Forum Forum prawnePracy

Bardzo proszę o radę!

Bardzo proszę o radę!

pirania122 / 2008-05-28 17:23
Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na moje pytanie, które już nie raz poruszałam na forum ale na razie bez odpowiedzi.A mianowicie;jaką posiada odpowiedzialnośc osoba, która pracując w sklepie nie podpisywała żadnej odpowiedzialności materialnej za towar,a r emanent na moje przyjęcie robił sam szef ,zresztą do tej pory nie domagał się ode mnie podpisania się pod nim.Towar w sklepie mam tak poukładany, że każdy może podejść obejrzeć i oczywiście przymierzyć.Ja jako jedyny sprzedawca nie jestem w stanie wszystkiego sama dopilnować stąd moje obawy.Poza tym szef dość często mnie zastępuje i ma drugie klucze do sklepu.Co w takiej sytuacji z moją odpowiedzialnością materialną.
Wyświetlaj:
jachukb / 2008-06-01 09:08
wiesz jesli nie podpiszesz powie ci narazie tez niechcialbym placic za innych !!! ale jesli nie ma tego w umowie ....to nie podpisuj najlepiej udaj sie do inspekcji pracy
Haś. / 79.188.53.* / 2008-05-31 12:05
Przeczytaj dokładnie umowę o prace. Z tego co piszesz mało wynika.
pirania122 / 2008-06-03 17:57
W umowie p pracę nic o odpowiedzialności materialnej nie ma.Jeszcze w grę wchodzi fakt iż szef często mnie zastępuje więc myślę że w tej sytuacji nie jest już to odpowiedzialność indywidualna.Co o tym myślicie?
pirania122 / 2008-06-11 17:18
czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie bardzo proszę

Najnowsze wpisy