Forum Forum finansoweInne

Balcerowicz: To próba wywarcia presji

Balcerowicz: To próba wywarcia presji

Money.pl / 2006-03-24 23:20
Komentarze do wiadomości: Balcerowicz: To próba wywarcia presji.
Wyświetlaj:
Zuzanna / 83.23.204.* / 2006-03-24 23:20
NIE! sto razy NIE!
To próba jeszcze jednego kłamstwa , które płynie kolejny raz z ust Balcerowicza od 1989 roku.
To reakcja na uderzenie w środek tego ULA szerszeni, które okradło naród z majatku.
Dlatego taki wrzask!
Już więcej nikt rozsądny nie da się złapać na te pokretne tłumaczenia.Bo Europa, bo Swiat itd.
A my Polacy to motłoch dla Pana.
Nie chcemy obcych!!!!
A Pan " B ", potwierdził jeszcze raz, że jest obcy temu narodowi.Nie reprezentuje interesu Polaków.
Narodowi, ktory tyle przeszedł aby być POLSKĄ.
Czas na odejście i na danie społeczeństwu chociaż satysfakcji, skoro rozkradzionego odzyskać sie nie da.
Nawet jesli "złe siły" uniemożliwią dokończenie tego procesu odkłamania, bo należy się z tym liczyć, to raz rozpędzone koło nie zatrzryma się i młode pokolenie dokończy dzięła.
Pana dalsze działanie jest szkodliwe dla Polaków!!!!!!!!!!
Dla normalnych uczciwych ciężko pracujacych przez całe życie Polaków.
Ja Pana nie chcę i jestem przekonana po wielu rozmowach odbytych w różnych środowiskach, że tak samo myślących Polaków jest większość.Kiedyś nie rozumiałam Pana działań, dziś jak sądzę wszystko jest jasne i układa się w całość.
Temat dla komisji jest własciwie jeden-
roztrwonienie majątku NARODOWEGO, który był własnością wszystkich Polaków.

Popieram powstanie tej KOMISJI i będę z satysfakcją obserwowała jak prawda zdemaskuje Wasze(szerszeni)
kłamstwa.
minut / 83.238.45.* / 2006-03-25 11:50
Zuza - slowa pelne demagogii, ale niestety puste jak progrm rzadzacej w naszym kraju partii. "rozkradana Polska", "zle sily" - stek bzdur i zadnego konkretu. Polecam poczytanie o podstawach gospodarki rynkowej i pozyskiwaniu obcych kapitalow. Przypominam ze to Pan "G" zatrzymal proces utraty wartosci zlotego, to chyba nie przypadek, ze srodowiska ekonomiczne na calym swiecie nominowaly go do ekonomicznej nagrody Nobla.
Podstawa politykow naszego kraju to miec jasno sprecyzowanego wroga, czesto bezmyslnie, a moloch pojdzie za radiem i bedzie krzyczal, ze "Balcerowicz musi odejsc" nie znajac zadnych faktow a slyszac tylko opinie takie jak Twoja.
A co powiecie na weryfikacje deklaracji podatkowej Ojca Dyrektora? Myslalem kiedys o zalozeniu partii, w ktorej filarem programowym byloby uczciwe rozliczenie Radia....
menda / 83.22.188.* / 2006-03-25 12:57
Słabiutki program miałaby ta partia jeżeli jego topowym punktem byłoby rozliczenie Rydzyka. Sam pomysł przyjżenia się finansom toruńskich mediów jest jednak godny realizacji.
(nie)rozsądny / 84.135.166.* / 2006-03-25 00:08
Pożyjemy, zobaczymy.
Zdumiewające jest dla mnie ilu w Polsce jest zwolenników spiskowej teorii dziejów, jakże charakterystycznej dla prawicowców.
Ja Panu Balcerowiczowi wierzę bardziej niż ludziom, którzy kwestionują Trybunał Konstytucyjny, którzy chcą zawładnąć niezależnym bankiem centralnym i niezależnymi mediami. A to tylko dla tego, że przeszkadzają im we wprowadzeniu w również MOJEJ POLSCE państwa policyjnego.

Jak chodziło o pieniądze z UE to panu premierowi wciąż było za mało. Teraz, jak chodzi o uznanie pewnych zasad zrastanie się UE to koniec żartów.

A swoją drogą jak można ufać ludziom, którzy z jednej strony definiują się jako prawo i sprawiedliwość (samoobrona brzmi chyba bardziej populistycznie) a z drugiej strony rozważają możliwość rządzenia wspólnie z człowiekiem skazanym prawomocnym wyrokiem sądowym. No cóż Trybunał Konstytucyjny z jego rozumieniem prawa też im nie po drodze.
menda / 83.22.188.* / 2006-03-25 10:13
Spiskową teorię dziejów skutecznie ,od kilkudziesięciu lat propaguje Radio Maryja. Za pomocą tej "teorii" próbuje się usprawiedliwiać całkowitą niemoc programową . Po prostu krytykuje się bez pardonu wszystkich którzy coś robią ( bądż też próbuja coś robić) nie proponując nic w zamian ( tzn. nic poza totalną krytyką ,dzieleniem społeczeństwa i Kościoła czy opluwaniem autorytetów).
Marek53 / 83.24.10.* / 2006-03-26 19:49
Radio Maryja od kilkudziesięci lat ?????????
To nie obsesja, to już schizofrenia.
Polecam lobotomię. Podobno nie boli.
menda / 83.22.209.* / 2006-03-26 21:11
Grzeczność też nie boli Panie Marku. Tylko co niektórych jakoś uwiera. Zwykła pomyłka ,zamiast kilkunastu wyszło niechcący kilkadziesiąt. Jakże rozumiem jednak pańską satysfakcję. Nie mając rzeczowych argumentów pstryknąć oponenta pomyłeczką . Gratuluję rewolucyjnej czujności i pozdrawiam .
Wapniak / 83.28.131.* / 2006-03-27 12:14
Dołączam sie do opinii "mendy". Nie spodziewałem się tego po Panu. Tu na tym portalu jjuż taki jeden jest... i Pan?
bartek11 / 214.13.187.* / 2006-03-25 18:19
Nigdzie NBP nie jest ponad Panstwem, z pewnoscia jest to proba zmany i niektorzy straca - to ci co teraz najglosniej krzycza ( zachodnie instytucje finansowe,fundusze spekulacyjne i czesc srodowisk finansowych w kraju)
Nie ma nic za darmo - patrz byla prezes NBP - pani Hanna G. W.- nie daje to domyslenia?
Nie nalezy sluchac wrzasku , trzeba spojrzec troche z gory .
W naszej histori sluchalismy juz autorytetow z innych krajow - zawsze na tym \

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: