na urlopie a najnormalniej w swiecei nie pracuje w tej firmie.... jedyna kompetentna osoba od wielu lat prowadzi swoja firme na ul. Sabały 791900445.O ile fakt działania na renomie P. Doroty jest zrozumiały to wprowadzanie w błąd klientów, nieterminowość oraz brak kontaktu z pracownikami skłania do prostych wniosków nie korzystajcie z tej firmy ludzie!! 3dni na rejestracje samochodu to jakas kpina czekalem przeszlo 2tyg na poczatku owszem przez pierwsze 3-4 dni kontakt byl potem od niechcenia wysylali smsy z wymyslonymi problemami!!
piotrs868 / 62.21.48.* / 2013-04-29 15:30
Dodatkowo by oszczędzić na zakupie auta sprowadzanego z zachodu odradzam wymianę pieniędzy w banku, czy kantorze. dużo Wam zje koszt wymiany. Najtaniej wychodzi na portalach wymiany walut, bezpośrednio z innymi użytkownikami, jak na przykład walutobox.pl.
tam płaci się tylko prowizję od wymienianej kwoty, co wychodzi znacznie korzystniej w porównaniu do tradycyjne wymiany.
Pośrednik / 94.78.132.* / 2012-09-19 11:06
Nie masz czasu lub chęci użerać się z biurokracją w trójmiejskich WK, zadzwoń załatwimy sprawę szybko i profesjonalnie za Ciebie: 510 640 161
Dojazd do klienta w cenie!
sssss / 85.193.218.* / 2012-07-23 12:20
giełda białystok jest miejscem z dużą ilością samochodów żeby zobaczyc jakie samochody będą na giełdzei wystarczy wejść na stronę www.wiolan.pl
gregoryketing3 / 79.186.0.* / 2012-07-10 22:06
Jeśli chodzi o sprzedaż i kupno aut, to polecam Auto Broker Leśniewscy, www.lesniewscy.eu. Zaczęło się od tego, że sprzedawałem swoją megankę, więc do nich wstawiłem. Wyczyścili ją, zrobili ładne, profesjonalne ogłoszenie i wystawili gdzie się da. Zanim się obejrzałem, auto było sprzedane! Od sprzedaży wzięli jakoś 500 zł więc niewiele, biorąc pod uwagę ile sami zrobili. Pieniądze ze sprzedaży dołożyłem do zakupu nowego auta. Tu też Leśniewscy okazali się skuteczni. Także komis jak się patrzy. W dwa tygodnie zwieźli mi nowe auto, wszystko sprawdzili, opłacili, ja tylko poszedłem rejestrować w urzędzie za 250 zł. Oni zajmują się sprowadzaniem samochodów na zamówienie z Niemiec i Europy. Bardzo profesjonalnie.Tyle w temacie, zachęcam wszystkich, sprawdźcie sami.
Cinek2013 / 95.160.87.* / 2013-04-30 06:54
gregory to broker rozpisujący się na różnych forach i nawet nicku nie zmienia tylko wierszyki i auta sie zmieniają
Witek340 / 89.229.77.* / 2013-07-02 23:42
heh... z tym że wiesz o tym że oni w Szczecinie mają bardzo dobrą opinie ... może pisać to ktokolwiek wystarczy że porozmawiasz z ludźmi.. fakt jest że wykonują robotę dobrze i ludzie mają do nich zaufanie. Chyba że wolisz wygolonych Panów ze sznurem złota na szyjach?
m@rta / 212.244.224.* / 2012-02-22 13:30
Volvo v40 po liftingu 2003 rocznik w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym, po wymianie rozrządu , olejów i plynów.
Cena: 16500 do niewielkiej negocjacji.

LUB ZAMIANA NA: Volkswagen New Beetle (disel) lub Chrystler PT Cruiser (disel).

Miejscowość: Radziejów(35km od Włocławka)
www.akcyzy.com / 109.243.201.* / 2011-02-03 19:46
na zgloszenie auta do U.C jest 14dni od przekroczenia granicy. Na rejestracje auta z zagranicy nie ma okreslonego czasu (chociażby dlatego ze ktos mogl sprowadzic auto tak rozbite ze nie da sie go naprawic w 30dni tak aby przeszlo badanie techniczne)

Przy aucie z Niemiec musisz miec dwa dokumenty dowod rejestracyjny taki maly zielony oraz karte pojazdu wielkosci a4 badz wieksza w przypadku starej karty pojazdu.
Jezeli auto przyjechalo na tablicach wywozowych (zolty pasek czerwony) to dodatkowo wymagany jest tymczasowy rozowy dow rejestracyjny.


Masz wiecej pytan? Nie wiesz co? gdzie? kiedy? jak? Wszelkich informacji udzieli firma akcyzy.com z siedziba w w-wie al.krakowska 121
PawełLamper / 31.178.189.* / 2014-11-28 00:10
UWAGA akcyzy.com UWAGA

pragne poinformowac ze po wielu probach odnalazlem P. Dorotke z tej firmy i nie jest prawda to ze jest na urlopie!! zastanawiał mnie fakt jak brak jednej osoby bedacej na urlopie moze az tak negatywnie wplynac na wizerunek firmy.... Niekompetencja pracownika z tej pozal sie firmy doprowadziła do znalezienia osoby znajacej sie w tym temacie iP. Dorotka z tej firmy prowadzi własną firme na ul Sabały 3. Serdecznie polecam stały klient-komisant
www.brutalny.net / 89.78.207.* / 2009-11-20 10:17
www.brutalny.net

Serwis o drastycznych wypadkach !
zapraszamy wszystkich o mocnych nerwach !

Nowy portal, codzienne aktualizacje, dużo emocji.

[img]http://brutalny.net/wp-content/themes/SeeZine/images/brutalny.png[/img]
darek7 / 195.205.139.* / 2009-02-01 20:28
Na Żółtych tablicach możesz jeżdzić do dnia ktory jest na żółtym tle !!!!! tj. 5 dni od daty zakupu tyle masz do zgłoszenia na urzad celny .:]
Testament / 2008-12-16 21:10
W dzisiejszych czasach warto też rozważyć kupno samochodu z USA. Oczywiście samochody niemieckie lepiej zakupić u zachodnich sąsiadów, ale ceny wszystkich innych często nie imają się do tych z Europy. Polecam wysłuchanie tej audycji, może to pomoże.
http://polskalive.pl/pl/podcasts/186/Moto_Live-Sprowadzone%2C_prawie_jak_nowe.html

Najnowsze wpisy