Forum Forum finansoweInne

Balcerowicz: Nie wybieram się na bezrobocie

Balcerowicz: Nie wybieram się na bezrobocie

Money.pl / 2006-12-14 12:37
Komentarze do wiadomości: Balcerowicz: Nie wybieram się na bezrobocie.
Wyświetlaj:
wojcher / 2006-12-15 20:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przecież 17 doktoratów honoris causa przyznane przez uczelnie ekonomiczne zarówno polskie jak i swiatowe to bułka z masłem! Każdy tak może. Jak większość na forum mówi, że Balcerowicz to alfabeta ekonomiczny to znaczy, że ......mówi. I jeśli tylko na tym się skończy to jeszcze nie będzie źle.
wojcher / 2006-12-15 20:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
aNAlfabeta -przepraszam za "połknięcie"
>0 / 83.17.92.* / 2006-12-15 09:58
szkoda, wielka szkoda, myślałem że 85% Polaków wreszcie od ciebie odpocznie i zacznie planować lepsze życie. Facet załóż sobie bank na Grenlandii i tam tłucz kasiorę dla swojego klanu !! A jak udały się obchody 25 rocznicy stau wojennego z postkomuną, no chyba byłeś razem ze swoimi kolegami partyjnymi z PD.
Wszyscy jesteśmy ciekawi co Balcerowicz robił podczas stanu woijennego ? czekamy na pamiętniki !
wojcher / 2006-12-15 20:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cyt:
"Po wprowadzeniu stanu wojennego wystąpił z PZPR, jako osoba związana z kierownictwem Solidarności został na krótko internowany, jednak po kilku miesiącach wypuszczony, razem z pierwszą falą zwolnień z internowania."
Wystarczy naprawdę tylko trochę poszukać. Inteligencja polega na wiedzy....gdzie znaleźć
A... / 212.244.189.* / 2006-12-15 08:18
...a w TV Szczecin było kilkanaście audycji o EURO - niemal w 100%-tach laurka, same korzyści, nic tylko brać....,
...a mnie się "7 anten" przypomniało - ten sam obiektywizm...
Oczekujący sprawiedl / 83.21.228.* / 2006-12-14 18:17
GB rozpacza, że tak mało w naszym kraju rozumie ekonomię.
Błąd człowieku, gdyby nasi ludzie nie rozumieli tej dziedziny
miałbyś same pogrzeby, ponieważ wyżyć, opłacić mieszkanie, opłacic telefon i raz na pół roku kupić książkę to nie jest rozpusta, a wiele osób do tego doprowadziła gospodarka tego niby naukowca. Nauka i gospodarka są dla ludzi a nie, zakichany GB, odwrotnie. Mam nadzieję, jeśli istnieje sprawiedliwość na tym świecie, to za wszystkie krzywdy ludzkie, Balcerowicz na stare lata będzie łaził o kulach. Biedy się u niego nie spodziewam, bo tyle nagrabił, że wystarczy mu na długo, ale o tych kulach to się przekonamy.
troll / 83.5.104.* / 2006-12-14 20:34
weź się gamoniu do roboty zamiast wieszać psy na dobrym człowieku
oczekujący sprawiedl / 83.21.228.* / 2006-12-14 18:20
Sorry, pominąłem informację, że wiele osób, powyższe opłaty musi ponieść dysponując kwotą 500-600 złotych
GB / 83.25.86.* / 2006-12-14 18:07
Żal, że tak mało ludzi (w dalszym ciągu) rozumie choćby podstawy ekonomii. Dla nich taki człowiek, jak profesor Balcerowicz, to ktoś z innego świata. Referendum w sprawie euro, to kompletne nieporozumienie. W sumie, to to samo, jakby kilkanascie lat temu ogłaszać referendum w sprawie denominacji złotego. Głosować mają ludzie nie mający w większości pojęcia o ekonomii.
A odchodzącemu Prezesowi NBP życzę tylko najlepszego i aby był doceniany w Polsce, gdyż na to zasłużył.
Obywatel III RP / 80.50.59.* / 2006-12-14 12:37
Dokładnie - wejście do strefy euro oznacza też dla naszych firm sprzedających na zachód wreszcie koniec obaw przed niekorzystnymi zmianami kursów walut w trakcie wypełniania długoletnich umów. Sam pracwałem w takiej firmie, w branży meblarskiej - zmiana kursu i dylemat - sprzedajemy ze stratą i czekamy na zmianę kursu czy tracimy twarz w oczach kontrahenta i narażamy się na kary umowne i zrywamy umowę...
Zgadzam się tez, że referendum w tej sprawie jest niepotrzebne, bo decyzję Polacy już podjęli.

Ponadto jest to MARNOWANIE PUBLICZNYCH PIENIĘDZY !!!!!!
IgnacyM. / 157.25.157.* / 2006-12-14 12:46
Zmarnujmy troche publicznych pieniędzy. Ludzie po odpowiedniej propagandzie zagłosuja na nie. Wtedy nie wejdziemy do euro a z pomoca nowego prezesa dodrukujemy troche kasy na pokrycie tej zmarnowanych na referendum oraz na rozne fajne podwyżki i jeszcze gratis dostaniemy inflacje, ktora wg kandydata na nowego prezesa moze nam pomoc we wzroscie gospodarczym. Jak to dobrze skorelowac z wyborami to negatywne skotki beda dopiero po wyborach, ale wtedy to już bedzie musztarda po obiedzie bo pis z wiekszoscią 2/3 w sejmie zmieni konstytucje i ustanowi w Polsce dynastie kaczorów.
Trochę przesadziłem, chociaż nie do końca wiem jak dużo.
lan / 2006-12-15 03:48 / Bywalec forum
niestety, mozliwe ze zbyt duzo nie przesadziles :-(
adwarp / 88.156.65.* / 2006-12-21 06:01
no to wiemy czemu na giełdzie zaczęły się spadki

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: