Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bardzo dobry początek miesiąca na GPW

Bardzo dobry początek miesiąca na GPW

orzełek z głową między skrzydłami / .* / 2005-02-01 20:23
Komentarze do wiadomości: Bardzo dobry początek miesiąca na GPW.
Wyświetlaj:
mike / .* / 2005-02-02 18:56
orle, gdyby wszystkie techniki analizy sprawdzalyby sie to pewnie nikt tutaj juz by nie siedzial bo mialby miliony na koncie, trzeba kierowac sie intuicja polaczona z analiza, jednak nie zawsze analiza idzie w parze z logika, nieprzewidywalnosc rynku jest jego zaleta bo wtedy sa najwieksze profity....moi faworyci to KOPEX i do konca tyg ENP.
anna / .* / 2005-02-02 16:52
Ale energomantażpłd całkiem ładnie prawda:)Jego wartość fundamentalna to 34.79....dlatego go sprzdałam.Czy jesteście zadowoleni z przydziału Cechu?Kto ma pewniaka na jutro chętnie poczytam :)
dżeju / .* / 2005-02-02 20:14
witam,tak was czytam od jakiegoś czasu i wiecie co? fajnie prawicie, na luzie. to i ja sie dołaczę bo padło pytanie o pewniaki, a mnie udało się wytypować kilka takich ostatnio, z Naftą w dniu wczorajszym i Ferrum w przedwczorajszym na czele. No jeszcze Próchnik. EPN kupiłem jeszcze po 8,8. Getin sprzedałem kilka dni temu i wszedłem w Alchemię, która jakoś zastopowała. TIM-a wywaliłem tuż przed zjazdem, tak samo Prochem i Redan. Ostrożność nakazała mi sprzedać Kruka - zbyt wcześnie, ale trochę zarobiłem. Po okresie wielkich niepowodzeń zaczynam odrabiać straty i mam nadzieję, że zdołam zanim przyjdzie Mrs. Bessa z Ameryki :)Zauważcie jakie spółki biorą udział w ostatnich wzrostach - zapomniane, po powolnych spadkach, z minimalnym obrotem, których kurs uklepuje dno i zaczyna tworzyć półkole, spodek. Wietrzę tu spekułę, której łatwo windować kurs przy niskiej płynności i wciągać do zabawy chmarę nowicjuszy-sierot po PKO BP, Zelmerze itd. Codziennie nowa spółka idzie ostro do góry.Jest jeszcze parę takich spółek, że wymienię tylko Talex (mój typ), moze Ekodrob, Hygienika (jedna próba już była), Indykpol (tylko cena wysoka, ale obroty zamarły), Kable, Milmet (uwaga na linię trendu spadkowego i ew. przebicie przy wysokich obrotach), Mostalwar, Orfe, na PBG będzie dalszy wzrost, Permedia (mój typ), Pollena Ewa, Polnord (ktoś zbija kurs), Ponar (obroty zamarły), Relpol, Unimil (mój typ!!!), Wilbo. To tak na gorąco.Może część wzrostów to wynik wiary w lepsze wyniki w tym roku. Trzeba pamiętać, że rynek najbardziej docenia dynamikę wyników, a w przypadku spadkowiczów baza jest niska.Ten Talex tak coś mi zapadł w pamięć...
orzeł / .* / 2005-02-02 17:00
Aniu daj jakiegoś cynka bo mnie cos zawodza moje instrumentu analizy. Te spółki rosną wbrew logice :) Co na jutro - odważnie śmiało nie wstydź się:)Juz CIę lubimy choć jedyna kobietka tu jestes.A moze właśnie dlatego wysłuchamy Cię uważnie:)Pozdrawiam
anna / .* / 2005-02-02 18:54
Dzięki Orle za miłe słowa :)
orzeł / .* / 2005-02-02 16:42
no i nie ma tego złego co by .................Getin i po getinie!:)
dragoon / .* / 2005-02-02 06:47
ja tak chciałem wtącić swoje 3 grosze... orzeł nic sie nie bój PKO BP jeszcze zrobi robotę niech tylko ustalą wysokość dywidendy . . . a tak z innej beczki jakich narzędzi używacie: AT or AF??
orzech / .* / 2005-02-02 01:57
Czyz nie pisałem wczoraj, żeby poczekać do środy z GET-OUTem ? No. A jutro biorę się za IBSYS. Garnitury za radą Orła (oby inwestował wiecznie) włączyłem na własną "listę Widsteina" ;-) Pekaes sqrwiel zdychał jak go miałem. Dałem tu tyły. A teraz idzie bez sensu w górę. Może dojdzie kiedyś do emisyjnej. Tylko, że jak go sprzedałem po 8,95 :-( Jak się tak wszyscy rodzinnie zwierzają to ja też coś dopisałe. Ale koniec smętów ! Jutro damy czadu !
