Forum Polityka, aktualnościKraj

Będą dodatkowe opłaty za prąd, gaz i paliwa

Będą dodatkowe opłaty za prąd, gaz i paliwa

Wyświetlaj:
karopauli / 2009-11-20 08:32 / Bywalec forum
zarabiam bardzo dobrze, ale przy dwojce dzieci
POwoli niestarcza pieniedzy. jest drozyzna i bedzie
jeszcze drozej, a oni o hazardzie.
wspolczuje ludziom, ktorzy maja niskie zarobki,
ale zarazem nasowa mi sie pytanie, kto wybral te
POkraki, ktore krytyki sie boja i za POmoca mediow
dalej szerza klamstwo. jak dlugo ten koszmar bedzie
jeszcze trwal. Co robi narod????
mś / 77.237.3.* / 2009-11-20 11:30
Proponuję zapoznać się z ordynacją wyborczą ich zasadami, a w pewien sposób zrozumie pan konsekwencje po wyborcze.
karopauli / 2009-11-20 12:11 / Bywalec forum
nie dotycza klamstwa rzadzacych tzw. nie spelnienie obietnic przedwyborczych(ani jednej)
to tak jak kazdy czlowiek ma prawo do wolnosci, ale jezeli POpelnisz przestepstwo musisz
POniesc kare. I nie interesuje mnie ordynacja bo ona jest tak samo chora jak wszystko w
tym kraju.(zobacz ostatnie klamstwa pana tuska)
mś / 77.237.3.* / 2009-11-20 14:10
Miałam na uwadze motyw wyborów. Kto i na jakich zasadach może ubiegać się o mandat poselski w systemie krajów pseudodemokratycznych. Osobiście nie widzę jak dotąd żadnej partii, która chciałaby działać na rzecz narodu. Powiększania majątku i dbania o jakość życia podatników. Jest siatka powiązań, która gdyby była widoczna, my nie widzielibyśmy słońca.
Z mojego punktu widzenia jest to system może powolnego, ale skutecznego ubezwłasnowolniania społeczności i to za środki publiczne / oczywiście z literą prawa - przez wybór / . Ciekawa jestem kiedy to pęknie ? Jeśli chodzi o ponoszone konsekwencje łamania prawa statystykę wypełniają tzw. Kowalscy, a nie Ci którzy działają świadomie na niekorzyść skarbu państwa. Kobieta z Łodzi za 2 gr. p. Pawlak jedynie na 564 mln. mały pikuś , prawda ? Ale taka rzeczywistość tego systemu, do którego należyć może jedynie pewna grupa ludzi. Sposób na zmiany, to chyba przewrót.
mś / 77.237.3.* / 2009-11-19 18:14
Jak Boga kocham, skąd mam brać pieniądze ? Ze wszystkiego zrezygnowałam, co przypomina zasłużony wypoczynek, wyjście na kawę, do kina i teatru. Czy mam zjadać własne odchody, aby przeżyć i utrzymać standard jakości góry i kolegów ze spółek z kapitałem skarbu państwa ? Chyba przesada, aby żałośnie podejmowane złe decyzje ze szkodą skarbu państwa i nas wszystkich, spłacał wciąż szary, człowiek. Wiem, że jest w modzie lekceważenie podrzędnego człowieka / to nie jest mój wymysł, ale pewnego radnego, który tłumaczył mi kolej rzeczy obecnego społeczeństwa /, ale wszystko posiada czas i normę, to również. Proponuję reorganizację od samej góry i wyciąganie osobistych konsekwencji / po kieszeni / za złe, rażące decyzje. Ale ktoś mi wytłumaczył krótko, że gdybyśmy widzieli siatkę powiązań to nie widzielibyśmy słońca. Tak wygląda pozakulisowa demokratyczna struktura władzy w Polsce. I, co tu mówić o dbaniu o naród i ich jakość życia. Absurd.
andowc / 83.5.40.* / 2009-11-19 16:50
Ma rację.
Skarpety się łata (ceruje), a nie wyrzuca i kupuje nowe.
Trochę oszczędności Obywatele (milionerzy).
tfuskliznatoczykraj / 213.158.197.* / 2009-11-19 16:26
Ha Ha - to w ten sposób SBckie madia zapewniają "poparcie" platffusom :-))
TU CENZOR WYCIĄŁ CAŁE WĄTKI DYSKUSJI
prawi / 84.144.88.* / 2009-11-20 07:58
jakby dyskusja byla o Kaczynskich to by jeszcze CENZOR cos
dopisal, ale o swietym POplochu nie mozna zle pisac.
jan kowalski / 2009-11-19 16:29 / Tysiącznik na forum

TU CENZOR WYCIĄŁ CAŁE WĄTKI DYSKUSJI

troche się napracował...
jan kowalski / 2009-11-19 16:09 / Tysiącznik na forum
i wychodzi szydło z worka... Najpierw odpuścił z grami hazardowymi i automatami do gry, a teraz próbuje sobie to wyrownać. Ot, przebiegła sztuka..
astartis / 89.228.66.* / 2009-11-19 14:25
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
_qwert / 2009-11-19 11:58 / Tysiącznik na forum
Konsekwencja i zajadłość z jaką solidarnie (ponad podziałami) trwa ujadanie pisowców na PO i Premiera jest najlepszym dowodem, że obecny rząd skutecznie ukrócił interesiki kręcone na boku przez poprzednią władzę. Skończyły się lewizny, to frustracja zaczęła przemawiać przez (p)osłów z opozycji. I to by było na tyle.
Serdecznie pozdrawiam
SB / 195.116.34.* / 2009-11-19 18:47
lepiej ujadać niż lizać dóupe!
_qwert / 2009-11-19 19:52 / Tysiącznik na forum
...skoro w twoim środowisku masz tylko taki wybór, to... tylko współczuć i wyj sobie dalej.

