Forum Forum finansoweKredyty

Proszę o radę

Proszę o radę

was / 2007-11-20 21:48
Kupiłem mieszkanie w 2005 r. (styczeń), wycena była robiona 2004, 107 tys. Na dzień dzisiejszy wycena mieszkania wynosi ok 200 tys. Do spłaty pozostało mi ok 38 tys CHF. Nie ukrywam, że miałem okres około 3 - 4 miesięcy kiedy kredyt nie był spłacany reulalarnie. Chciałbym wziąśc kredyt, którym spłaciłbym obecny i reszte jako wolne środki na dokończenie remontu i zainwestowanie tak aby po jakimś czasie zyski z tych pieniędzy choć w części spłacały zadłurzenie. Czy ktoś robił coś takiego? Bądź poradziłby jaiś bank.
Iza Konsultant Money.pl / 2007-11-21 09:56 / Specjalista Money.pl
Witam

w ofertach banków znajdują się kredyty na spłatę innego kredytu mieszkaniowego. Część banków, przy przenoszeniu kredytu proponuje specjalne warunki np brak prowizji za przyznanie kredytu. Bank przed przyznaniem kredytu będzie badał Pana historię kredytową, to czy będzie mógł zaproponować swoją ofertę będzie zależeć od tego jak długie były opóźnienia w spłacie i kiedy występowały.

Proponuję kontakt z Konsultantami portalu Money.pl nr tel. 0 801 40 50 50, omówimy szczegóły i pomożemy w wyborze najlepszego kredytu.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: