Forum Forum finansoweInne

Bankomat sie pomylił.....

Bankomat sie pomylił.....

ludwika1 / 2009-10-28 21:02
Przy wypłacie, bankomat wypłacił mniejszą kwotę od zadanej. Po zgłoszeniu pomyłki w banku, otrzymałam informację że problem zostanie rozpatrzony oraz że takie sytuacje się zdarzają itp. Otrzymałam list iż moja reklamacja nie jest uznana, ponieważ nie znaleziono żadnych nieprawidłowości, czyli bankomat wypłacił dobrze. Jestem pewna, że tak nie było. Proszę o informację, co dalej robić, czy warto się odwoływać? Czy ktoś miał podobną sytuacje?
Wyświetlaj:
Oszukana 2 / 95.49.210.* / 2009-11-05 21:54
Miałam identyczną sytuację!! Wypłacałam 100 zl z bankomatu (PKO SA) ale bankomat wyplacil mi 10 zł. zlozylam 2 reklamacje obie odrzucone. zlikwidowalam konto zapowiadajac ze udam sie z tym na policje, ale watpie czy to cos pomoze.
Czy ktoś wie jak ten problem rozawiazac? Nie chodzi o pieniadze bo na szczescie chodzi o niewielka kwote, ale nie moge miec pewnosci ze to sie wiecej nie powtorzy!!
xcfaDSFdsgfSAD / 88.220.106.* / 2011-11-16 14:39
W bankomatach PKO SA nie ma pieniędzy o nominale 10 pln. Najniższy banknot to 20 pln.
Mariusz Łęcki / 79.186.104.* / 2009-11-04 18:45
bankomat PKO BP SA wciągnął mi 500 zł , to znaczy nie zdążyłem ich podjąć , oczywiście reklamowałem i co? Napisali że zwracają mi ale tylko 150 , bo rzekomo 350 zł zdążyłem podjąć,paranoja.Prawdopodobnie nie zdołam tego udowodnić więc dlatego taki bezczelny numer,aha ten bankomat jest w Cieszynie/polskim na dworcu PKS .UWAGA
pawel74787 / 2010-01-15 09:47
Witam.
Mnie bankomat zżarł gotówkę w październiku 2009 r. i do tej pory nie zwrócono mi pieniędzy, nadmieniam że z konta zostały zdjęte i co? Złożyłem reklamacje natychmiast w swoim banku ( wybierałem niestety z bankomatu tzw. obcego ), to po trzech miesiącach bank do którego należy pechowy bankomat zwrócił mi łaskawie 50 zł. bo tyle uznali, a zareklamowana kwota była dużo wyższa, śmiech na sali. W moim banku powiedzieli mi żebym składał ponownie reklamację. Złożyłem oczywiście ponownie reklamację bo dla mnie to świństwo i nie podaruje im nawet złotówki. Tylko teraz znowu czekanie trzy miesięczne i znowu rzucą ochłap jak psu. Gdybym mógł zaskarżyć ich jeszcze o odsetki od przetrzymywanych pieniędzy to by było cudownie. Acha, zrobię im antyreklamę jak moderator nie wytnie. Bankomat należy do BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W RAWIE MAZOWIECKIEJ, A ZNAJDUJE SIĘ PRZY ODDZIALE BANKU W BRWINOWIE NA UL. LEŚNEJ. Nie ja pierwszy mam taką sytuację z tym bankomatem. Podobno od kilku lat tak się dzieje że pobiera sobie co jakiś czas od klientów tzw. premię. Nie pobierajcie pieniędzy z wyżej wymienionego bankomatu bo czekają was kłopoty.
Paweł
xxxxxxxxxxxxxxx / 94.42.56.* / 2009-10-29 21:19
odpusc sobie, z bankiem nie wygrasz. bankoamt laduja w gotowke ludzie i pewnie ukradli twoje pieniadze. proste, ale nie do udowodnienia.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: