Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będą kolejne podwyżki płac w służbie zdrowia?

Będą kolejne podwyżki płac w służbie zdrowia?

Wyświetlaj:
personel średni / 83.26.140.* / 2007-02-19 09:18
Pracuję w słuzbie zdrowia od 10 lat.Ostatnia podwyżka, ktorą otrzymałam w październiku to maja druga przez te lata i to nie 30% jak wszyscy komentuja tylko 30 zł. do podstawy by mieć minimalną płacę w służbie zdrowia czyli 1073 zł z dodatkiem stażowym ( ukończylam studia!! za swoje pieniądze). Kto dostal podwyżkę to dostał. Czy to przyciąga do pracy w naszej służbie zdroiwa nie!!!! Zamierzam wyjechać (został mi jeden semestr). Szkoda, że Minister Zdrowia nie wie jak przyznawane są podwyżki Te 30 %!!
ten jeden z bandy / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:47
Ten artykuł pochodzi z 15 02 2007, no i co?????
Dzis mamy 05 01 2008 i nic sie nie zmieniło.
Bo sie nie zmieni.
Bo ministerstwo zdrowia wie co robi.BO NIC NIE ROBI.
Był Lapiński,Religa,teraz Kopacz.
Z zasady maja dwie lewe rece do roboty.
Skomentuję ponownie za trzy lata.
Basia Hanarz / 62.233.183.* / 2007-09-28 15:02
Kochana całkiem Cię popieram w tym co mówisz. Ja też kończę studia mgr, licencjat już mam. niestety wczoraj dowiedziałam się że będą podwyżki ale my stare piel po dorobionym licencjacie dostaniemy w nagrode za nauke o 100 zł mniej niż pozostałe panie piel, chcą żeby zarabiać tyle samo co one. Święta prawda że debilami się łatwiej kieruje, my jednak uczące się , się buntujemy bo nikt nie zdaje sobie sprawy co to znaczy studiować ,pracować, miec na głowie dom, dzieci itp. Pracodawcy to na ręke kasa zostanie dla niego w kieszeni. Gnoje kradną i nic im za to nie grozi !!!
WŚCIEKŁY / 89.174.238.* / 2007-02-27 18:02
zupełna racja ,właściciele przychodni dzielą podwyżki wg uznania nie ma nad nimi żadnej kontroli , nie ma wytycznych co do hierarchi stanowisk.Ktoś kto mówi że właścicele NZOZ NIE DOSTALI PODWYŻKI TO SĄ W BŁEDZIE Onie przyznali sobie najwięcej są spółkowiczami i jednocześnie mają etety nikt tym się nie interesuje ale oni wzięli za darmo nasz zozowski majątek i tera za pół darmo wykupują przychodnie a my dalej pracujemy za najniższą krajową Zakłady jak likwidowano to pracownicy dostali duże pieniądze,na SŁĄSKU PRACOWNICY DAWNYCH ZOZÓW NIC
malgorzata68 / 2007-02-16 09:03 / portfel
witam
pracuję w służbie zdrowia i naprawdę nie wiem skąd tu się wzięło podwyżki aż około 30%? chyba to jakaś średnia? bo u nas w placówce było to około 10% i nie była to żadna podwyżka tylko dodatek do pensji, który został przyznany nam na trzy miesiące (X-XII 2006r.) a potem został nam odebrany, w tym roku też podobno ma być ale jeszcze nie ma, pensje mamy jak we IX 2006 r., czyżby znowu jakiś bubel???
The Lucek / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:20
Mówią że powyzszą.,ale nie mówia
kiedy
komu
ile.
Nie miałem żadnej 30% podwyzki.
Słucham i czytam o tym jak o nowoczesnej bajce
pracownik NFZ / 62.233.195.* / 2007-02-16 21:42
Pani pracodawca, podobnie jak w ostatnim kwartale 2006, przez cały 2007 r. dostaje dodatkowe pieniądze na podwyżki dla pracowników. Za styczeń i luty zostały już wypłacone. Powina więc pani dostać podwyżkę.
the gray schnaucer / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:50
Proponuję zapisywać takie rzeczy w dziale humoru.
trzeżwe oko / 89.174.238.* / 2007-03-02 18:06
dlacaego nie ma kontroli jak zostały podzielone podwyzki ?spólki zyski podzieliły miedzy soba a personelowi średniemu zatykają gęby dudżetowymi pieniędzmi gdzie są kontrole gospodarowania przez przywatne przychodnie pieniedzmi z kontraktów moze ich tak wcale jest nie mało ministrze jestes ze służby zdrowia ale jakos nie mozesz tego ogarnąc lepsza na tym stanowisku byłaby pielęgniarka ona bardziej racjonalnie mysli i byłaby bardziej pokorna i sprawiedliwa niz nie jeden pazerny lekarz ktory wszelkim siłami chce dorównać majątkiem tym nieco starszym bogatym kolegom ze szpitali
The Lucek / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:27
Minister Zdrowia niczego nie zrobi.Nie jest zainteresowany.Od 5 lat leitmotiv jest ten sam.
NIE MA PIENIĘDZY i NIE BĘDZIE pieniędzy.
I stąd pomysły prywatyzacji., szpitali.
Mozna wtedy umyć ręce. Za zdrowie narodu nikt nie n
będzie odpowiedzialny.IZwłaszcza Pani Kopacz ..
pacjent / 83.21.246.* / 2007-02-15 23:25
Czy naiwnie sądzicie, że podwyżki płac lekarzy, pochodzące ze składek pracowniczych coś zmienią? O naiwni!
Składka powinna być wykorzystywana na ewentalne moje leczenie a nie na założenie "warsztatu" lekarskiego. Budowa szpitala, mnie płatnika składki ZUSowskiej, nie powinna obchdzić tak jak, jak nie obchodzi mnie czy szewc ma młotek. Szewc ma mi naprawić buty i za to mu płacę. Jeśli idzie o wrzask, że lekarze mało zarabiają, to niech ci lekarze popatrzą ile zarabiają ich pacjenci. Ta banda nie zmieni podejścia do pacjenta bez względu na wysokość swoich zarobków. Jeśli dzisiaj "biedny lekarz" ma willę na przedmieściu i jeżdzi toyotą czy fordem to marzy mu się volvo i dalej będzie darł ostatnią skóre ze swego pacjenta. Ja płacę podatek po to, aby państwo wybudowało szpital, kupiło sprzet i opłaciło lekarza, który nie będzie bandytą podobnym do dr Mengele, a skladka ZUSowska jest na moje leczenie, ale tego kupa kretynów zrozumieć nie jest w stanie.
BANDYTA z bandy / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:33
Człowieku -chcieć to ty możesz.Ale się nie doczekasz.
Od czasu wiceminister E>Kralkowskiej która zauwazyła
w TV że opieka medyczna jest w pełni wystarczająca.
Teraz Pani Kopacz mówi że wszystko jest pod kontrolą.
A jak jest dobrze -- to nie ma potzreby niczego zmieniać.
polibos / 83.28.44.* / 2007-04-24 22:31
trzeba było kształcić sie na lekarza mądralo i uczyć sie całe życie, lekarze w RP leczą na poziomie światowym a powinni na poziomie ukraińskim - bo takie warunki maja zapewnione przez ich TWOJE państwo - lekarz z wysokospecjalistyczne kliniki bezłapówkowy, mam wille na kredyt i forda 12letniego, pracuje 15 lat i czuje się zawsze wykorzystywany przez swoje państwo - służba. Srednia życia lekarza w RP 57lat, innego Polaka 68 lat.
polibos / 83.28.44.* / 2007-04-24 22:31
trzeba było kształcić sie na lekarza mądralo i uczyć sie całe życie, lekarze w RP leczą na poziomie światowym a powinni na poziomie ukraińskim - bo takie warunki maja zapewnione przez ich TWOJE państwo - lekarz z wysokospecjalistyczne kliniki bezłapówkowy, mam wille na kredyt i forda 12letniego, pracuje 15 lat i czuje się zawsze wykorzystywany przez swoje państwo - służba. Srednia życia lekarza w RP 57lat, innego Polaka 68 lat.
paulina5 / 83.3.207.* / 2007-09-11 13:31
ja jestem wykształcona, mam studia podyplomowe i "wysokospecjalistyczne" kwalifikacje,pracuje po godzinach za ktore nie mam płacone, nie jestem lekarzem, ale pracuje w służbie zdrowia i nie uważam, że lekarze powinni być jakoś szczególnie wyróżniani ze względu na swoje wykształcenie. Inni tez sa wykształceni, a zarabiaja dużo mniej od nich.
jeden z bandy / 78.8.71.* / 2008-01-05 20:40
Punk t widzenia zależy od punktu siedzenia.
Chce Pani powiedziec że prokuratorzy,sędziowie ,notariusze,inzynierowie
przymierają głodem??
Mysli Pani,że lekarz ma się żywić darmową zupą,
mieszkać w schronisku i myć się dwa razy w roku??
I że ma byle jakie wykształcenie i doświadczenie??
polibos / 83.28.44.* / 2007-04-24 22:31
trzeba było kształcić sie na lekarza mądralo i uczyć sie całe życie, lekarze w RP leczą na poziomie światowym a powinni na poziomie ukraińskim - bo takie warunki maja zapewnione przez ich TWOJE państwo - lekarz z wysokospecjalistyczne kliniki bezłapówkowy, mam wille na kredyt i forda 12letniego, pracuje 15 lat i czuje się zawsze wykorzystywany przez swoje państwo - służba. Srednia życia lekarza w RP 57lat, innego Polaka 68 lat.

Najnowsze wpisy