orzeł / .* / 2005-02-02 07:19
hi orzech ! racyja senior garsija :) podoba mi się z tym pekaesem (oczywiście nie to że rośnie gdy go nie masz ) ale to w jaki sposob to opisałeś !W tym jest ukryta głębia : jeśli ostatni tracą wiarę w papier i sprzedają ten zaczyna rosnąć! Właśnie dlatego nie sprzedaję nowej gali choć mnie już powoli wali:)Oby tylko dziś względnie spokojnie:)
orzeł / .* / 2005-02-01 23:53
mam tez parę innych rzeczy ale teraz idę spać życzę kolorowych snów i miłego jutrzejszego dzionka:)
orzeł / .* / 2005-02-01 23:37
mam jeszcze kruka co w niebo zastuka :)
orzeł / .* / 2005-02-01 23:23
w artykule nic specjalnego:) Aniu oby i tym razem nie sprawdziła się moja ostrożność którą Ci tu zapodaję ale energomontaż please ostrożnie bardzo - dziś świeca wysokiej fali (ten papier "traci wyczucie kierunku" to definicja wysokiej fali (duży górny i dolny cień na świeczkach) Oby i tym razem sie nie ziściły me słowa marne- tak czy inaczej przypatruj się przypatruj się przypatruj się i podejmuj stosowne decyzje!
orzeł / .* / 2005-02-01 23:25
teraz się doczytałem czyli moje słowa po nic, na tamtym papierze czyli na południu to inna zabawa ! Powodzenia:)
anna / .* / 2005-02-01 23:21
sory powinno być energomontaż PŁD pomyliłam N z D :)
anna / .* / 2005-02-01 23:14
EnergomontażPłN ( a niePN ) mam zamiar jutro na nim zarobić. Bytom narazie obserwuję. Nie czytałam art. w parkiecie ,,Bytom problemy z kursem " czy tam nie było czegoś interesującego, może wiesz ? Jutro trochę w dół, ...fundusze nie pociągną :)
anna / .* / 2005-02-01 22:30
Orle mam też tanie zozole,nową gale już sprzedałam.Wczoraj kupiłam energomontażpłn i za wcześnie hoopa ( może niepotrzebnie ). Zastanawiam się nad bytom:) ale się rozpisałam:)
orzeł / .* / 2005-02-01 22:52
Bytom jeden z pięciu osobników którym się przyglądam :) ale jeszcze troszkę w dół jak dla mnie! I co nie sprzedałaś dzis energomontażu po 11,5 lub więcej ............masz nerwy kobieto....chyba że wczoraj załykałaś na górce:)Jutro będzie ciekawie jak myslisz duża korekta na indeksach?
anna / .* / 2005-02-01 21:44
Orle bardzo się nie zasmuciłam Getin na Polimxms zamieniłam(28.5). Ja składam zlecenia przez internet ,dlatego bardzo lubię cztać Wasze komentarze. Moja wiedza ze studiów ekon. to za mało. Pozdrawiam:)
orzeł / .* / 2005-02-01 22:12
No no Aniu muszę zacząć korzystać z Twoich rad porad :)! To ekstra że piszesz co i po ile kupujesz - lubię taką nagą jazdę - tutaj to lekko przychodzi:)(ufam że prawdę ze swych ust ...ups klawiaturowych przycisków wypuszczasz:) Ja bezwzględnie się obnażam jak ekshibi jakiś!Mam zozole wciąż - kupione po taniości. atlantis po taniości, ibsys średnio po 1.03 i czekam, nową galę która mnie już wkurza a dziś prawie jej nie sprzedałem czyli pewnie zacznie rosnąć:), kredyt bank dobrze kupiony,impel niezły i dla zabawy i z sympatii dla Paulo Coelho "Alchemię" tanią całkiem:)NO i pko bp jako fundament który mi psuje robotę bo wig 20 wzrósł całe mnóstwo a ten..................... piiiiiiipppp .............nic nie chce ruszyć!
orzeł / .* / 2005-02-01 22:14
I pozdrawiam CIę oczywiście i niech Ci te Polluksy i inne meksy rosną bo mają z czego :)
orzełek z głową między skrzydłami / .* / 2005-02-01 20:23
no i Getin mnie przeskoczył - Aniu choć Cię nie znam to mi strasznie źle że to co pisałem tak poważnie wzięłaś sobie do serducha i portfela też:)tak mi to wyglądało a skoro stało się inaczej to znaczy że papier mocny jest i już i techniki się nie boi! Ciekawe co się wydarzy jutro :) Ja juz może nic nie piszę:) niech się dzieje co się ma dziać:)
drops / .* / 2005-02-01 20:35
Orle, przecież Bogiem nie jesteś... poza tym giełda jak to giełda nie zawsze da się przewidzieć :) na dodatek każdy ma swój rozum i robi co uważą za stosowne...Tak więc masz pisać i już !:) bez Ciebie nasze forum nie ma racji bytu! pozdrawiam i oczywiście jutro po dniu odpoczynku jedziemy do góry z IBsysem :)))
hajdi / .* / 2005-02-01 23:20
i z 7 bulsem tez jedziemy UP
orzeł / .* / 2005-02-01 23:29
życzę Ci tego ale ciężkawo mu będzie:) jakby spadł do 2,7 tak jak miałem ustawione zlecenie to pewnie by rósł i rósł a tak skoro go nie mam może być różnie:) pozdrawiam Cię hajdi i niech da czadu - ja się ostatnio ciągle mylę więc pewnie i tym razem też:)
orzeł / .* / 2005-02-01 22:19
nie jestem Bogiem to intrygujące ................:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy