Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Banki odpuszczą na skutek reakcji KNF?

Banki odpuszczą na skutek reakcji KNF?

Money.pl / 2009-03-27 10:54
Komentarze do wiadomości: Banki odpuszczą na skutek reakcji KNF?.
Wyświetlaj:
Dr Cox / 85.128.68.* / 2009-03-30 07:12
I bardzo dobra reakcja urzędów. Dobrze wiedzieć, że jednak ktoś czuwa czasami nad samowolą banków.
eeeee / 2009-03-27 10:54
rozumiem rozgoryczenie kredytobiorcow ale osoby ktore kredytow nie braly a posiadaja w bankach lokaty sa jak najbardziej zainteresowane zwieszaniem zabezpieczenia przez banki

co prawda istnieje fundusz gwarancji bankowych ale chyba nikt nie wierzy, ze rzad Polski w pryzpadku upadlosci kilku bankow znadzie srodki na gwarantowane wyplaty
maxymili / 2009-03-27 12:15 / Tysiącznik na forum
Znajdzie. Nie bój się. Ale póki co nie będzie potrzeba, chyba, że sytuacja się pogorszy. Na razie zanosi się jednak na poprawę.
grek zorba / 2009-03-28 09:03
oCZYWIŚCIE BANKI ZNALAZŁY JUŻ GÓRKĘ I CHCĄ DODATKOWO POPRAWIĆ SWOJĄ RENTOWNOŚĆ. PÓŹNIEJ NIE BĘDĄ MIAŁY JUŻ ARGUMENTÓW DO ZMIAN W UMOWACH.A PZECIEŻ SĄ TO KREDYTY NA WIELE LAT. DLACZEGO WIĘC ZMIENIAĆ UMOWY W MOMENCIE W KTÓRYM WARUNKI SĄ NIEKORZYSTNE DLA BANKU, A PÓŹNIEJ CO? JAK SIE ZMIENIĄ TO BANK ODDA PIENIĄDZE?TO NIEUCZCIWE POSTAWIENIE SPRAWY.
Reynevan / 2009-03-27 12:12
Zwiększenie zabezpiecznia przez podwyższenie marży i tym samym raty - naprawdę świetny pomysł, żeby zwiększyć spłacalność kredytów...
madzik49 / 94.72.126.* / 2009-03-27 11:32
Jak brałam kredyt moje mieszkanie było warte 135 tys a teraz jest 240tys. I co bank mi obniży mi marże?
Bardzo jestem ciekawa. Mimo wzrostu kursu nadal jestem do przodu.
T1 / 195.14.4.* / 2009-03-30 13:43
dopuki była wyższa wartość, warunki umowy były dotrzymane. jeśli wartośc nieruchomości jest niewystarczająca, to w/g umowy czy regulaminu bank ma prawo zażądać dodatkowego zabezpieczenia. jeśli nie dasz-może wypowiedzieć umowę-nikt tego nie podważy. Jest to zapis jasny , wprost napisany. opcja podniesienia marży jest wyjściem dla tych Klientów, którzy nie maja nieruchomosci, która mogłyby dac jako zabezpieczenie, a niechcą się rozstawać ze swoim mieszkankiem. tak jest wg prawa. Etyka to inna sprawa....
grek zorba / 2009-03-28 09:07
UCZCIWIE TO POWINIEN, WTEDY MÓGŁBY GŁOS PODNOSIĆ ŻE MA STRATY, A TAK CÓŻ NIE WIDZĘ POWODÓW PONIEWAŻ TO CO NA GÓRKĘ DOSTANIE JEST WŁAŚNIE PRZEZNACZONE NA TAKIE CZASY KIEDY SYTUACJA JEST NIEKORZYSTNA, DLATEGO BANK NIE MOŻE STRACIĆ I TEŻ NIE TRACI W ŻADNYM PRZYPADKU :)

Najnowsze wpisy