Forum Forum finansoweKredyty

Banki udzielą mniej kredytów pod hipotekę

Banki udzielą mniej kredytów pod hipotekę

Money.pl / 2011-03-08 16:41
Komentarze do wiadomości: Banki udzielą mniej kredytów pod hipotekę.
Wyświetlaj:
Licovasos / 92.63.32.* / 2011-04-28 22:16
Chyba najlepszy serwis: http://www.aukcjekredytowe.pl/1/852

Ja wybralem kredyt w zlotowkach (nie bede pisal jakiego banku,
zeby nie byc posadzonym o komercje ;) ), ktory faktycznie byl
korzystniejszy od innych. Rata byla nizsza o ok. 100 zl od
standardowej oferty. Co wiecej po rozmowie z przedstawicielem
banku, udalo mi sie uzyskac bardziej elastyczne warunki w
przypadku wczesniejszej splaty kredytu.
Nie ponosi sie zadnych kosztow, zarowno przed, w trakcie i po
zakonczeniu aukcji :)
71Aneta / 2011-03-10 10:57
Banki zaostrzyły warunki udzielania kredytów, związane jest to z wejściem w życie części regulacji zawartych w tzw. rekomendacji T.
Nie oznacza to jednak, że we wszystkich bankach jest jednakowo, zdolność kredytowa w każdym banku jest liczona inaczej. Trzeba przeprowadzić analizę i dobrać kredyt dostosowany do możliwości klienta.
Tomek Opalowicz / 87.206.200.* / 2011-03-09 12:31
witam, właśnie rozglądam się za kredytem hipotecznym i powiem szczerze że dostaniego nie będzie łatwą sprawą. Powiedzcie mi w jakim banku będzie najłatwiej. Doradźcie mi coś z tej listy http://www.finansosfera.pl/kredyty-hipoteczne/
Ewa Andrzejewska doradca Multispektrum W-wa / 85.222.20.* / 2011-03-09 13:04
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na o pytanie. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji: jaka nieruchomość, źródła dochodów, zobowiązania. Generalnie sprawa zależy od analityka bankowego. Jeżeli chodzi o całokształt, to najmniej problemów w PKO BP, Pekao SA oraz ING. Te dwa ostatnie b. szybko podejmują decyzje. Przynajmniej takie mam doświadczenie ze współpracy z 20 bankami w zakresie kredytów hipotecznych. Pozdrawiam (ewa.andrzejewska@multispektrum.pl)
fafdaf / 83.23.201.* / 2011-03-08 16:41
tzw "tanie" kredyty hipoteczne zepsuły rynek nieruchomości w Polsce , brak polityki mieszkaniowej państwa wpędził Polaków w długi, niestety nawet w tym niby zacofanym PRL-u rządy prowadziły sensowną politykę mieszkaniową , po 89 roku wszystko miał załatwić rynek no i załatwił - głupie te rządy , naprawdę głupie

Najnowsze wpisy