:-P
Junosza / 83.28.200.* / 2009-11-19 16:28
Powiedzmy raczej niekonsekwencja. Ujadac i narzekać jest za co, ale trzeba by rozliczać, a przede wszystkim odwołać to całe towarzystwo i odsunąć od koryta. W przeciwnym wypadku faktycznie będziemy musieli się przekonać o zapowiadanych cudach na własnej skórze.
prawi / 84.144.49.* / 2009-11-19 12:45
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
_qwert / 2009-11-19 12:55 / Tysiącznik na forum
...w twoim przypadku nie przychodzi mi niestety nic (a tym bardziej nikt) z czym mógłbym cię porównać

:-P
prawi / 84.144.88.* / 2009-11-20 07:52
widze, ze masz wplywy i usuwasz komentarze jeden za drugim.
to POtwierdza, ze Polska to jeszcze ma duzo do zrobienia, nie ma wolnosci slowa.
Nawet represjonuje sie bylych pracownikow i dziennikarzy Gazety Polskiej,
to juz nie wolna Polska to znow POwrot komuny. Gdzi bys nie spojrzal wszystko jest CHORE.
Prokuratura jest POd naciskiem "gory"(rzadu), nie mozna doposcic aby ktos zapalil swiatlo w tym zasmieconym pokoju.
POwoli wyjdzie wam to wszystko bokiem, bedziecie POwoli odczuwac
skutki rzadow POspolstwa. jak za komuny powtorka z 1978 zaczynaja od podwyzek
paliw itp. to POciagnie za soba POdwyzki zywnosci i innych towarow, a wiec zaciskaj pasa i plac bo rzad pracuje na wysokich obrotach nad ustawa hazardowa zamiast zajac sie sprawami powazniejszymi. Nich dalej wypuszczaja te ich buble a narod bedzie
dalej jadl im z reki, ale jak dlugo????
_qwert / 2009-11-21 14:55 / Tysiącznik na forum

Gdzi bys nie spojrzal wszystko jest CHORE.

...patrzę na to co ty stale wypisujesz i mogę ci tylko współczuć choroby.

:-P
janiszek72 / 2009-11-19 09:21 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
zPISkowiec / 83.17.250.* / 2009-11-19 11:55
Zmiany są możliwe jeśli nastawiamy się na zmianę sytemu nie ludzi.
Jesli chcemy aby Polska była w pełni wolnym i demokratycznym państwem uważam, że w pierwszej kolejności należy zmienić ordynację wyborczą. Dopiero wtedy powstanie szansa na odsunięcie od władzy ludzi, którzy są u władzy od 20 lat i oprócz obietnic nic nie zrobili.
arch / 2009-11-19 09:51 / Tysiącznik na forum
– Kancelaria Prezesa Rady Ministrów protestuje przeciw nazywaniu wystąpień premiera spamem. - jak donosi nowypompon pl
polak mały / 213.77.7.* / 2009-11-19 08:41
Rachunek za energię to i tak już gąszcz niezrozumianych składników, gdzie cena energii to tylko niewielka część. Podobnie jest z gazem. Ceny zas przerażają zwykłego zjadacza chleba. POgonić tych POlityków co życie nasze czynią coraz bardziej nie do zniesienia.
badyl L-2 / 194.152.46.* / 2009-11-20 22:42
Re: Będą dodatkowe opłaty za prąd, gaz i paliwa [3

Oprócz opłat za ochronę środowiska i dewersyfikacji dostaw bez certolenia się można wprowadzić dodatkowe opłaty, m.in. za: napisanie faktury, koszty wysłania jej do odbiorcy, koszt ubytku gazu z nieszczelnych gazociągów, ubytki energii na przedpotowowych liniach przesyłowych itp. Czy obecnym rządzącym brak jest POPOPOmyślunku?
arch / 2009-11-19 09:51 / Tysiącznik na forum
-–Jak mówił baca - " Barany się strzyże ,a nie zażyna ! "
Smutny / 195.235.15.* / 2009-11-19 11:18
zarzyna sie przez erzet a nie przez zet z kropka ;) (chyba ze sie myle..)
_qwert / 2009-11-19 11:24 / Tysiącznik na forum
...nikt pisowskich klakireów nie przekona, że czarne jest czarne, a białe białe - więc... zarżnąć pisownię, to jest dla nich pikuś (pan Pikus).

:-P
jkhglksdjhfkljshk / 79.175.201.* / 2009-11-19 08:31
podatków nie podniosą bo donek obiecał ale nie obiecał że nie wprowadzą nowych. Trzeba wiać bo w tym kraju nie będzie lepiej. Nie ma co sprzedawać a dług just kosmiczny. Wpływy spadają, bezrobocie rosnie, zus bankrutuje, nfz nie ma kasy, Wolność w tym kraju to fikcja. Gospodarka praktycznie jest zlikwidowana tak jak ustalono przy okrągłym stole. Komuna jak miała dobrze tak ma dalej.
MN4 / 217.96.42.* / 2009-11-19 08:09
Nie tylnymi ale przednimi.
Szczerze nie miał bym nic przeciwko, gdyby takie "akcyzowe" daniny zastąpiły CIT, PIT, a nawet VAT. Rozwiązałoby to wiele nierozwiązywalnych problemów podatkowych.

Najnowsze wpisy