proszę o radę

bary / 83.22.245.* / 2006-07-21 08:36
ponieważ jestem nowicjuszką na forum Money jak również nie znam się na inwestycjach w fundusze inwestycyjne,akcje,a chcę zainwestować pieniądze dla dziecka(ok 40000)które ma dużą wadę wzroku .Proszę o poradę finansową.Który bank ma najkorzystniejsze produkty i jakie to fundusze
Wyświetlaj:
Zadowolona klientka / 81.190.7.* / 2006-08-02 22:20
Również poleciłabym Pani program inwestycyjny podobny do tzw "funduy funduszy", o jakich tu już wspomniano. Osobiście uważam, że najmniejsze koszty przy najwyższych zyskach i minimalnym ryzyku reprezentuje produkt Przyszłość70 firmy Gerling.
W razie pytań proszę pisać- skontaktuję Panią z moim multi-doradcą
kettner / 2006-07-27 19:44
bary nie daj się omotać "doradcom" finansowym i wciągnąć w fundusze funduszy typu Aegon czy Skandia, bo zapłacisz podwójnie za zarządzanie ale o tym oczywiście żaden doradca Ci nie powie. Polecam Ci stronę www.zainwestuj.pl Jest tam system, który jak do tej pory sprawdza się rewelacyjnie. Poczekaj na korektę na giełdzie i wejdź w TFI akcji albo zrównoważony. Ponieważ chcesz inwestować dla dziecka więc inwestycja długoterminowa będzie dla Ciebie najlepsza. Tylko nie wpłacaj całej kwoty jednorazowo! To banalnie proste i nie musisz płacić dodatkowej prowizji doradcom, którzy czekają na Ciebie z otwartymi ramionami. Pozdrawiam
uia / 83.19.66.* / 2006-08-15 21:16
masz racje ja to sprawdzałm 1.95% za zarzadzanie aktyawami w stosunku rocznym jesli j ast to fundusz akcji plus 4% razem prawie 6% mam na mysli w aegon.skandia tes ma duze koszty.pracuje12lat w ubezpieczeniach nie polecam
ula / 83.19.66.* / 2006-08-15 21:31
ubezpleczenie koniecznie oddzielnie ma pan ketner racje .panie analityku mialam oferte sprzedazy tych funduszy prowizie dla agenta ogromne.nie mialam sumienia sprzedawac.
analityk / 2006-08-16 21:16 / portfel / Bywalec forum
Ula - zciemniasz jak nikt na forum , skoro nie miałaś sumienia sprzedawać Aegon-u lub Skandii -te firmy nie płacą prowizji ze składek klientów jak wielkie by one nie były , to jak masz sumienie sprzedawać inne polisy w których twoja prowizja jest wypłacana z napływających składek. Skoro nie polecasz tych firm to co polecasz Pani która chce aby jej dziecko było dobrze zabezpieczone , może kapitałówkę
analityk / 2006-07-27 22:48 / portfel / Bywalec forum
może mi podpowiesz jak znalęźć wspomniany system, dla mnie nie jest to rewelacyjna strona i wygląda na komercje jak sądzę tu też jest dodatkowa opłata za zrządzanie
dlaczego negujesz skandię i aegon skora Pani chce to zrobić dla dziecka w firmach tych ma ubezpieczenie inwestycji i możliwość wypłaty dożywotniej renty dla dziecka .,
dlaczego nie wpłacić jednorazowo . bo za miesiąc jednostki będą droższe czy spadną w dół , bzdura
staraj się doradzać z głową i pomyśl jakie potrzeby ma osoba pytająca o radę
slawekg2 / 217.116.100.* / 2006-07-22 19:50
dzień dobry . jestem doradcą finansowym ING NATIONALE-NEDERLANDEN . Proponuję rozmowę napewno zaproponuję optymalne rozwiązanie. Podaję adres:slawekg2@gazeta.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy